20 листопада 2019


Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту районної програми відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю на 2020 рік

Проєкт програми підготовлено відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, із врахуванням статті 91 Бюджетного Кодексу України для відшкодування вартості проїзду хворих з хронічною нирковою недостатністю від місця проживання до обласного центру та в зворотньому напрямку. На даний час у Ріпкинському районі налічується 2 хворих з хронічною нирковою недостатністю, що отримують курси програмного гемодіалізу на базі Комунального лікувально-профілактичного закладу “Чернігівської обласної лікарні” та ТОВ “Фрезеніус Медикал Кер Україна”. За рахунок коштів районного бюджету хворим відшкодовуватиметься вартість проїзду від місця проживання до обласного центру і у зворотному напрямку протягом. В розрахунок вартості проїзду входить вартість автобусного квитка та вартість автотранспортних послуг. Кошти на проїзд відшкодовуватимуться хворим щоквартально.

Проєкт районної програми відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю на 2020 рік

Даний проєкт виноситься на громадське обговорення, яке триватиме з 20.11.2019 до 13.12.2019 року.

Зауваження та пропозиції до проєкту програми прийматимуться управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації до 13 грудня 2019 року за адресою: 15000, смт Ріпки, вул. Святомиколаївська, 114, тел. (04641) 2-15-80, або в електронному вигляді е-mail: [email protected] з поміткою «До проєкту районної програми відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю на 2020 рік».

Контактна особа: Кульгейко Олексій Леонідович, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, тел. (04641) 2-15-80, е-mail: [email protected]

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті райдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки визначені законодавством.

Управління соціального захисту населення
Ріпкинської районної державної адміністрації