back

З нагоди 67-ї річниці Перемоги
у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років

10 травня 2012


9 травня у м. Носівці біля Меморіалу Слави відбувся мітинг з нагоди 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років за участю керівництва райдержадміністрації, районної та міської рад, ветеранів Великої Вітчизняної війни, представників трудових колективів, учнівської молоді, жителів міста.

Зі святом Перемоги учасників мітингу вітали голова райдержадміністрації Красносільський А. Г., ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій Гончар І. В., учні Носівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1.

Вітаючи ветеранів, носівчан, з 67-ю річницею Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років голова райдержадміністрації Красносільський А. Г., зокрема, зазначив: "Щорічно збираючись тут, біля священного Меморіалу Слави, всі ми, діти мирного часу, представники повоєнних поколінь, схиляємо голову перед подвигом солдатів Великої Вітчизняної війни.

За довге воєнне чотириріччя дуже багато воїнів склали свої голови у боротьбі з ворогами, визволяючи рідний край, несучи свободу від фашистського рабства іншим поневоленим народам. Серед мільйонів полеглих у боротьбі синів народу України ‒ понад 5 тисяч наших земляків, носівчан та жителів району. Скільки дружин не дочекалися з війни своїх чоловіків! Скільки матерів проливали сльози за загиблими синами! Скільки дітей осиротіли через безжальну війну!

Горе всього нашого народу і кожної окремої сім’ї не в змозі втамувати плин часу. Минають десятиріччя. Ось уже 67 років, як відлунали залпи війни. Та незаживаюча рана все ще болить у мільйонах людських душ".

"Ми щиро вдячні десяткам учасників бойових дій, активістів районної організації ветеранів, за неоціненну виховну роботу з молоддю, яку ви постійно проводите у навчальних закладах району.

Честь і хвала вам, дорогі ветерани, за ваш ратний подвиг, за невтомні трудову будні у повоєнній відбудові рідного краю, за активну громадянську позицію сьогодні!", - звернувся керівник району до учасників бойових дій.

Концертну програму для учасників мітингу підготував відділ культури і туризму райдержадміністрації. Відбулось покладання квітів до Меморіалу Слави.

Благочинний Носівського округу, настоятель Свято-Троїцької церкви митрофорний протоієрей о. Михаїл (Гулик) відслужив поминальну панахиду по загиблих земляках.