Боксери Ріпкинщини здобули перемогу у боксерському турнірі в Новгороді-Сіверському

16 жовтня 2018

12-13 жовтня в Новгороді-Сіверському відбувся ІХ відкритий чемпіонат з боксу під гаслом: «Хай гримить козацька слава!» В турнірі взяли участь 86 спортсменів з Чернігова, Києва, Тернополя, Шостки, Глухова, Городні, Бахмача, Коропа, Ріпок, Корюківки та Новгорода-Сіверського.

Ріпкинщину представляла команда Ріпкинської ДЮСШ «Колос» в складі 8 боксерів. І всі вони здобули нагороди.

Переможцями змагань у своїх вагових категоріях серед юнаків стали Дмитро Булах, Станіслав Данілейко, серед дівчат - Вероніка Безкровна. Другими стали Данило Лященко та Микола Лисенко. Бронзові нагороди отримали Руслан Сваволя, Денис Сергієнко та Богдан Пантелеєнко. Тренуються боксери у тренера-викладача Ріпкинської ДЮСШ «Колос» Миколи Мовляна.