Змагання з нагоди 75-річчя вигнання нацистських окупантів з Ріпкинщини, 95-річчя утворення Ріпикнського району та Дня селища Ріпки

24 вересня 2018

В Ріпках на стадіоні «Колос» цими вихідними відбувся турнір з міні-футболу на кубок «Героїв АТО» серед команд учасників АТО Ріпкинського, Сосницького, Борзнянського та Менського районів з нагоди 75-річчя вигнання нацистських окупантів з Ріпкинщини, 95-річчя утворення Ріпикнського району та Дня селища Ріпки.

Під час урочистої церемонії відкриття змагань спортсменів привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Андрушко, перший заступник голови Менської РДА, учасник АТО Сергій Мурований та заступник голови спілки воїнів АТО м. Борзна Руслан Шостак.

Хвилиною мовчання присутні вшанували учасників АТО, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність України.

Право підняти Державний прапор України мали капітани команд.

Всі матчі турніру пройшли в напруженій боротьбі.

Результати змагань такі: Сосниця – Ріпки 1:5; Борзна – Мена 3:6; Ріпки - Борзна 0:5; Сосниця – Мена 2:3; Мена – Ріпки 1:1; Борзна – Сосниця 6:1.

За результатами змагань перемогу здобула команда учасників АТО Менського району, срібними призерами стали учасники АТО Борзнянського району, на третьому місці - учасники АТО з селища Ріпки.

Призери змагань нагороджені кубками, грамотами, вимпелами, а переможець ще й медалями, кращі гравці – призами.

Цього дня також пройшла матчева зустріч з шахів між гравцями Городнянського та Ріпкинського районів.

За результатами змагань перше місце виборов Костянтин Зубов (Городнянський район), другим став Іван Лук'яненко з Ріпок, третє місце посів Іван Зубов (Городнянський район).