back

Спортивні новини Ріпкинщини

12 березня 2014

«Змагалися жінки»

8 березня в спортивному залі Ріпкинської гімназії відбувся Чемпіонат району та Першість районної організації ФСТ «Колос» з волейболу серед жіночих команд, присвячені міжнародному жіночому Дню 8 березня.

Участь прийняло сім команд: з селищ Ріпки, Любеч, Замглай, сіл Вербичі, Новоукраїнське, В.Зліїв Змагання відбулися за підтримки районної організації ФСТ "Колос"

Команди змагалися в двох підгрупах по коловій системі. Потім відбулися стикові матчі. Ось які результати були зафіксовані:

1 група

«Гімназія» – СК «Замглай» - 2:0, СК «Вербичі» - «Гімназія-2» - 2:0, «Гімназія-2» - СК «Замглай» - 0:2,

«Гімназія» - ВК "Любеч" – 2:1

Команда – переможець нагороджена була дипломом, Кубком, гравці медалями. Команди-призери – дипломами, гравці медалями. Кращим гравцем змагань була визнана Людмила Сушко /Гімназія/, яка була нагороджена грамотою та пам’ятним кубком

З привітаннями виступили та проводили нагородження: голова районної організації ФСТ "Колос" Микола Голік, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді і спорту райдержадміністрації Петро Транківський, директор ДЮСШ Юрій Гладкий.

«Міні-футбол»

9 березня на майданчику із синтетичним покриттям смт. Ріпки відбувся фінал Чемпіонату району з міні-футболу.

Матчі проходили з урахуванням ігор між командами у півфінальних групах. Ось які результати були зафіксовані у фіналі: «Піль» /Ріпки/ - «Юність» /Ріпки/ - 3:0, «Штурм» /Ріпки/ - «Юність» /Замглай/- 9:2, «Юність» /Ріпки/ - «Юність» /Замглай/ -7:2, «Піль» - «Штурм» - 2:6,

Після річної перерви чемпіоном району став «Штурм», на другому місці футболісти команди «Піль», третьою стала команда «Юність» /Ріпки/.

Команда – переможець нагороджена була дипломом, Кубком, гравці медалями. Команди-призери – дипломами, гравці медалями. Кращим бомбардиром чемпіонату з 15 м’ячами став Сергій Какадьор /»Штурми»/, який був нагороджений грамотою та пам’ятним кубком.

«Волейбол»

10 березня в спортзалі Ріпкинської гімназії пройшли матчі ІІ кола Чемпіонату району з волейболу серед чоловічих команд у Першій лізі.

Ось які результати були зафіксовані:

« ЗОШ» /Ріпки/ - «Колос» /Ріпки/– 2:1, «В.Зліїв» - «Гімназія» /Ріпки/ - 2:0,

«Колос» - «Гімназія» - 0:2, «ЗОШ» - «В.Зліїв» - 1:2, «В.Зліїв» - «Колос» - 0:2,

« Гімназія» - «ЗОШ» - 2:1,

Переможцем змагань стала команда «В.Зліїїв» - 11 очок, друге місце у «ЗОШ» /Ріпки/ - 10 очок, третіми стали волейболісти з Гімназії – 8 очок, на четвертому «Колос» - 7 очок.

Команда – переможець нагороджена була дипломом, Кубком, гравці медалями. Команди-призери – дипломами, кубками. Кращим гравцем чемпіонату став Дмитро Аношенко /В.Зліїв/, який був нагороджений грамотою та пам’ятним кубком.