Богатирі Ріпкинщини на перших позиціях в області

11 листопада 2013

10 листопада в Чернігові відбувся Відкритий чемпіонат міста з жиму штанги лежачи, який проводила Чернігівська міська Федерація бодібілдингу, фітнесу та силових видів спорту.

Наш район представляли Микола Голік, заступник начальника управління ветеринарної медицини в Ріпкинському районі, та Іван Яковенко, учень 11 класу Ріпкинської ЗОШ I-III ст. № 2.

Микола Голік, майстер спорту з жиму штанги лежачи у ваговій категорії 90 кг, посів I місце з результатом 190 кг. Також Микола посів І місце в абсолютній першості.

Іван Яковенко у ваговій категорії 82,5 кг (вікова категорія 16-17 років) посів I місце з результатом 142 кг.

Наші земляки в лютому місяці будуть представляти область на Всеукраїнських змаганнях, що пройдуть у м. Луцьк.