Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://rpadm.cg.gov.ua/old
back

Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх - спільна турбота»

11 квітня 2019

На Ріпкинщині триває Всеукраїнський місячник з облаштування спортивних споруд, який проходить під гаслом «Спорт для всіх - спільна турбота» та має на меті покращення умов для систематичних занять оздоровчою фізкультурою і масовим спортом різних соціальних та вікових груп населення, активізацію процесів будівництва, ремонту та облаштування відкритих спортивних майданчиків за місцем проживання і в місцях масового відпочинку людей, мобілізацію учнівської молоді, працівників підприємств, установ і організацій для виконання робіт з приведення в належний стан до весняно-літнього сезону спортивних споруд.

Місячник згідно розпорядження голови районної державної адміністрації традиційно проходить з 1 по 30 квітня в усіх населених пунктах району.

17 квітня о 14.00 в рамках Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх-спільна турбота» відбудеться акція по благоустрою місцевого стадіону «Колос» смт. Ріпки.

Запрошуємо всіх спортсменів, активістів спорту і просто небайдужих долучитись до акції.

До проведення Всеукраїнського місячника з благоустрою спортивних споруд долучаються учні всіх шкіл району та небайдужі жителі Ріпкинщини.

Не залишаються осторонь проведення спортивного заходу виконкоми сільських та селищних рад, які виділяють кошти на благоустрій спортивних споруд та залучають активістів до цієї діяльності.

Лише спільними зусиллями можливо створити належні умови для щоденних занять фізичною культурою і спортом та підготувати спортивні споруди до весняно – літнього спортивного сезону. А результатом цієї роботи стануть облаштовані спортивні майданчики, спортивні зали та футбольні поля.