Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://rpadm.cg.gov.ua/old
back

У серпні в Ріпкинському районі прийняті в експлуатацію понад 56 тисяч квадратних метрів комунальних автодоріг

13 вересня 2018

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернігівській області.

Поблизу села Великі Осняки у Ріпкинському районі виконані роботи з поточного середнього ремонту 6-кілометрового відрізку дороги загальною площею 56,1 тисячі квадратних метрів.

Наразі у Чернігівській області триває ремонт міжнародної траси М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі.

Зокрема, підрядною організацією ТОВ "САТ Україна" проводяться ремонтні роботи на ділянці дороги поблизу села Вербичі. Площа ремонтованої ділянки - 34 тисячі квадратних метрів, заплановано ввести в експлуатацію 4 кілометри. Вже влаштовано нижній шар дорожнього покриття за технологією гарячого ресайклінгу та верхній шар покриття - мультимак.

Загалом у серпні на Чернігівщині прийняті в експлуатацію понад 29 тисяч квадратних метрів комунальних автодоріг. Вартість ремонтних робіт перевищила 15 мільйонів гривень. Середній поточний ремонт автошляхів комунальної власності проводився в Бахмацькому, Борзнянському, Корюківському, Менському, Носівському, Ріпкинському та Чернігівському районах.

Також продовжують ремонтувати дороги загального користування місцевого значення. У серпні залатано понад 9 тисяч квадратних метрів ям. Крім того, введені в експлуатацію окремі ділянки автошляхів Семенівка-Карповичі, Боршна-Смош-Ряшки, Розинівка-Вихвостів, Дорогинка-Крупичполе, Носівка-Яблунівка-Ясна Зірка, Григорівка-Перше Травня, Корюківка-Семенівка, Варва-Хукалівка-Поділ, Гайворон-Голінка, Озеряни-Макушиха-Нове.

Усього цьогоріч влаштовується нове дорожнє покриття на 12 ділянках міднародної траси М-01 Київ-Чернігів-нові Яриловичі, загальною протяжністю близько 43 км.

До речі, зараз Управління капітального будівництва ОДА на 2019 рік формує перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах. Перелік готується на основі звернень та пропозицій органів виконавчої влади і місцевого самоврядування з урахуванням результатів обстеження заявлених ділянок автошляхів.


Загальний відділ, організаційної
роботи та контролю апарату
районної державної адміністрації
за інформацією Управління капітального будівництва
Чернігівської облдержадміністрації,
Служби автомобільних доріг у Чернігівській області