Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://rpadm.cg.gov.ua/old
back

Як школи Добрянки готуються до нового навчального року

09 серпня 2018

Зручність, сучасність та комфорт під час занять і є передумовою успішного навчання школярів.

Аби побачити як підготовлені до нового навчального року заклади Добрянки, заступник голови районної адміністрації Світлана Тризна сьогодні, 9 серпня, побувала з робочим візитом у Добрянській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Добрянській дитячій музичній школі.

У Добрянській ЗОШ І-ІІІ ступенів підготовлено кабінети, де навчатимуться 32 першокласники. Приміщення обладнані з урахуванням вимог, прості в оформленні, зручні для спілкування вчителя з учнями, естетично привабливі та відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

З вересня за новим Державним стандартом початкової загальної освіти Нової української школи в районі розпочнуть роботу 16 перших класів, де навчатиметься 189 дітей.

На виконання Закону України «Про освіту» та розпоряджень Кабінету Міністрів України необхідно до 1 вересня забезпечити кожен заклад новітніми засобами навчання в початковій школі та створити нове освітнє середовище, що передбачає мобільні меблі для учнів, інтерактивне обладнання з доступом до мережі Інтернет, облаштовані осередки для читання, письма, природознавства, математики, мистецтва, ігрову зону.

Наразі керівництво районної державної адміністрації, відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту РДА спільно із сільськими радами, закладами загальної середньої освіти та батьками намагаються створити комфортні умови для першокласників, адже для учнів початкової ланки навчальний кабінет – це більш, ніж приміщення, це простір для розвитку, спілкування, постановки мети та її досягнення.

У Добрянській дитячій музичній школі частково встановлені нові металоплатикові вікна, зроблені косметичні ремонти у кабінетах.


Загальний відділ, організаційної
роботи та контролю апарату
районної державної адміністрації