back

Запрошуємо до часті у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Гранд-талант - 2018»

17 квітня 2018

29 червня 2018 року в м. Вільногірськ Дніпропетровської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Гранд-талант – 2018», засновником якого є Ліга діячів культури України спільно з Фондом Марії Максакової.

Участь у заході візьмуть учасники з усіх регіонів України. Цей захід – чудова нагода проявити підтримку популяризації національного культурного продукту та розвитку дитячої творчості.

Проведення заходу відбуватиметься за підтримки Міністерства культури України, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, Вільногірської міської ради, національних телекомпаній та ЗМІ.

До складу журі фестивалю-конкурсу увійшли визначні діячі культури, серед яких: Герой України, генеральний директор Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П.Вірського Мирослав Вантух, оперна співачка світової слави Марія Максакова, двічі міністр культури України, народна артистка України Лариса Хоролець, Посол Миру, президент Green Cross Ukraine Максим Тимошенко, заслужена артистка України Катерина Пушкіна та інші визначні діячі в сфері культури та мистецтва.

Тож запрошуємо до участі у Фестивалі навчальні заклади, творчі колективи, учнівську та студентську молодь, а також рекомендуємо культурно-мистецькій спільноті, спеціалізованим мистецьким навчальним закладам та центрам творчості делегувати конкурсантів на участь у фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Гранд-талант - 2018».


За повідомленням «Всеукраїнського об’єднання
«Ліга діячів культури України»