Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://rpadm.cg.gov.ua/old

Оголошення

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ

Військовослужбовцям, які призвані на службу за призовом під час мобілізації, у разі їх прийняття на військову службу за контрактом виплачується одноразова грошова допомога: • особам рядового складу – вісім мінімальних заробітних плат ( 11 024 грн.); • особам сержантського і старшинського складу – дев'ять мінімальних заробітних плат(12 402 грн.); • особам офіцерського складу – десять мінімальних заробітних плат ( 13 780 грн.). За працівниками, призваними на військову службу за контрактом на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, зберігається місце роботи, посада і компенсуються із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності. На сьогодні розроблено зміни щодо виплати грошової компенсації за піднайом житла для осіб рядового, сержантського і старшинського складу. З початку 2016 року збільшено грошове забезпечення військовослужбовцям за контрактом у розмірі до 7 тис.грн. Військовослужбовці, що відслужили 11 місяців служби по мобілізації (строкову службу), або громадяни, звільнені з військової служби під час дії особливого періоду (з березня 2014) МОЖУТЬ ПІДПИСАТИ КОНТРАКТ ЗІ ЗБРОЙНИМИ СИЛАМИ УКРАЇНИ Використай свій досвід та отримай - Одноразову грошову допомогу для мобілізованих – від 11024 до 13780 грн. - Безкоштовну вищу освіту після першого контракту (в т.ч. 6 місячного) без відриву від військової служби. - Можливість контракту лише на 6 місяців. - Місце роботи і посада зберігаються, а з бюджету компенсується середній заробіток. Крім того, у 2016 році: - Збільшення грошового забезпечення військовослужбовцям за контрактом у розмірі до 7 тис.грн. (для рядових посад). - Виплата грошової компенсації за піднайом житла (рядовим та сержантам).

28-01-2016 | 15:12

Шановні жителі району! Якщо вам стали відомі факти прибуття та перебування в районі підозрілих осіб, дії яких спрямовані на повалення конституційного ладу, посягань на територіальну цілісність, недоторканість України, факти та наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності, негайно повідомляйте за цілодобовими телефонами:
Ріпкинську районну державну адміністрацію – (04641)2-17-86,
Ріпкинське міжрайонне відділення Служби безпеки України в Чернігівській області – (04641)2-11-69,
Ріпкинське ВП ГУНП в Чернігівській області – 102, (04641)2-15-63,
Районний відділ управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Чернігівській області – 101, (04641)2-14-60. Не будьте байдужі до проблем сьогодення заради безпеки громадян, миру та спокою на території району, країни в цілому. Пам’ятка населенню про заходи по протидії тероризму

12-11-2015 | 10:13