Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://rpadm.cg.gov.ua/old

21 січня 2015

Відбулось чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації

Свою небайдужість та активну громадську позицію у вирішенні проблем життя району переконливо довели учасники засідання Громадської ради при Ріпкинській районній державній адміністрації, яке відбулось 30 червня в залі засідань РДА.

У роботі засідання взяла участь заступник голови районної державної адміністрації Світлана Тризна.

В ході засідання члени ГР обговорили проект плану заходів з підготовки та відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України і внесли свої пропозиції.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олексій Кульгейко проінформував представників громадськості про роботу з соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, яка є однією із пріоритетних для влади району. Зокрема нині у районі пільгами користується 278 учасників бойових дій та три сімї загиблих захисників.

Усі питання, винесені на розгляд Громадської ради, викликали жваве зацікавлення та обговорення з боку представників інститутів громадянського суспільства району.

Наступне засідання Громадської ради при Ріпкинській райдержадміністрації заплановано провести 28 липня 2017 року о 15.00 год. в приміщенні райдержадміністрації.


Відділ інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації


*******


Громадська рада почала активно працювати

31 березня відбулось друге засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

В ході засідання, яке провела голова Громадської ради Римма Олексенко, розглянуто та обговорено ряд питань.

Зокрема, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олексій Кульгейко ознайомив присутніх з планом заходів з нагоди 31-х роковин Чорнобильської катастрофи, голова районної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України Микола Голік повідомив про турнір з міні-футболу до роковин Чорнобильської катастрофи.

Обговорили члени Громадської ради й план дій з реалізації Ініціативи «Партнерство “Відкритий Уряд”» у Ріпкинському районі на 2017-2018 роки. Про проведену роботу з даного питання доповів начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Галина Білан.

Також, під час засідання голова районної організації Товариства Червоного Хреста Ірина Башева розповіла про традиційний

Всеукраїнський місячник ТОВ Червоного Хреста «Забезпечити найголовніше». Головною метою місячника є увага суспільства до проблем вразливих категорій населення: внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних сімей, дітей-сиріт, хворих на ВІЛ\СНІД або туберкульоз, а також формування громадської думки на користь милосердя.

По завершенню засідання члени громадської ради надали конкретні пропозиції до розглянутих питань.


Відділ інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації


*******


Розпочато роботу по створенню Громадської ради при РДА нової каденції

Ріпкинською райдержадміністрацією затверджено склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу Громадської ради при РДА.

До складу ініціативної групи ввійшло 5 осіб, з яких 3 особи представники діючої Громадської ради та 2 — представники відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Які ж подальші кроки щодо створення нової Громадської ради?

Перш за все, ініціативній групі необхідно підготувати:

- повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів,

- вимоги до членства в громадській раді відповідно до Типового положення,

- порядок подання заяв для участі в установчих зборах,

- відомості про склад ініціативної групи,

- інформацію щодо відповідальної особи (прізвище, ім’я, електронна адреса та номер телефону).

Зауважимо, що всі матеріали, підготовлені ініціативною групою, погоджуються з органом виконавчої влади.

Зі складом ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу Громадської ради при РДА можна ознайомитися тут.

Довідково:

Утворення нового складу Громадської ради при райдержадміністрації регламентовано постановою КМУ від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».


Відділ інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністраціїАрхів Новини 2015