Медичну допомогу населенню Куликівського району надає мережа лікувально-профілактичних закладів у складі: Куликівської центральної районної лікарні на 132 стаціонарних ліжка та 250 поліклінічних відвідувань за зміну, 6 лікарських амбулаторій, 3 з яких є амбулаторіями загальної практики –сімейної медицини, 10 фельдшерсько-акушерських та фельдшерських пунктів ( 5 – ФАПів та 5 ФП). В 2012 році проведено реорганізацію Виблівської дільничної лікарні в амбулаторію загальної практики-сімейної медицини та відкрито на її базі 12 ліжок відділення паліативної допомоги Куликівської центральної районної лікарні. Забезпеченість населення стаціонарними ліжками в районі складає 71,7 на 10 тисяч населення при нормативній потребі на більше 79,0.

Всі заклади первинної ланки та Куликівська ЦРЛ акредитовані. В закладах охорони здоров'я району працює 36 лікарів та 139 чоловік середнього медичного персоналу. Забезпеченість лікарями населення району становить 19,5 на 10 тисяч населення, забезпеченість середнім медичним персоналом – 75,5. Всі заклади первинної ланки укомплектовані середнім медичним персоналом. Без лікарів працюють Вересоцька та Ковчинська сільські лікарські амбулаторії та Дрімайлівська амбулаторія ЗПСМ. Куликівська центральна районна лікарня потребує забезпечення лікарями: анестезіологом, інфекціоністом, офтальмологом, отоларингологом, невропатологом.

Матеріально-технічна база ЦРЛ на сьогодні - 4 лікувально-профілактичні корпуси. Лікарня оснащена сучасною діагностичною апаратурою: фіброгастроскопом, цифровим флюорографом, сучасними електрокардіографами, ультразвуковим діагностичним комплексом, наркозно-дихальною апаратурою, монітором основних показників стану хворого, концентратором кисню та ін. Лікарня має І акредитаційну категорію.Цілодобову роботу ЦРЛ забезпечують 240 працівників, в тому числі 29 лікарів, 70% з яких мають вищу та першу кваліфікаційну категорію.

Медичну галузь району більше 5 років очолює досвідчений організатор охорони здоров"я, терапевт вищої категорії Л.Д. Дмитришина, яка нагороджена Почесною грамотою Міністерства охорони здоров"я України. Майже 30 років віддають справі збереження здоров"я населення району лікарі Любов Іванівна та Володимир Іванович Запорожець, а зараз поряд з ними працює лікарем і син Юрій Володимирович.За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток системи охорони здоров"я, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадянську позицію грамотами Міністерства охорони здоров"я України нагороджені головний лікар Виблівської сільської дільничної лікарні Орест Михайлович Чулій, лікар-педіатр Галина Іванівна Максименко та головний лікар Орлівської сільської дільничної лікарні Ольга Іванівна Цуприк.Протягом останніх 5 років лікарня підтримує дружні стосунки з лікарнею Пилваського повіту Естонії. За кошти обласного і місцевого бюджетів, за підтримки закордонних друзів і місцевих спонсорів в ЦРЛ був створений дитячий комплекс у складі дитячого відділення та дитячої консультації. Тепер діти району отримують медичну допомогу в сучасних комфортних умовах. Це дало змогу лікарні отримати статус «Лікарня доброзичлива до дитини». Працівники лікарні завжди беруть участь у громадському житті району, вони є активними учасниками масових заходів.

Допомогу в забезпеченні медикаментами для лікування хворих надає Куликівський районний громадський благодійний фонд «Лікарняна каса». На 01.10.2010 року членами фонду є 2717 чоловік, що складає 14% населення району. За період функціонування фонду було проліковано 6539 чоловік на загальну суму 999,0 тис. грн. в тому числі за період з 01.012010 року по 01.10.2010 року проліковано 644 члени каси н загальну суму 164,9 тис. грн.

Головною метою покращення медичного обслуговування на 2014 рік є вжиття заходів, спрямованих на забезпечення населення району необхідними видами та обсягами кваліфікованої та спеціалізованої медичної допомоги, наближення її до сільського населення.

Пріоритетні завдання по досягненню мети:
-здійснення комплексу заходів направлених на вдосконалення системи медичної допомоги, зокрема розвитку стаціонарзамінюючих форм медичної допомоги;
-розширення обстеження хворих на до госпітальному етапі та завершення їх лікування в поліклініках;
-удосконалення та скорочення тривалості лікувального процесу;
-забезпечення раціонального використання ліжкового фонду;
-впровадження сучасних ресурсозберігаючих медичних технологій, стандартів лікування та діагностики;
-забезпечення пріоритетного розвитку та вдосконалення первинної медико-санітарної допомоги, втілення в практику сімейної медицини;
-сприяння ширшому залученню позабюджетних коштів для фінансування закладів охорони здоров"я району;
-проведення роботи щодо зниження ризиків для здоров"я, які пов"язані із забрудненням та шкідливим впливом довкілля;
-покращення стану гігієни, безпеки праці, профілактики виробничого травматизму та професійних захворювань.
-проведення капітального ремонту неврологічного та отоларингологічного відділення.
-проведення капітального ремонту дахів поліклінічного та хірургічного корпусів, Орлівської СДЛ.
-придбання автомобілів швидкої медичної допомоги для Куликівської ЦРЛ.