<<<1 - 11 з 138>>>


21 Квітня 2021 08:43-

Як зареєструватись у Службі зайнятості онлайн

20 Квітня 2021 16:34-

17 квітня у Ніжинському агротехнічному коледжі відбувся День відкритих дверей

 

  В умовах карантину захід проходив у форматі онлайн. Залучилася до участі у заході і фахівець Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Ірина Бондаренко.

  У своєму виступі вона акцентувала увагу учасників зустрічі на тому, що усі спеціальності, за якими здійснюється підготовка студентів у коледжі,

16 Квітня 2021 08:25-

У І кварталі службою зайнятості області працевлаштовано 2,4 тис. безробітних

 

 Вже понад рік Україна живе в умовах пандемії. Коронакриза кардинально змінила ринок праці: відбулося стрімке збільшення чисельності безробітних та суттєве скорочення кількості вакансій. Але допомога служби зайнятості шукачам роботи і роботодавцям не зупинялась навіть в часи жорсткого карантину.

  Так, протягом І кварталу

13 Квітня 2021 11:08-

До уваги роботодавців!

 

Шукаєте персонал? Електронний кабінет роботодавця на сайті https://chg.dcz.gov.ua - зручний онлайн-сервіс, користуючись яким ви збережете безцінний ресурс – час та зробите чимало важливих справ! Адже зможете регулярно переглядати актуальні резюме шукачів роботи, стан укомплектування заявлених вакансій,

13 Квітня 2021 09:30-

Шановні роботодавці!

 

   Ваше підприємство шукає фахівця, а кваліфікація претендентів на роботу не відповідає вимогам? Рішення є: служба зайнятості пропонує професійне навчання на замовлення роботодавця.

Як це працює?

 Роботодавець має можливість:

- подати до центру зайнятості замовлення на підбір та професійне

30 Березня 2021 15:23-

До уваги клієнтів служби зайнятості!

 

 З 29 березня Чернігівщина у «червоній карантинній зоні».Проте структурні підрозділи обласного центру зайнятості працюють у штатному режимі. Прийом здійснюється обов’язково із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України.

24 Березня 2021 16:14-

Державна підтримка підпрємництва. Фінансування малого бізнесу

 

  Вже другий рік ми живемо в складних умовах карантинних обмежень. Але саме цей період наочно продемонстрував заходи уряду щодо підтримки бізнесу.

 Протягом 2020 року через службу зайнятості було реалізовано два урядові проекти щодо надання фінансової підтримки бізнесу на період карантинних обмежень.

 Крім цього, активізувалася реалізація державної програми підтримки малого бізнесу "Доступні кредити 5-7-9%".

  Семінар для безробітних "Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес" у Ніжинській міськрайонній філії Чернігівського обласного центру зайнятості був присвячений питанню державної підтримки та фінансування малого бізнесу.

   Зокрема, мова йшла про програму "Доступні кредити 5-7-9", який реалізується багатьма українськими банками. Серед банків партнерів і Ощадбанк. Саме його фахівці - заступник керуючого відділенням

12 Березня 2021 11:32-

Служба зайнятості інформує: за 2 місяці – близько 2 тисяч працевлаштованих

 

  Протягом січня-лютого поточного року в області за сприяння служби зайнятості забезпечено роботою близько двох тисяч громадян, з них 35 % - оперативно, до набуття статусу безробітного. Про це повідомила директорка обласного центру зайнятості Лідія Падалка. За її словами, для задоволення кадрових потреб економіки служба зайнятості сьогодні не обмежується власною базою пропозиції робочої сили, а виходить на повний ринок праці, працюючи на засадах рекрутингу.

11 Березня 2021 12:22-

Шановні роботодавці! Ви маєте потребу в робітничих кадрах?

 

                                                                                                              

Державна служба зайнятості допоможе вам підготувати кваліфікованих робітників для потреб вашого виробництва. 

Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» служба зайнятості здійснює професійне навчання зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавців.

                                                              ПРОПОНУЄМО:

  • можливість
10 Березня 2021 11:30

Про військову службу за контрактом

Ніжинський об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки проводить відбір кандидатів для проходження військової служби за контрактом з числа військовозобов’язаних та цивільних громадян. Про це з безробітними говорив старший інструктор відділення рекрутингу та комплектації прапорщик Бородаєв Валерій Володимирович.

Умови проходження служби та місця можливої дислокації військових частин, матеріальне забезпечення,

<<<1 - 11 з 138>>>