<<<1 - 11 з 440>>>


15 Квітня 2021 10:07Інформування

Фонд соціального страхування інформує

Парламент врегулював питання щодо фінансування Фондом лікарняних 

12 Квітня 2021 14:17Повідомлення

Карантин... Як не зупинятися у пошуках нової роботи або підборі працівників?

 

Радимо скористатися онлайн-ресурсами державної служби зайнятості! Найбільша база можливостей до ваших послуг!

Шукайте роботу онлайн на нашому сайті https://chg.dcz.gov.ua/

База вакансій оновлюється щодня та містить пропозиції легальної роботи від роботодавців в межах країни. У пошуку зазначте регіон та професію. Якщо вас зацікавила пропозиція роботи, зателефонуйте ☎ в службу зайнятості та дізнайтесь про неї більше. Для цього потрібно назвати номер вакансії.

Інтерактивні

07 Квітня 2021 09:44Повідомлення

Фонд соціального страхування інформує

 

Потреба у видатках за лікарняними і страховими виплатами перевищує доходи від частки ЄСВ

У 2021 році Фонд втратить 746 млн грн доходів через звільнення окремих підприємців від сплати ЄСВ.

Про розслідування гострих професійних захворювань

Фонд

22 Березня 2021 12:17Інформування

Фонд соціального страхування інформує

 

Самоізоляцію за кошти Фонду пройшли понад 100 тисяч працівників.

Фонд профінансував щомісячні страхові виплати за лютий у повному обсязі.

Лікарняні і декретні фінансують Фондом у повному обсязі, однак наявні затримки у фінансуванні.

16 Березня 2021 16:45Інформування

Служба зайнятості інформує:за 2 місяці - близько 2 тисяч працевлаштованих

 

 Протягом січня-лютого поточного року в області за сприяння служби  зайнятості забезпечено роботою близько двох тисяч громадян, з них 35 % - оперативно, до набуття статусу безробітного. Про це повідомила директорка обласного центру зайнятості Лідія Падалка.   За її словами, для задоволення кадрових потреб економіки служба зайнятості сьогодні не обмежується власною базою пропозиції робочої сили, а виходить на повний ринок праці, працюючи на засадах рекрутингу.

 Лави безробітних в області поповнили майже 5 тисяч громадян – саме стільки шукачів роботи взято на облік службою зайнятості протягом двох місяців поточного року. Загалом же на обліку перебували та отримували послуги 17,8 тисяч безробітних.

15 Березня 2021 12:56Інформування

Стався нещасний випадок

                                         

 

В смт Холми  Корюківського району, в ПСП «Червоний маяк», смертельно травмований водій 1978 року народження. Під час виконання ремонтних робіт на автомобілі КАМАЗ-43101 виникла потреба в нагріванні гайок для подальшого скручування та зняття стрем’янки кріплень осі балансиру ходової частини автомобіля. Відкрутивши та знявши одну стрем’янку для нагрівання гайок він попросив електрогазозварника підприємства допомогти у роботі. Зварювальник нахилившись між колесами автомобіля і газовим різаком почав зрізати гайки. Під час дорізання другої гайки ось балансиру з проворотом впала і ресорою вдарила водія в голову. Травма виявилася не сумісною з життям.

Управління

15 Березня 2021 12:51Інформування

Про нещасні випадки на виробництві в області за 2020 рік

 

В Чернігівській області за 2020 рік зареєстровано 185 страхових випадків, включаючи гострі професійні захворювання медичних працівників, розслідування по яким завершено та складено 183 акти форми Н-1/П на 183 особи (в т. ч. 11 осіб смертельно), та 6 тимчасових актів форми Н-1/П. Зареєстровано 2 хронічні профзахворювання.

Також за рік по управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області зареєстровано 236 нещасних випадків на виробництві, які визнано такими, що не пов’язані з виробництвом, та складено акти форми Н-1/НП (в т. ч. 17 випадків

15 Березня 2021 09:03Інформування

Фонд соціального страхування інформує

 

Верифікація виплат буде розширена на всі допомоги за лікарняними листками.

За підсумками лютого Фонд прийняв на фінансування лікарняні на суму 1,27 млрд грн.

Роз`яснення щодо перевірок Фонду соціального страхування під час карантину.

Роз`яснення

16 Лютого 2021 10:37Інформування

Фонд соціального страхування інформує

 

На Чернігівщині понад 2,9 тис осіб в січні отримали страхові виплати.

function find_cont(sid,offset) { var find_s=document.getElementById("find_str").value; window.location.href = "index.php?find="+find_s; } function set_menu(sid) { $.ajax({ dataType: "json", data : "sid="+sid, url: "set_menu.php", success: function(data){ $("#canvas").html(data.menu); // $("#main_menu").menu(); }, error: function (e,data) { alert(e.responseText); } }) } function set_style(sid,id,typ) { $.ajax({ dataType: "json", data : "sid="+sid+"&id="+id+"&typ="+typ, url: "set_style.php", success: function(data){ window.location.reload(); }, error: function (e,data) { alert(e.responseText); } }) } function set_font(id) { $(".font1").css("color","#000"); $(".font2").css("color","#000"); $(".font3").css("color","#000"); $(".font1").css("background-color",""); $(".font2").css("background-color",""); $(".font3").css("background-color",""); if (id==0) { $(".font1").css("background-color","#000"); $(".font1").css("color","#FFF"); } if (id==1) { $(".font2").css("background-color","#000"); $(".font2").css("color","#FFF"); } if (id==2) { $(".font3").css("background-color","#000"); $(".font3").css("color","#FFF"); } } function set_fon(id) { $(".fon1").css("color","#000"); $(".fon1").css("background-color",""); $(".fon2").css("color","#000"); $(".fon2").css("background-color",""); if (id==0) { $(".fon1").css("background-color","#000"); $(".fon1").css("color","#FFF"); } else { $(".fon2").css("background-color","#000"); $(".fon2").css("color","#FFF"); } } set_font(0); set_fon(0); $(function() { $("#news_date").on('mouseover',"tr",function() { id = this.id; if (document.getElementById(id) != null) { $("#"+id).addClass("news_border"); } }); $("#news_date").on('mouseout',"tr",function() { id = this.id; if (document.getElementById(id) != null) { $("#"+id).removeClass("news_border"); } }); $("#news_date").on('click',"tr",function() { var id = this.id; window.location.href = "index.php?id="+id+"&tp=0"; }); $("#site-name").on('click',function() { window.location.href = "index.php"; }); })