<<<1 - 11 з 548>>>


29 Квітня 2021 15:27Новини

Триває постійнодіючий онлайн-семінар для фахівців із соціальної роботи територіальних громад області

На базі обласного центру соціальних служб триває постійнодіючий онлайн-семінар з питань виявлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та надання їм соціальних послуг.

Нагадуємо, що навчання проводиться щочетверга о 10.00. Учасники вже ознайомились з принципами виявлення осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати, розглянули питання співпраці з організаціями-партнерами щодо виявлення таких осіб чи сімей.

Щоб якісно надавати соціальні послуги вразливим категоріям

28 Квітня 2021 14:21Новини

Залучаємо до наставництва колег

      У рамках робочої зустрічі директора Чернігівського обласного центру соціальних служб Алли КОТ з директором Чернігівського обласного центру соціально-психологічної допомоги Оленою ТИЛЬКУН порушена важлива на сьогодні тема наставництва над дитиною, яка проживає у закладі для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей.  

      Велика частка випускників цих закладів є клієнтами обласного центру соціально-психологічної допомоги. Всі вони тимчасово перебувають у складних

28 Квітня 2021 08:22Новини

Про те, як народжуються хороші батьки, говорили на онлайн-практикумі в обласному центрі соціальних служб

Як бути хорошими батьками? Хочеться вірити, що це запитання ставлять собі чи не усі, хто готується до народження дитини, а також усі ті, хто вже має синів і доньок. Не дарма ж саме на цьому простому запитанні будується стільки лекційних курсів, семінарів, тренінгів тощо. Не дарма ж саме на нього намагаються дати відповіді сотні книжок.

Відповідь на це питання намагались знайти і спеціалісти центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг, фахівці із соціальної роботи територіальних громад на онлайн-практикумі «Любов – найкращий

08 Квітня 2021 15:24Новини

Вже вдруге відбулось навчання фахівців у рамках постійнодіючого онлайн-семінару

08 квітня відбулось навчання фахівців із соціальної роботи територіальних громад  області за другим модулем у рамках  постійнодіючого  онлайн-семінару з питань виявлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та надання їм соціальних послуг.

Цього разу говорили про сім’ю, оскільки сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, чинником стабільності і розвитку. Встановлено, що у вихованні і навчанні дітей сім’ю замінити ніякими суспільними установами не можна. Тільки

06 Квітня 2021 08:05Новини

Фахівці Прилуцького району вчились впровадженню наставництва

05 квітня відбувся вебінар  з питань впровадження наставництва над дитиною, яка перебуває в закладі інтернатного типу,  для фахівців із соціальної роботи Сухополов’янської, Ладанської, Линовицької, Малодівицької територіальних громад.

Марія ГОЛІК, методист обласного центру соціальних служб,  звернула увагу на особливості пошуку та підбору кандидатів у наставники, адже ключовим принципом наставництва є безпека та емоційний комфорт дитини – дотримання меж у наставницьких стосунках, докладання наставником зусиль для формування

05 Квітня 2021 12:26Новини

Не дамо домашньому насильству шанс!

Не мовчи! Ми - поруч!

02 Квітня 2021 14:40Новини

У Михайло-Коцюбинській громаді впроваджується послуга патронату над дитиною

02 квітня відбулось навчання членів міждисциплінарної  команди Михайло-Коцюбинської селищної громади, що здійснюють забезпечення функціонування патронатної родини. Така команда створюється для забезпечення найкращих інтересів дитини, влаштованої до сім’ї патронатного вихователя, та надання комплексної підтримки у подоланні складних життєвих обставин її батькам або законним представникам.  В умовах карантину зустріч  представників служби у справах дітей, Центру надання соціальних послуг Михайло-Коцюбинської селищної ради,

01 Квітня 2021 16:13Новини

Щочетверга обласний центр соціальних служб проводитиме онлайн-семінар для надавачів соціальних послуг

У зв’язку з   реформою у сфері надання соціальних послуг в умовах децентралізації у громад виникає безліч запитань і труднощів. Щоб допомогти громадам, обласним центром соціальних служб започаткований постійнодіючий онлайн-семінар для фахівців із соціальної роботи територіальних громад області з питань виявлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та надання їм соціальних послуг.

01 квітня відбулось навчання за першим навчальним модулем, під час якого 39 учасників розглянули зміни в нормативно-правовій

01 Квітня 2021 10:00Новини

Чудеса по вихідних: наставництво в родині

31 березня відбулась вже третя зустріч в рамках челленджа «Наставництво в тренді», до якого приєднались директор обласного центру соціальних служб Алла КОТ та методист Марія ГОЛІК.

Учасники зустрічі розглянули  нову програму з циклу Наставництва - «Наставництво у родинах». Це унікальна програма, яка дає можливість підлітку з інтернатних установ стати частиною постійної люблячої родини. Наставник проводить адвокацію в інтересах дитини, надає інформацію про актуальність родини для нього, мотивуючи до знайомства для усиновлення.

30 Березня 2021 15:55Новини

Новопризначені фахівці навчались основам соціальної роботи з питань запобігання домашньому насильству

В обласному центрі соціальних служб відбувся навчальний онлайн-семінар для новопризначених фахівців із соціальної роботи з питань профілактики насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми.

Методист Юлія ВЕЛЬКО ознайомила учасників з законодавством про запобігання та протидію домашньому насильству. Також детально розглянула причини виникнення домашнього насильства, види насильства та їх ідентифікацію, та надала фахівцям практичні поради щодо налагодження контакту з родиною, в якій вчиняється насильство.

Явище насильства

26 Березня 2021 15:47Новини

Питання організації надання соціальних послуг обговорювали у Седнівській територіальній громаді

Під час виїзної роботи директора Обласного центру соціальних служб Алли КОТ та  заступника начальника Служби у справах дітей обласної державної адміністрації Юлії ОЛИФІРЕНКО в Седнівську територіальну громаду обговорено перспективи розвитку соціальних послуг у громаді.

На сьогодні питання організації надання соціальних послуг потребує особливої уваги, оскільки у зв`язку зі зміною адміністративно-територіального устрою існує ризик порушення безперервності процесу соціальної підтримки сімей та осіб, які потребують її на постійній

<<<1 - 11 з 548>>>