03 липня 2015 року

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області «Про затвердження Положення про Комісію Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області з питань застосування санкцій за порушення вимог законодавства, що регулює діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»

Розробник – відділ з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

Проект наказу Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області спрямований на виконання норм Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» та врегулювання питань, пов’язаних із створенням та діяльністю Комісії Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області з питань застосування санкцій за порушення вимог законодавства, що регулює діяльність у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Проект цього регуляторного акта та аналіз його регуляторного впливу оприлюднюється в Інтернеті на офіційному сайті Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області в рубриці – «Регуляторна діяльність» на сторінці – «Проекти регуляторних актів» (http://just.cg.gov.ua/index.php?id=14766&tp=1) не пізніше п’яти робочих днів з дня оприлюднення повідомлення про оприлюднення цього проекту регуляторного акта.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта на офіційному сайті Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді у відділі з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області (м. Чернігів, пр-т. Миру, 43, каб.421, 422, 423, тел. 676- 746, 676-752, або в електронному вигляді за адресою:oblnotar@cn.minjust.gov.ua ) та Державній регуляторній службі України (м.Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел.(044) 254-56-73 або е-mail: inform@dkrp.gov.ua).