<<<1 - 11 з 7880>>>


17 Травня 2021 16:40Інформування

Олена Зеленська взяла участь у презентації цифрового сервісу для нечуючих та слабочуючих людей, що буде доступним на урядових сайтах

 

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у презентації цифрового сервісу для нечуючих та слабочуючих людей, що функціонуватиме на урядових сайтах.

Захід відбувся за участю міністра соціальної політики України Марини Лазебної, заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, першої заступниці міністра охорони здоров’я України Ірини Садов'як та секретаря ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» Антона Гулідіна.

«Кожне міністерство, кожне відомство й кожна людина, яка поділяє філософію безбар’єрності, може починати з себе. Сервіс, який сьогодні представляли міністерства, свідчить саме про це. Він має спростити отримання необхідних державних послуг для нечуючих та слабочуючих людей», – зазначила Олена

17 Травня 2021 16:22Інформування

Візит керівництва області в Менську ОТГ

 

   Сьогодні з робочим візитом до Менської громади завітали  заступник голови обласної державної адміністрації Жанна Шерстюк  та голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко  де ознайомилися з ходом навчальних зборів батальйону територіальної оборони та умовами проживання резервістів.

 

 

 

 

17 Травня 2021 14:14Повідомлення

Президент: Україна робить перший крок до електронної демократії - портал "Дія" запускає електронні петиції

 

Українська держава сьогодні робить перший крок до електронної демократії – єдиний портал державних послуг «Дія» запускає місцеві петиції. Про це розповів Президент України Володимир Зеленський під час виступу на Diia Summit Spring 2021 у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Цифровізація».

Глава держави зазначив, що Україна вже здійснила діджитал-революцію.

«Раніше, щоб отримати низку дозволів, треба було платити хабарі. Зараз треба лише платити за інтернет. Раніше це десять кабінетів. Зараз – один сайт.

17 Травня 2021 10:55подія

Тринадцять жінок з Чернігівщини отримали звання "Мати-героїня"

 

Державну нагороду — почесне звання «Мати-героїня»  14 травня отримали тринадцять жінок Чернігівщини, які виховують п’ять і більше дітей.

— Ця нагорода є високою оцінкою з боку держави нелегкої материнської праці. Здавна багатодітні родини є гордістю України, адже діти – найцінніше, що є в кожної держави, це її майбутнє. Народити

17 Травня 2021 09:34Інформування

Навчальні збори ТрО в Корюківському районі продовжуються

 

   На планових зборах батальйону територіальної оборони в Корюківському районі 14-15 травня розпочалися стрільби. Резервісти територіальної оборони на стрілецькому полігоні поновлювали бойові навички та знання тактико-технічних характеристик зброї. Бойові офіцери ділились власним досвідом та надавали допомогу у користуванні зброєю.

 

 

   16 травня в рамках патріотичнл-виховних

16 Травня 2021 08:00пам’ятаємо

16 травня - День пам'яті жертв політичних репресій

День пам’яті жертв політичних репресій відзначається щороку в третю неділю травня.

Кривавою плямою позначені ті трагічні сторінки історії українського народу, що розповідають про перенесені ним репресії.

Політичний терор більшовики розпочали з моменту захоплення ними влади. Його метою було масове винищення людей за ознаками їх належності до владних структур поваленого експлуататорського ладу чи реакційних суспільних станів. Під жорна репресій потрапили представники органів влади, внутрішніх справ,

15 Травня 2021 07:00Інформування

Вітання в.о.голови РДА Анжели Ющенко з Міжнародним днем сім’ї

 

  Шановні родини Корюківського району!

  Сьогодні — Міжнародний день сім’ї. Це свято народилося з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу.
  Родина для людини —  найміцніша фортеця, у якій завжди можна знайти захист. Саме в сім’ї люди вчаться робити добро, тут формують  принципи взаєморозуміння і поваги, виховуються почуття любові до ближнього.
У всі часи любов і повага до батьків була основою народної моралі і її найвищим законом. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ, з нього проростають здобутки

15 Травня 2021 07:00Подія

15 травня - День Європи в Україні

 

  9 травня 1950 року в Парижі міністр закордонних справ Франції Робер Шуман закликав Францію, Німеччину та інші європейські країни об’єднати їхні вугільну та сталеливарну галузі промисловості (основи нарощування військової техніки) та віддати їх в управління нової наднаціональної структури. Це стало «наріжним каменем Європейської федерації». Завдяки об’єднанню економічних зусиль і розподілу досягнутих результатів європейські країни уникнули накопичення військової могутності одна проти одної, що і забезпечило мир в Європі. 

  Три з половиною десятиліття тому на Міланському

14 Травня 2021 15:11Інформування

На Донбасі загинув воїн з Чернігівщини

 

   13 травня 2021 року на сході країни під час несення служби на позиції від кулі снайпера російсько-окупаційних військ загинув наш земляк, сержант Павло Колесник.
       
   Військовий був родом з села Нове Чернігівського району. Павло був призваний на військову службу за контрактом Чернігівським об’єднаним міським ТЦК та СП у вересні 2019 року і служив на посаді старшого водія 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського.

   Без чоловіка і тата лишилися дружина і донька.

   Корюківська районна державна адміністрація висловлює щирі співчуття родині та близьким загиблого захисника України. Світла і вічна пам'ять Герою!

 

14 Травня 2021 15:07Інформування

Уперше за багато років в Україні зменшилася кількість олігархів, і процес деолігархізації триватиме - Володимир Зеленський

 

Процес деолігархізації в Україні триватиме, допоки всі олігархи не стануть просто представниками великого бізнесу. Реформи, які проводяться у країні, мають на меті зробити Україну зрозумілою світові та забезпечити громадянам заможне й комфортне життя. Про це написав Президент України Володимир Зеленський у своїй колонці для видання «Фокус».

Глава держави зазначив, що всі успішні держави мають дещо спільне. По-перше, вони мають щось унікальне й корисне, що можуть запропонувати світові. А по-друге, побудували власну систему відносин між владою та громадянами, яка

14 Травня 2021 14:55Інформування

Мінсоцполітики: Для переоформлення субсидій надається 5 місяців

 

З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.

Відповідні документи вже затверджено Міністерством соціальної політики (наказ Мінсоцполітики від 07.05.2021 № 242) та зареєстровані у Мін’юсті.

 МІНСОЦПОЛІТИКИ ЗВЕРТАЄ УВАГУ!

З метою уникнення

<<<1 - 11 з 7880>>>