Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://rpadm.cg.gov.ua/old

05 березня 2012

Виставка до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України

До Дня Державного Прапора України та Дня незалежності підготовлена виставка з використанням копій фотодокументів, архівних документів, а саме рішень районної ради, селищних, сільських рад 1992 року щодо підняття Стягу.

Всі бажаючі можуть відвідати дану виставку за адресою: вул. Соборна, 2, смт.Ріпки, 2-12-40.Архівний відділ РДАВиставка до Дня памяті ти примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

До Дня памяті ти примирення та 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в архівному відділі підготовлена виставка архівних документів, фотоматеріалів, публікацій в пресі, спогадів про Другу світову війну, підготовлено два стенди «Селище Ріпки в архівних документах 1944-1945 років. Листи з фронту», «Чернігівщина, Ріпкинщина в роки Другої світової війни». В підготовці виставки використані архівні документи Ріпкинської селищної ради.

Всі бажаючі можуть відвідати дану виставку за адресою: вул.Соборна, 2-2 смт.Ріпки, 2-12-40.Архівний відділ РДАІнформація про участь в семінарі-навчанні з секретарями сільських та селищних рад


29 березня начальник архівного відділу райдержадміністрації Алла Кушнеренко взяла участь в семінарі-навчанні секретарів сільських та селищних рад, який проводив відділ державної реєстрації актів цивільного стану Ріпкинського району.

Начальник відділу надала присутнім методичну допомогу в упорядкуванні документів, складанні паспортів архівних підрозділів, номенклатур справ, ознайомила з новими вимогами у діловодстві при складанні описів справ, актів на знищення документів, звернуто увагу на виконання щорічного розпорядження голови РДА, щодо упорядкування-передавання справ на постійне зберігання, відмічено відсутність трудової дисципліни у Павлівській сільській раді.Архівний відділ РДАВиставка до Дня памۥяті жертв голодоморів в Україні «Палає памۥяті свіча»


До Дня памۥяті жертв голодоморів в Україні підготовлена виставка «Палає памۥяті свіча». На виставці використані копії архівних документів, наданих Державним архівом області та копії свідчень жителів району про Голодомор 1932-1933 років, які оформлені у папки по сільським та селищним радам, а також свідчення осіб Ріпкинського району, які допомагали вижити постраждалим у роки Голодомору 1932-1933 років в Україні, книги, буклети з даної теми.

Всі бажаючі можуть відвідати дану виставку за адресою: вул.Соборна, 2 смт.Ріпки, 2-12-40.Архівний відділ РДАВиставка до Дня Гідності та Свободи «Вибираємо свободу»


До Дня Гідності та Свободи підготовлена виставка, на якій представлені три постійно діючі стенди: «Вічна пам'ять героям! Герої не вмирають!» - присвячено Небесній сотні, нашому земляку Андрію Мовчану; «Буремні дні Майдана. Його обличчя»; «Слава Україні! Героям слава!» - присвячено Дмитру Куриленко, Дмитру Шелупцю, Роману Лосю - захисникам Вітчизни, які загинули в АТО. Дана виставка поповнюється новими фотоматеріалами, газетами.

Всі бажаючі можуть відвідати дану виставку за адресою: вул. Соборна, 2 смт.Ріпки, 2-12-40.Архівний відділ РДАВиставка до Дня Конституції


До Дня Конституції підготовлена виставка з використанням архівних документів Ріпкинської районної ради, райдержадміністрації.

Всі бажаючі можуть відвідати дану виставку за адресою: вул. Соборна, 2 смт.Ріпки, 2-12-40.Архівний відділ РДАВиставка до 71-ї річниці Перемоги


До 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 71-ї річниці завершення Другої світової війни в архівному відділі підготовлена виставка архівних документів, фотоматеріалів, публікацій в пресі, спогадів про Велику Вітчизняну війну, підготовлено два стенди «Селище Ріпки в архівних документах 1944-1945 років. Листи з фронту», «Чернігівщина, Ріпкинщина в роки Великої Вітчизняної війни». В підготовці виставки використані архівні документи Ріпкинської селищної ради.

Всі бажаючі можуть відвідати дану виставку за адресою: вул.Соборна, 2 смт.Ріпки, 2-12-40.Архівний відділ РДАКнига про Суличівку


Наш земляк, уроженець с.Суличівка, Зубок Микола Іванович, професор, академік Академії вищої освіти України, кандидат воєнних наук, відзначений вісімнадцятими урядовими нагородами СРСР, України та інших країн, нагороджений орденом «За трудові досягнення» ІІІ ступеня Міжнародного відкритого рейтингу популярності та якості «Золота фортуна» (2001р.), має біля 60 грамот, подяк та інших відзнак.

Пропрацювавши в архівах Польші, Росії, Києві, Чернігові в 2015 році він звернувся до районного архіву. Начальник архівного відділу Кушнеренко А.В. надала йому матеріали Суличівської сільської ради, колгоспів ім. Хрущова та «Іскра» с.Суличівка, КСП, дані документи його зацікавили, робота продовжується в 2016 році. По закінченню наукової роботи, відбудеться презентація книги, про що повідомиться пізніше.Архівний відділ РДАІнформація про участь в нараді обласної державної адміністрації 25.02.2016р. з архівних проблем області


25 лютого 2016 року начальник архівного відділу разом з головами райдержадміністрації, районної ради взяла участь в нараді обласної державної адміністрації з проблемних питань архівів.

Першим заступником голови обласної державної адміністрації піднімались проблемні питання архівів області, які негайно потрібно вирішувати. Голова Ріпкинської районної ради Шупель Р.М. виступив з питання повноцінного функціонування районного трудового архіву, який створений рішенням 17 сесії 5 скликання Ріпкинської районної ради від 26.11.2008р., але на даний час немає приміщення і фінансування. В архівному відділі райдержадміністрації залишаються невирішеними, розширення площі архівосховищ, здійснення капітального ремонту приміщення і даху, встановлення охоронно-пожежної сигналізації.

Першим заступником голови ОДА дано доручення головам райдержадміністрацій, районних рад до 1 жовтня 2016 року вирішити проблемні питання архівів.Архівний відділ РДАІнформація про участь в Колегії Держархіву області 18.02.2016р.


18 лютого 2016 року начальник архівного відділу райдержадміністрації Кушнеренко А.В. взяла участь в розширеному засіданні Колегії Держархіву Чернігівської області, присвяченого підсумкам роботи архівних установ області у 2015 році та завданням на 2016 рік.

Директор Держархіву області Воробей Р.Б. в своїй доповіді відзначила, що архівні установи області виконали пріоритетні завдання, передбачені Планом розвитку архівної справи на 2015 рік та досягли певних позитивних результатів. Свій внесок в загальний план виконання вніс архівний відділ Ріпкинської райдержадміністрації.

Директор Держархіву області вручила подяку Кушнеренко А.В. за сумлінне ставлення до службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята- День працівників архівних установ.

18.02.2016 був проведений семінар-навчання з керівниками архівних установ, які були ознайомлені з новими нормативними документами, обмінялися досвідом роботи.Архівний відділ РДААрхів Новини 2015