Ріпкинська РДА
   Анонси
                        Древній Любеч                        Порядок доступу до публічної інформації в райдержадміністрації

                        Назад

                        Затверджено
                        розпорядженням голови
                        районної державної адміністрації
                        від “19травня 2011 року № 144

                        Порядок

                        доступу до публічної інформації

                        Всі запити на публічну інформацію, які надходять до районної державної адміністрації (в тому числі електронною поштою), реєструються загальним відділом апарату райдержадміністрації. Письмовий запит може бути як в довільній формі, так і шляхом заповнення відповідної форми (додається).

                        Облік запитів на інформацію ведеться окремо.

                        Запити, оформлені неналежним чином (без зазначення прізвища, ім’я особи, адреси або інших вимог, встановлених ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації»), не розглядаються.

                        Залежно від змісту запиту, він направляється першому заступнику голови, заступнику голови, керівнику апарату райдержадміністрації (відповідно до розподілу функціональних повноважень). Згідно з резолюцією, виконавець надає відповідну інформацію або готує проект відповіді. Після підписання відповідь реєструється в загальному відділі і надсилається адресату.

                        Районна державна адміністрація надає відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отУ разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь надається не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

                        Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

                        У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, районна державна адміністрація може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження, про що повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

                        У разі, коли районна державна адміністрація, відповідно до компетенції, визначеної Законом України «Про місцеві державні адміністрації», не володіє інформацією, стосовно якої зроблено запит, або порушено інші вимоги, зазначені ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації», вона відмовляє в задоволенні запиту на інформацію, про що заявник повідомляється письмово.

                        Список відповідальних осіб.doc
                        Розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 грудня 2013 року №383 "Про розмір витрат".doc
                        Про внесення змін.doc

                        Назад

                        15 Січня 2018 08:52

                        Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

                        Погода в Ріпках