Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://rpadm.cg.gov.ua/old
back

В Добрянці планується будівництво деревопереробного господарства

09 серпня 2019

На засіданні обласної архітектурно-містобудівної ради, яке провів начальник Управління містобудування та архітектури Чернігівської ОДА Олександр Дмитрюк сьогодні, 9 серпня, розглянули та погодили детальний план території земельної ділянки у промисловій зоні в межах селища Добрянка Ріпкинського району (площею 5 гектарів). На території колишнього консервно-сушильного заводу тепер планується будівництво деревопереробного господарства.

Члени містобудівної ради рекомендували до затвердження три детальні плани територій.

Схвальне рішення отримав і детальний план території земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель сільськогосподарського призначення на території Григорівської сільської ради, що на Бахмаччині.

Також містобудівна рада погодила детальний план території земельної ділянки у Новгороді-Сіверському, де планується збудувати житловий будинок садибного типу.

Загалом, починаючи з 2011 року, в області розроблено та затверджено 84 генеральні плани населених пунктів, 77 планів зонування території населеного пункту, 117 детальних планів території в межах населених пунктів та 67 за їх межами.За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації