Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://rpadm.cg.gov.ua/old

01 січня 1970

До уваги роботодавців!


Статтею 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» для  підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю, встановлюється норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю: 4% середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік. Якщо працює від 8 до 25 осіб — у кількості одного робочого місця.

Відповідно до Порядку реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю, реєстрацію роботодавців здійснює Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів до 1 лютого 2019 року, якщо за підсумками звітного року кількість працюючих, для яких це місце роботи є основним, становить 8 і більше осіб.

Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю за звітний 2018 рік (форма № 10-ПІ /річна поштова) подається відповідно до чинного законодавства тільки в паперовому вигляді до 1 березня 2019 року.

Подання до відділення Фонду звітності в електронному вигляді не передбачено.

Відповідні бланки розміщені на офіційному веб-сайті Фонду соціального захисту інвалідів.

За більш детальною інформацією можна звернутися до Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів за адресою: 14017, м. Чернігів, вул. В. Радченка,14. Контактний телефон/факс: (0462) 67-28-51. E-mail: Chernihiv@ispf.gov.ua.

До відома інформуємо, що неподання (несвоєчасне подання) звітності тягне за собою адміністративну відповідальність посадових осіб підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, які використовують найману працю.

За повідомленням Чернігівського обласного відділення
Фонду соціального захисту інвалідів