back

“Сімейні радники”, – запрацювала чергова ініціатива Міністерства юстиції України

31 жовтня 2018

16 жовтня Міністерство юстиції України разом з системою Безоплатної правової допомоги та громадкістю запустило ініціативу “Сімейні радники”. Вона спрямована на захист прав громадян у сфері сімейного права.

Сімейні радники — це українці з активною громадською позицією, авторитетні особи в громаді, які самі потерпали від домашнього насильства, а нині допомагають іншим подолати подібні проблеми. Вони спільно з юристами системи безоплатної правової допомоги, поліції, державними виконавцями, представниками інших органів місцевої влади допомагатимуть громадянам отримувати інформацію з питань сімейного права.

Сімейні радники — це волонтери, які будуть посередниками між потерпілими, співробітниками Мін'юсту та іншими органами влади. Всі сімейні радники проходитимуть відповідне навчання, щоб бути компетентними та швидко і якісно надати допомогу потерпілій особі. Працюватимуть сімейні радники в Києві, потім в Одесі і Львові. В планах розвинути цю ініціативу в повноцінний проект.

Покликана ініціатива “Сімейні радники” реально допомогти громадянам при випадках застосування сили по відношенню до них самих, а також їхніх дітей з боку партнерів, подружжя, колишнього подружжя і інших “близьких” людей.


За повідомленням Ріпкинського районного відділу
державної реєстрації актів цивільного стану
Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області