Ріпкинська РДА
   Анонси                           Назад

                           До уваги представників громадськості, підприємств агровиробників! Відбудуться виїзди мобільних консультативних пунктів з питань захисту прав землевласників та землекористувачів !

                           На виконання відповідних розпорядження та рішення Кабінету Міністрів України, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» продовжується проведення роз’яснювальної роботи з метою підвищення рівня правової обізнаності землевласників та землекористувачів, а також надання їм правової допомоги.

                           У зв’язку з викладеним Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області повідомляє про проведення в смт Добрянка Ріпкинського району мобільного консультативного пункту з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.

                           Проведення виїзного заходу планується на 14 червня 2018 року, з 11.00 до 13.00 год. в приміщені Добрянської селищної ради (площа Центральна, 8, смт Добрянка).

                           Виїзд мобільного консультативного пункту проводитиметься за участю представника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

                           В ході заходу заплановано проведення прийому громадян, представників підприємств агровиробників, надання індивідуальних консультацій з питань захисту прав у сфері орендних відносин та земельного законодавства.

                           До участі у заходах запрошуються представники громадськості, підприємств агровиробників, а також всі бажаючіх отримати вичерпну консультативну допомогу з питань захисту прав у сфері земельного законодавства та орендних відносин.


                           Головне територіальне управління
                           юстиції у Чернігівській області

                           Назад


                           06 Вересня 2018 15:00
                           18 Серпня 2018 13:30
                           16 Серпня 2018 15:00
                           10 Серпня 2018 08:00
                           27 Липня 2018 09:46
                           Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання