Ріпкинська РДА
   Анонси                           Назад

                           Забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників антитерористичної операції

                           28 лютого 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 137 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 200».

                           Вказаною постановою розширено категорії осіб, які мають право на забезпечення санаторно-курортним лікуванням за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті. Так відповідно до постанови органи соціального захисту населення забезпечують безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості:

                           - учасників бойових дій, яким статус надано відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" - не частіше ніж один раз на рік строком на 18-21 день;

                           - осіб з інвалідністю внаслідок війни, яким статус надано відповідно до пунктів 11-14 частини другої статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" - позачергово щороку строком на 18-21 день;

                           - осіб з інвалідністю внаслідок війни із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) - відповідно до медичних рекомендацій, з них:

                           I та II груп - до санаторіїв (відділень) спінального профілю з лікуванням строком на 35 днів;

                           III групи - до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на 18-21день;

                           - учасників війни, яким надано статус відповідно до пункту 13 статті 9 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" - не частіше ніж один раз на два роки строком на 18-21 день;

                           - постраждалих учасників Революції Гідності, яким статус встановлено відповідно до статті 16-1 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" - не частіше ніж один раз на рік строком на 18-21 день.

                           Зазначаємо, що реєстрація заяв проводиться окремо за кожною категорією незалежно від профілю захворювання в порядку черговості подання заяв.

                           Особам з інвалідністю внаслідок війни, які отримали санаторно-курортні путівки відповідно до цього Порядку, виплачується компенсація вартості проїзду до санаторно-курортного закладу та назад транспортом загального користування (залізничним та автомобільним) згідно з поданими проїзними квитками. У разі проїзду залізничним транспортом відшкодовується вартість квитка у плацкартному вагоні.

                           Грошова компенсація замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю внаслідок війни та компенсація вартості самостійного санаторно-курортного лікування учасникам бойових дій та учасникам війни виплачується в порядку та розмірах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17.06. 2004 № 785.


                           Управління соціального захисту населення
                           районної державної адміністрації

                           Назад


                           06 Вересня 2018 15:00
                           18 Серпня 2018 13:30
                           16 Серпня 2018 15:00
                           10 Серпня 2018 08:00
                           27 Липня 2018 09:46
                           Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання