Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://rpadm.cg.gov.ua/old
back

Найкращих учнів і педагогів відзначили на районному святі «Сузір’я талантів»

14 травня 2018

Районне свято «Сузір’я талантів», на якому відзначили та нагородили найкращих учнів і педагогів районних та обласному етапів всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін, конкурсів, турнірів, змагань відбулося у п’ятницю, 11 травня.

З теплими словами вітань до присутніх на святковому дійстві звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Андрушко, заступник голови районної ради Світлана Ткаченко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Леонід Багмут та помічник народного депутата України Максима Микитася Федос Носенок.

- Успіх держави – від патріотизму і відданості, успішних справ, успішних людей. Сьогодні у цьому залі – успішні, цілеспрямовані, наполегливі люди, патріоти України, патріоти свого краю. Дорогі діти, перемоги в олімпіадах, конкурсах та змаганнях для більшості з вас стануть стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та спортивного зросту. Ви – наша надія, гордість та майбутнє. Ваш талант, бажання й наполегливість – це запорука усіх досягнень і перемог, - зазначив перший заступник голови РДА Олександр Андрушко, вітаючи учасників свята. Він подякував педагогам за те, що готують молоде покоління до самостійного життя та ведуть своїх учнів до нових перемог і звершень.

На початку заходу відзначили лауреатів районного етапу конкурсу «Учитель року - 2018»:

- Олену Бастиль, учителя української мови та літератури Новояриловицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Андрія Архипова, учителя фізики Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Дмитра Глушака, учителя фізики Новояриловицької ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Нагороди отримали переможці районного етапу конкурсу «Учитель року – 2018» - Сергій Шульга, учитель фізики Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та Олена Ковбаса, методист Ріпкинського районного Центру дитячої та юнацької творчості, дипломант обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості».

Також відзначили чотирнадцятьох учнів - переможців районного етапу олімпіад з української мови та літератури, російської мови та літератури, іноземних мов, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та мовно-літературного конкурсу Тараса Шевченка, історії та правознавства:

- Крістіну Атрощенко, ученицю 7 класу Любецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Іллю Бачковського, учня 8 класу Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Анну Богдан, ученицю 8 класу Ріпкинської гімназії;

- Сергія Губара, учня 11 класу Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

- Ольгу Гусар, ученицю 10 класу Любецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Вікторію Житник, ученицю 7 класу Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Аліну Кіліяненко, ученицю 3 класу Ріпкинської гімназії;

- Юлію Кононенко, ученицю 11 класу Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

- Діану Леоненко, ученицю 4 класу Малинівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

- Артема Мальковця, учня 5 класу Ріпкинської гімназії;

- Крістіну Мозговенко, ученицю 8 класу Малинівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

- Анну Москаленко, ученицю 7 класу Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

- Євгенію Паршукова, ученицю 9 класу Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Вікторію Примакову, ученицю 7 класу Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Відзнаки отримали переможці олімпіад природничо-математичних наук:

- Биховець Данило, учень 10 класу Ріпкинської гімназії;

- Волчаніна Дарія, учениця 7 класу Любецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Жир Данило, учень 11 класу Любецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Зенченко Олексій, учень 6 класу Ріпкинської гімназії;

- Єрмоленко Дмитро, учень 7 класу Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

- Копич Анна, учениця 11 класу Любецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Литвинюк Денис, учень 9 класу Ріпкинської гімназії;

- Лук’яненко Тетяна, учениця 8 класу Замглайської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Михайлов Олексій, учень 10 класу Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Нестеренко Сергій, учень 11 класу Замглайської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Овчинникова Вікторія, учениця 7 класу Вербицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Стрижак Данило, учень 8 класу Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

- Чичикало Інна, учениця 10 класу Вербицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Чорна Крістіна, учениця 11 класу Замглайської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вшановані шістнадцять переможців олімпіад з інформатики, ІКТ та технологій, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:

- Булаш Анна, учениця 11 класу Ріпкинської гімназії;

- Вечірська Любов, учениця 11 класу Великозліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

- Глушак Олександр, учень 11 класу Новояриловицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Залуговський Данило, учень 10 класу Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

- Зенченко Назар, учень 8 класу Ріпкинської гімназії;

- Ларіонов Олексій, учень 8 класу Великозліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Лут Ірина, учениця 11 класу Любецької ЗОШ І – ІІІ ступенів;

- Киченок Антон, учень 9 класу Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Кондратенко Юрій, учень 9 класу Ріпкинської гімназії;

- Лепіло Олексій, учень 11класу Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Лук’яшко Назар, учень 8 класу Ріпкинської гімназії;

- Мальковець Ярослава, учениця 9 класу Ріпкинської гімназії;

- Руденок Ярослав, учень 10 класу Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

- Савенко Кирило, учень 10 класу Ріпкинської гімназії;

- Тарасевич Владислав, учень 9 класу Тарасо-Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Фесько Денис, учень 11 клас Вербицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Неодноразовими переможцями районного етапу олімпіад, конкурсів та МАН стали:

- Гарус Маргарита, учениця 8 класу Ріпкинської гімназії;

- Пантюшенко Дарина, учениця 10 класу Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Розсудовська Вікторія, учениця 6 класу Ріпкинської гімназії;

- Тимошенко Дарія, учениця 9 класу Ріпкинської гімназії;

- Харченко Дарина, учениця 11 класу Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Шанували і юних дарувань - переможців районного та обласного етапів учнівських олімпіад, конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН:

- Антоненко Катерину, ученицю 11 класу Любецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

- Баганіна Артема, учня 8 класу Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

- Гороховацьку Вікторію, ученицю 11 класу Любецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Дебелу Дарину, ученицю 10 класу Ріпкинської гімназії. Дарина є переможцем районного та лауреатом обласного турів Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна»;

- Кашубу Ростислава, учня 9 класу Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

- Крису Тетяну, ученицю 11 класу Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

- Летошко Аліну, ученицю 11 класу Ріпкинської гімназії;

- Чучвагу Надію, учениця 10 класу Замглайської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

На сцені вітали неодноразових переможців районного та обласного етапів олімпіад та конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН:

- Андруневич Віталій, учень 11 класу Ріпкинської гімназії;

- Бевзюк Крістіна, учениця 10 класу Ріпкинської гімназії. Крістіна зайняла І місце у Всеукраїнському конкурсі школярів та учнівської молоді «Вчимося заповідувати»;

- Буленок Юлія, учениця 10 класу Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

- Котляр Олександр, учень 9 класу Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Кравченко Олександра, учениця 10 класу Ріпкинської гімназії;

- Пилипенко Владислав, учень 11 класу Любецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Владислав – переможець районного та обласного турів Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна»;

- Підлісний Данило, учень 9 класу Ріпкинської гімназії;

- Пінчук Тетяна, учениця 11 класу Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

- Примаченко Анастасія, учениця 9 класу Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

- Повозник Богдан, учень 11 класу Вербицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Хрол Павло, учень 10 класу Ріпкинської гімназії.

Відзнаки отримали переможці районного, обласного, учасники Всеукраїнського етапів учнівських олімпіад та конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН та вчителі, які їх підготували:

- Дорохтій Анастасія, учениця 11 класу Любецької школи І-ІІІ ступенів;

- Житник Анжела, учениця 9 класу Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Келер Руслана, учениця 8 класу Малинівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

- Мещенинець Наталія Андріївна, учитель Любецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка підготувала 6 переможців районного та 5 переможців обласного етапів;

- Позднякова Наталія Валентинівна, учитель Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Бабич Таїсія Костянтинівна, учитель Малинівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Не залишилися без нагород і юні спортсмени району:

- волейбольний клуб «Любеч» (юнаки) Любецької ЗОШ І-ІІІ ступенів переможці Чемпіонату району з волейболу серед юнаків, переможець обласного етапу змагань «Шкільна волейбольна ліга України», капітан – Костюк Дмитро

- волейбольний клуб «Любеч» (дівчата) Любецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможці Чемпіонату району з волейболу серед дівчат, срібні призери першості м.Чернігова з волейболу серед молодіжних жіночих команд (ІІ ліга), капітан - Лут Ірина;

- команда з футзалу Ріпкинської ЗОШ І – ІІІ ступенів №2, переможець районного та учасник обласного етапів змагань, капітан – Дасюк Даниїл.

На сцені привітали фіналіста обласного етапу Чемпіонату з інтелектуальних ігор «Віват, інтелект!» - команду «Данко» Ріпкинської гімназії у складі:

- Гавриленко Єлизавети - капітана команди,

- Луцького Дмитра;

- Малашенка Антона;

- Підлісного Данила;

- Тимошенко Дарії;

та їх наставників: педагога – тренера Костенок Ірину Михайлівну, координатора – Полевик Наталію Миколаївну.

Відзначено переможців обласного турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» команду «Діамант» Любецької ЗОШ І – ІІІ ступенів, яка нагороджена дипломом ІІІ ступеня, у складі:

- Гороховацької Вікторії;

- Гусар Ольги;

- Ігнатенка Дениса;

- Костюка Дмитра.

Вшановано переможців районного та лауреатів обласного турів Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна»:

- Биховець Катерина, учениця Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

- Зубаха Вікторія, учениця Великозліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Мартьоха Богдан, учень Великозліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Бачурна Анастасія, вихованка гуртка Ріпкинського районного ЦДЮТ;

- Шовкова Валерія, вихованка гуртка Ріпкинського районного ЦДЮТ;

- Вовк Андрій, вихованець гуртка Ріпкинського районного ЦДЮТ.

Нагороджено вихованців Ріпкинського районного Центру дитячої та юнацької творчості, що стали переможцями творчих конкурсів.

Переможці всеукраїнського етапу виставки-конкурсу декоративно-вжиткового мистецтва «Знай і люби свій край»:

- Волков Денис, вихованець гуртка «Прикладне мистецтво»,

- Литвин Аліна, вихованка гуртка «Декоративний розпис».

Переможці обласного конкурсу «STOP SNID!», вихованці гуртка «Я – майбутнє України» - Онищук Дарина та творча група у складі:

- Мальковець Ярослави;

- Гавриленко Єлизавети;

- Тимошенко Дарії;

- Луцької Анастасії.

Відзначено команди, на чолі з ройовими, які гідно змагалися під час районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та військово-патріотичної гри «Джура-Прикордонник»:

- Войтешенко Олександр, ройовий команди «Олешнянські отамани»;

- Котляр Олександр, ройовий команди «Побратими козаки» Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Ігнатенко Денис, ройовий команди «Відчайдухи» Любецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Савенко Кирило, ройовий команди «Ріпкинський булат» Ріпкинської гімназії;

- Губар Сергій, ройовий команди «Нащадки козаків» Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

У цих іграх найкращі індивідуальні результати здобули:

- Войтешенко Олександр, учень 11 класу Олешнянської ЗОШ І-ІІІ за кращий індивідуальний результат у силовому змаганні «Штовхання гирі»;

- Михайлов Олексій, учень 10 класу Добрянської ЗОШ І-ІІІ за кращий індивідуальний результат у зборці й розборці автомату Калашникова;

Найвлучнішими стрільцями у цих змаганнях стали:

- Примаченко Анастасія, учениця Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

- Конашевич Ігор, учень Любецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Іванченко Віталій, учень Ріпкинської гімназія.

Почесне звання «Відкриття року» присвоєно Келер Руслані, учениці 8 класу Малинівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Почесне звання «Ерудит року» присвоєно Пилипенку Владиславу, учню Любецької ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Вшановано справжніх майстрів вчительської справи, які підготували переможців другого етапу Всеукраїнських предметних олімпіад із базових дисциплін, переможців конкурсів:

- вчителі української мови та літератури, іноземних мов та початкових класів:

1. Бендик Тетяна Миколаївна, учитель Любецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

2. Воробйова Ольга Борисівна, учитель Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

3. Корж Наталія Миколаївна, учитель Ріпкинської гімназії;

4. Лутченко Наталія Іванівна, учитель Ріпкинської гімназії;

5. Минько Тетяна Миколаївна, учитель Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

6. Мінічева Тамара Миколаївна, учитель Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

7. Образцова Ліна Володимирівна, учитель Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

8. Приходько Алла Іванівна, учитель Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

9. Смоліговець Інна Іванівна, учитель Малинівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

11. Ященко Олена Вікторівна, учитель Вербицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

- вчителі, що підготували переможців районного етапу олімпіад з історії, правознавства, географії, економіки, хімії, біології та конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН:

1. Баглій Ірина Борисівна, учитель Малинівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

2. Данич Марина Володимирівна, учитель Ріпкинської гімназії;

3. Костенок Ірина Михайлівна, учитель Ріпкинської гімназії;

4. Лаба Алла Олександрівна, учитель Ріпкинської гімназії;

5. Лопата Олена Володимирівна, учитель Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

6. Мещенинець Ганна Віталіївна, учитель Любецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

7. Мороз Тетяна Леонідівна, учитель Замглайської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

8. Савченко Лариса Миколаївна, учитель Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

9. Семешко Зінаїда Миколаївна, учитель Любецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

- вчителі, які підготували переможців районного етапу олімпіад з математики, інформатики, ІКТ:

1. Жир Наталія Олексіївна, учитель Любецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

2. Кобзар Лариса Миколаївна, учитель Новояриловицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

3. Кривопуск Світлана Віталіївна, учитель Малинівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

4. Лебедко Ірина Федорівна, учитель Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

5. Трегубова Ірина Петрівна, учитель Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

6. Семеняко Валентина Василівна, учитель Великозліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

7. Шульга Наталія Іванівна, учитель Ріпкинської гімназії;

- вчителі, які підготували переможців районного етапу олімпіад з фізики, астрономії, технологій:

1. Бугрим Володимир Анатолійович, учитель Ріпкинської гімназії;

2. Маринець Олександр Степанович, учитель Великозліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

3. Савенко Олександр Олександрович, учитель Вербицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

4. Симонов Констянтин Вікторович, , учитель Тарасо - Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

5. Чугай Максим В’ячеславович, учитель Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

- вчителі, які підготували двох і більше переможців районного етапу олімпіад, МАН:

1. Дьомкіна Світлана Адамівна, учитель Ріпкинської гімназії, яка підготувала 5 переможців;

2. Протченко Людмила Петрівна, учитель Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, яка підготувала 4-х переможців;

3. Бондарчук Наталія Іванівна, учитель Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів; 3-х переможців;

4. Могильна Наталія Михайлівна, учитель Ріпкинської гімназії; 3-х переможців;

5. Приходько Ірина Борисівна, учитель Ріпкинської гімназії, яка підготувала 3-х переможців;

6. Бондарець Олег Леонідович, учитель Ріпкинської гімназії; 2-х переможців;

7. Сусло Юлія Валеріївна, учитель Замглайської ЗОШ І-ІІІ ступенів; 2-х переможців;

8. Шинкоренко Віталій Михайлович, учитель Вербицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, 2-х переможців;

- вчителі, які підготували переможців районного та дипломантів обласного етапу олімпіад, конкурсів:

1. Архипов Андрій Володимирович, учитель Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

2. Далієвська Катерина Василівна, учитель Малинівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

3. Колесник Ганна Валеріївна, практичний психолог Ріпкинської гімназії;

4. Мірошник Олена Олександрівна, учитель Вербицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

5. Палій Людмила Григорівна, учитель Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

6. Савенко Оксана Іванівна, учитель Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

7. Соловей Валентина Василівна, учитель Ріпкинської гімназії;

8. Сусло Ольга Іванівна, учитель Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

9. Шевченко Галина Миколаївна, учитель Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

10. Чучвага Світлана Михайлівна, учитель Замглайської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Нагороджено тих, хто підготував двох і більше дипломантів районного та обласного етапів олімпіад та конкурсів, а це:

- Мороз Тетяна Гнатівна, учитель Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, яка підготувала 6-х районних і 2-х обласних переможців;

- Попруга Володимир Михайлович, учитель Ріпкинської гімназії, який підготував 5–х районних та 2–х обласних переможців, переможця Всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати»;

- Коваленко Тетяна Володимирівна, учитель Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, яка підготувала 3–х районних та 2–х обласних переможців;

- Калайда Світлана Миколаївна, учитель Ріпкинської гімназії, яка підготувала 4-х районних та одного обласного переможців;

- Зайцева Тамара Володимирівна, учитель Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка підготувала 2-х районних та одного обласного переможців;

- Мажуга Лариса Геннадіївна, учитель Ріпкинської гімназії, яка підготувала 2-х районних та одного обласного переможців;

- Демянчук Олена Василівна, учитель Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, яка підготувала 2-х районних та одного обласного переможців;

- Дебела Тетяна Вікторівна, учитель Ріпкинської гімназії, яка підготувала 2-х переможців районного та обласного конкурсу МАН та експедиції «Моя Батьківщина – Україна».

Відзначили педагогів, які підготували переможців районного та обласного етапів творчих, військово-патріотичних конкурсів, турнірів, краєзнавчої експедиції, спортивних змагань:

- Будник Світлана Віталіївна, керівник гуртка декоративного розпису ЦДЮТ;

- Гусар Наталія Миколаївна, учитель Любецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Дем’яненко Валентина Василівна, керівник гуртка «Прикладні мистецтва» ЦДЮТ;

- Дем’яненко Олексій Михайлович, учитель Ріпкинської гімназії;

- Логінова Оксана Олегівна, керівник гуртка «Екологічне краєзнавство» ЦДЮТ;

- Ткачова Наталія Віталіївна, педагог-організатор Великозліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Трихліб Василь Васильович, учитель Любецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Фриз Тарас Богданович, учитель Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

- Хоботня Марина Сергіївна, учитель Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Почесне звання «Творча родина» присвоюєно Тетяні Дебелій та її дочці Дарині.

Протягом усього свята свої концертні номери дарували учні загальноосвітніх шкіл району, вихованці районного центру дитячої та юнацької творчості, вихователі та вихованці Ріпкинського дошкільного навчального закладу (ясла-садку) «Колосок».


















Загальний відділ, організаційної
роботи та контролю апарату
районної державної адміністрації
за інформацією відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту
районної державної адміністрації