Ріпкинська РДА
   Анонси                            

                           Погода
                            


                            


                           Назад

                           Ще одна багатодітна родина з Ріпкинщини отримала дитяче ліжко

                           Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Андрушко та директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Ніна Лемеш сьогодні, 10 травня, вручили двоярусне ліжко та 5 комплектів постільної білизни багатодітній сім’ї Ігнатових з Добрянки, яка внаслідок пожежі опинилась у складних життєвих обставинах.

                           Предмети побуту закуплені в рамках виконання Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року з метою покращення соціально-побутових умов проживання багатодітних родин.

                           Ніна Лемеш звертаючись до присутніх та матері - Ольги Ігнатової зазначила: "Приємно в черговий раз бути на Ріпкинщині та надавати допомогу багатодітним сім'ям, особливо в ці дні, коли вся країна відзначає День пам’яті та примирення і 73-ю річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На жаль, демаграфічна ситуація Чернігівської області невтішна - тільки за 2017 рік за стастистичними даними населення області зменшилося на 15 тисяч осіб, тому дякуємо сім’ям, які виховують, не одну і не дві дитини, а у родині Ігнатових їх семеро. За минулий рік в Чернігівській області 67 сімей отримали матеріальну допомогу - ліжка, холодильники, пральні машини та інші побутові товари, в тому числі чотири родини - з Ріпкинщини. Вашій родині передаємо ліжко з матрасами і 5 комплектів постільної білизни, - сказала вона та побажала, щоб діти зростали щасливими, здоровими, на радість батькам, Ріпкинщини, Чернігівської області та всієї України.


                           Загальний відділ, організаційної
                           роботи та контролю апарату
                           районної державної адміністрації

                           Назад


                           13 Вересня 2018 08:33
                           27 Липня 2018 09:46
                           Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання