Ріпкинська РДА
   Анонси































                           Назад

                           Учитель фізики Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Сергій Шульга - лауреат другого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

                           «Він актор, але його глядачі і слухачі не аплодують йому. Він скульптор, але його роботи ніхто не бачить. Він лікар, але його пацієнти рідко дякують за лікування та не завжди хочуть лікуватися. Де ж йому взяти сили для щоденного натхнення? Лише в самому собі, тільки в усвідомленні величі своєї справи»

                           Симон Соловейчик

                           Лауреатів та переможців другого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» вітала вчора в обласному Палаці дітей та юнацтва освітянська спільнота Чернігівщини.

                           Цьогоріч «Учителя року – 2018» визначають у номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».

                           У грудні 2017 року більше двохсот учителів Чернігівщини взяли участь у першому турі (на рівні районів, міст, об’єднаних територіальних громад) всеукраїнського конкурсу. На другий тур подано майже 90 заяв, у фінальному етапі якого демонстрували свою фахову майстерність 20 педагогів області.

                           З Ріпкинського району у номінації «Фізика» лауреатом визнано Шульгу Сергія Миколайовича, учителя Ріпкинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.

                           Творчих звершень і перемог учасникам конкурсу побажали заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова та перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук. Вони ж і вручили відзнаки лауреатам та переможцям.

                           — Двадцять третій рік поспіль «Учитель року» об’єднує творчу педагогічну спільноту. Ви, шановні учасники конкурсу, майстри своєї нелегкої справи, сміливо йдете в ногу з часом, експериментуєте, робите значний внесок у розвиток шкільної практики. Бажаю переможцям гідно представити наш регіон у заключному турі на всеукраїнському рівні! — зазначила Наталія Романова.

                           Переможцями обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» стали:

                           у номінації «Українська мова» — Казаніна Тетяна Олександрівна, учитель Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою;

                           у номінації «Фізика» — Нестерук Оксана Олексіївна, учитель Березнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Менської районної ради;

                           у номінації «Німецька мова» — Костишина Олена Миколаївна, учитель Чернігівського ліцею №22 Чернігівської міської ради;

                           у номінації «Фізична культура» — Лахадинов Євгеній Олександрович, учитель комунального закладу «Сновська загальноосвітня школа – інтернат І-ІІ ступенів» Чернігівської обласної ради.

                            















                            

                           За інформацією Департаменту інформаційної діяльності
                           та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                           Назад










                           06 Вересня 2018 15:00
                           18 Серпня 2018 13:30
                           16 Серпня 2018 15:00
                           10 Серпня 2018 08:00
                           27 Липня 2018 09:46
























                           Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання