Ріпкинська РДА
   Анонси

                          Назад

                          Учитель фізики Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Сергій Шульга - лауреат другого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

                          «Він актор, але його глядачі і слухачі не аплодують йому. Він скульптор, але його роботи ніхто не бачить. Він лікар, але його пацієнти рідко дякують за лікування та не завжди хочуть лікуватися. Де ж йому взяти сили для щоденного натхнення? Лише в самому собі, тільки в усвідомленні величі своєї справи»

                          Симон Соловейчик

                          Лауреатів та переможців другого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» вітала вчора в обласному Палаці дітей та юнацтва освітянська спільнота Чернігівщини.

                          Цьогоріч «Учителя року – 2018» визначають у номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».

                          У грудні 2017 року більше двохсот учителів Чернігівщини взяли участь у першому турі (на рівні районів, міст, об’єднаних територіальних громад) всеукраїнського конкурсу. На другий тур подано майже 90 заяв, у фінальному етапі якого демонстрували свою фахову майстерність 20 педагогів області.

                          З Ріпкинського району у номінації «Фізика» лауреатом визнано Шульгу Сергія Миколайовича, учителя Ріпкинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2.

                          Творчих звершень і перемог учасникам конкурсу побажали заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова та перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук. Вони ж і вручили відзнаки лауреатам та переможцям.

                          — Двадцять третій рік поспіль «Учитель року» об’єднує творчу педагогічну спільноту. Ви, шановні учасники конкурсу, майстри своєї нелегкої справи, сміливо йдете в ногу з часом, експериментуєте, робите значний внесок у розвиток шкільної практики. Бажаю переможцям гідно представити наш регіон у заключному турі на всеукраїнському рівні! — зазначила Наталія Романова.

                          Переможцями обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» стали:

                          у номінації «Українська мова» — Казаніна Тетяна Олександрівна, учитель Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою;

                          у номінації «Фізика» — Нестерук Оксана Олексіївна, учитель Березнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Менської районної ради;

                          у номінації «Німецька мова» — Костишина Олена Миколаївна, учитель Чернігівського ліцею №22 Чернігівської міської ради;

                          у номінації «Фізична культура» — Лахадинов Євгеній Олександрович, учитель комунального закладу «Сновська загальноосвітня школа – інтернат І-ІІ ступенів» Чернігівської обласної ради.

                                                      

                          За інформацією Департаменту інформаційної діяльності
                          та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

                          Назад

                          06 Лютого 2018 14:51
                          23 Січня 2018 11:00


                          Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання