Ріпкинська РДА
   Анонси

                          Назад

                          Голова РДА Борис Мелашенко побував у Чернігівському геріатричному пансіонаті

                          З робочим візитом голова районної державної адміністрації Борис Мелашенко та заступник голови РДА Світлана Тризна вчора, 6 лютого, відвідали Чернігівський геріатричний пансіонат, де наразі перебуває 19 осіб з Ріпкинського району.

                          Голова РДА ознайомився з житловими умовами, а також поспілкувався із людьми, які там перебувають. Пацієнти закладу розповіли, що їм у пансіонаті комфортно, догляд персоналу подобається. Вони забезпечені білизною, одягом та всім необхідним. Крім того, кожного тижня у пансіонаті проводяться культурно-просвітницькі заходи, перегляд кінофільмів, пацієнти мають можливість ходити на молитву у капличку, яка є в приміщенні будинку. Відмітили і високий рівень надання медичних послуг.

                          В Чернігівський геріатричний пансіонат приймаються особи похилого віку, які досягли пенсійного віку, та інваліди І та ІІ груп, старші 18 років, які за станом здоров`я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги та яким не протипоказане перебування в закладі відповідно до медичних показань та протипоказань до прийому в пансіонаті, та які не мають працездатних родичів, зобов`язаних їх утримувати за законом.

                          Жителі пансіонату перебувають в належно облаштованих кімнатах, в основному на двох осіб. Особи з інвалідністю забезпечені візками і засобами малої механізації. Тут працює бібліотека, перукарня, взуттєва майстерня та магазин. Крім того, підопічні вирішили створити у закладі хор.

                          Спілкуючись із підопічними Борис Мелашенко зазначив, що основними завданнями соціальної політики держави є забезпечення максимальної уваги та турботи про здоров'я людей похилого віку, а також людей з особливими потребами, суттєве покращення їх соціального захисту. А тому органами соціального захисту населення робиться і робитиметься надалі усе можливе, щоб люди почували себе соціально захищеними.

                          Борис Мелашенко побажав усім підопічним закладу і його обслуговуючому персоналу міцного здоров'я, миру і злагоди.


                          Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності
                          та комунікацій з громадськістю
                          апарату районної державної адміністрації

                          Назад

                          06 Лютого 2018 14:51
                          23 Січня 2018 11:00


                          Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання