Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://rpadm.cg.gov.ua/old
back

Голова РДА Борис Мелашенко побував у Чернігівському геріатричному пансіонаті

07 лютого 2018

З робочим візитом голова районної державної адміністрації Борис Мелашенко та заступник голови РДА Світлана Тризна вчора, 6 лютого, відвідали Чернігівський геріатричний пансіонат, де наразі перебуває 19 осіб з Ріпкинського району.

Голова РДА ознайомився з житловими умовами, а також поспілкувався із людьми, які там перебувають. Пацієнти закладу розповіли, що їм у пансіонаті комфортно, догляд персоналу подобається. Вони забезпечені білизною, одягом та всім необхідним. Крім того, кожного тижня у пансіонаті проводяться культурно-просвітницькі заходи, перегляд кінофільмів, пацієнти мають можливість ходити на молитву у капличку, яка є в приміщенні будинку. Відмітили і високий рівень надання медичних послуг.

В Чернігівський геріатричний пансіонат приймаються особи похилого віку, які досягли пенсійного віку, та інваліди І та ІІ груп, старші 18 років, які за станом здоров`я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги та яким не протипоказане перебування в закладі відповідно до медичних показань та протипоказань до прийому в пансіонаті, та які не мають працездатних родичів, зобов`язаних їх утримувати за законом.

Жителі пансіонату перебувають в належно облаштованих кімнатах, в основному на двох осіб. Особи з інвалідністю забезпечені візками і засобами малої механізації. Тут працює бібліотека, перукарня, взуттєва майстерня та магазин. Крім того, підопічні вирішили створити у закладі хор.

Спілкуючись із підопічними Борис Мелашенко зазначив, що основними завданнями соціальної політики держави є забезпечення максимальної уваги та турботи про здоров'я людей похилого віку, а також людей з особливими потребами, суттєве покращення їх соціального захисту. А тому органами соціального захисту населення робиться і робитиметься надалі усе можливе, щоб люди почували себе соціально захищеними.

Борис Мелашенко побажав усім підопічним закладу і його обслуговуючому персоналу міцного здоров'я, миру і злагоди.


Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату районної державної адміністрації