Ріпкинська РДА
   Анонси                           Назад

                           Учениця Замглайської ЗОШ І-ІІІ ступенів Вікторія Бачурна - переможниця обласного конкурсу «Бережи себе»

                           Вже третій рік управління освіти та науки Чернігівської ОДА і навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області проводять обласний заочний конкурс навчальних презентацій з питань безпеки життєдіяльності «Бережи себе», до якого залучаються старшокласники і студенти ВНЗ І-ІІ ступенів області.

                           Якщо в першому конкурсі такого плану, який пройшов в 2015 році, прийняло участь до 30 конкурсантів, то в нинішньому їх кількість збільшилась до 64. Географія представлених робіт - від обласного центру до невеличких сіл віддалених районів Чернігівщини.

                           Тематика навчальних презентацій різноманітна: екологічні проблеми Чернігівської області,пожежна безпека, оповіщення і евакуація, попередження дитячого травматизму на дорозі, «абетка безпеки» для вихованців дошкільних навчальних закладів. Порадували конкурсанти журі рівнем розкриття навчальних тем, різноманіттям форм і методів підготовки презентацій: відеофільми, зняті в навчальних закладах області; пізнавальні ігрові матеріали для школярів початкової школи, інформація з досвіду роботи з вивчення екологічних проблем. Більшість презентацій однозначно може бути рекомендовано для використання на уроках основ здоров’я, позаурочних виховних заходах з питань безпеки життєдіяльності.

                           Вітаємо переможців конкурсу: Довженок Валерій і Біб Максим (ЗОШ №18 м.Чернігова), Бачурна Вікторія (ЗОШ с.Замглай Ріпкинського району), учні 8-9 класів ЗОШ с.Карпилівка Срібнянського району; Кантур Аліна і Карпенко Анна (Ніжинський обласний педагогічний ліцей); Кірієнко Андрій (ЗОШ №28 м.Чернігів); Калюжний Нікіта (ЗОШ №9 м.Чернігів); студенти коледжу економіки і технологій ЧНТУ; Рудяков Олександр (Остерський коледж будівництва та дизайну); студенти коледжу та комп’ютерних технологій ЧНТУ.

                           Сподіваємося, що і в наступному році конкурс навчальних презентацій «Бережи себе» продемонструє яскраві, змістовні роботи учнів та студентів Чернігівської області.
                           За повідомленням методиста НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області
                           В.Прибитько

                           Назад


                           18 Липня 2018 09:46
                           12 Червня 2018 09:44                           Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання