Учасники АТО району - срібні призери турніру з міні-футболу в м.Славутич

13 грудня 2017

9 грудня 2017 року в спортивному комплексі «Олімпієць» Соціально-психологічний центр м. Славутич організував та провів змагання з міні-футболу серед учасників АТО, присвячених Всесвітньому Дню футболу.

Учасниками цих змагань стали команди з Ріпкинського, Менського, Борзнянського районів та з міста Славутича.

Дух змагання – це те, що об’єднує, налаштовує на позитив, підтримує здоровий спосіб життя, виховує силу духу та дає гарний настрій. Всі гравці запам’яталися цікавою напруженою боротьбою в кожному зіграному поєдинку. А результати гри команди учасників АТО Ріпикнського району такі:

Ріпки – Мена 6:3; Ріпки – Борзна 4:3, по ходу гри Ріпкинці програвали з рахунком 0:3; Ріпки – ГО «Ветеранів АТО та УБД» м.Славутич 5:2; Ріпки – в/ч 3041 м.Славутич 1: 2.

За результатами змагань п’яте місце посіла команда ГО «Ветеранів АТО та УБД» м. Славутич, четверте місце дісталося команді Борзнянського району, бронзовими призерами змагань стали учасники АТО з Менського району.

Друге місце посіла команда Ріпкинського району у складі Руслана Киселя, Сергія Ридя, Євгенія Тихомира, Владислава Ворчило, Дмитра Кнороза, Євгенія Тарасевича, Володимира Мазепи, Дмитра Хоменка, а найсильнішими в той день виявилася команда з військової частини 3041 м. Славутич. Переможці та призери змагань отримали нагороди від організаторів заходу. Кращим гравцем турніру став В’ячеслав Мельник з м. Славутич.

Участь команди району в змаганнях стала можливою за підтримки Ріпкинської районної державної адміністрації та голови фермерського господарства «Полісся Агрогруп» Вячеслава Мажуги.