Ріпкинська РДА
   Анонси                           Назад

                           Практичні питання державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень обговорили на навчанні

                           У райдержадміністрації сьогодні, 11 серпня, відбулося навчання на тему «Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

                           Участь у заході взяли державні реєстратори, адміністратори районної державної адміністрації та державні реєстратори Малолиственської сільської ради.

                           Навчання провела начальник відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Світлана Федчун.

                           На порядку денному – практичні питання роботи державних реєстраторів та адміністраторів у процесі здійснення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

                           Учасники навчання обговорили зміни в законодавстві про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та Порядок ведення державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

                           Світлана Федчун зокрема зупинилася на положеннях статтей Бюджетного кодексу України щодо стягнення адміністративного збору за реєстрацію нерухомості, ознайомила присутніх з оновленнями Державного реєстру прав на нерухоме майно та методичними рекомендаціями у напрямку реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

                           Також вона розповіла про здійснення контролю, порядок розгляду скарг у сфері державної реєстрації та відповіла на всі поставлені питання.
                           Відділ інформаційної діяльності
                           та комунікацій з громадськістю
                           апарату районної державної адміністрації

                           Назад


                           18 Липня 2018 09:46
                           12 Червня 2018 09:44                           Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання