Ріпкинська РДА
   Анонси                           Назад

                           До уваги страхувальників!

                           На виконання наказу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 22.05.2017 № 267-ос «Про припинення Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, шляхом приєднання, створення комісії з реорганізації Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та затвердження персонального складу цієї комісії» повідомляємо, що з 1 серпня 2017 року припиняє свою діяльність Чернігівська міжрайонна виконавча дирекція Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Права та обов'язки по наданню матеріального забезпечення застрахованим особам передаються новоствореному Фонду соціального страхування.

                           Згідно нової структури Фонду соціального страхування підприємства установи та організації Ріпкинського району перебуватимуть на обліку та обслуговуватимуться в Чернігівському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка,5.

                           Спеціаліст, який обслуговуватиме страхувальників в Ріпкинському районі знаходиться за адресою: смт Ріпки, вул. Соборна, 9.                           Чернігівська міжрайонна виконавча
                           дирекція обласного відділення
                           Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

                           Назад


                           12 Червня 2018 09:44
                           12 Червня 2018 08:31
                           21 Травня 2018 15:47                           Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання