Ріпкинська РДА
   Анонси

                          Назад

                          Переваги ОСББ

                          Згідно із Законом України «Про об‘єднання співвласників багатоквартирних будинків», ОСББ — юридична особа, створена власниками для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання та використання неподільного та загального майна.

                          Учасники об‘єднання на власний розсуд обирають, хто обслуговуватиме будинок. У їхніх руках — прийняття рішення, якою буде квартплата, кому здавати в оренду нежитлові приміщення, куди витрачати отримані за оренду гроші.

                          Першим кроком до створення ОСББ є формування ініціативної групи. Її учасники повинні зібрати інформацію про власників квартир і нежитлових приміщень, організувати і провести установчі збори, попередньо підготувавши при цьому необхідну документацію тощо. На установчих зборах обирають голову ОСББ. Бажано, аби це була людина, обізнана у галузі юриспруденції.

                          Основними перевагами ОСББ є те, що його члени можуть самостійно складати кошторис на утримання своєї квартири чи будинку і обирати працівників, які будуть обслуговувати будинок. При цьому середня плата утримання будинку не повинна перевищувати середній тариф по населеному пункту. ОСББ має можливість отримати у власність або довгострокове користування прибудинкову територію, може здавати в оренду допоміжні приміщення та отримувати за це кошти, які можна спрямовувати на покращання технічного стану будинку.


                          За інформацією відділу житлово-комунального
                          господарства, будівництва та інфраструктури

                          Назад

                          06 Лютого 2018 14:51
                          23 Січня 2018 11:00


                          Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання