Ріпкинська РДА
   Анонси
                        Древній Любеч
                        Назад

                        Переваги ОСББ

                        Згідно із Законом України «Про об‘єднання співвласників багатоквартирних будинків», ОСББ — юридична особа, створена власниками для сприяння використанню їхнього власного майна та управління, утримання та використання неподільного та загального майна.

                        Учасники об‘єднання на власний розсуд обирають, хто обслуговуватиме будинок. У їхніх руках — прийняття рішення, якою буде квартплата, кому здавати в оренду нежитлові приміщення, куди витрачати отримані за оренду гроші.

                        Першим кроком до створення ОСББ є формування ініціативної групи. Її учасники повинні зібрати інформацію про власників квартир і нежитлових приміщень, організувати і провести установчі збори, попередньо підготувавши при цьому необхідну документацію тощо. На установчих зборах обирають голову ОСББ. Бажано, аби це була людина, обізнана у галузі юриспруденції.

                        Основними перевагами ОСББ є те, що його члени можуть самостійно складати кошторис на утримання своєї квартири чи будинку і обирати працівників, які будуть обслуговувати будинок. При цьому середня плата утримання будинку не повинна перевищувати середній тариф по населеному пункту. ОСББ має можливість отримати у власність або довгострокове користування прибудинкову територію, може здавати в оренду допоміжні приміщення та отримувати за це кошти, які можна спрямовувати на покращання технічного стану будинку.


                        За інформацією відділу житлово-комунального
                        господарства, будівництва та інфраструктури

                        Назад                        17 Жовтня 2017 15:00


                        Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

                        Погода в Ріпках