Ріпкинська РДА
   Анонси





























                           Назад

                           Президент доручив проаналізувати можливість створення Міністерства ветеранів

                           Президент Петро Порошенко подякував всім офіцерам, солдатам, волонтерам і ветеранам, які захищали і продовжують захищати Україну та наголосив, що всі, хто пройшов через фронтові випробування, мають відчувати підтримку і піклування з боку держави.

                           Глава держави звернувся до Верховної Ради, а також доручив Уряду проаналізувати можливість створення Міністерства ветеранів. "Саме на їхньому прикладі мають виховуватися майбутні покоління захисників Вітчизни», - зазначив  він під час відкриття пам'ятного знаку «Козацький хрест борцям за волю України» на території Воскресенської церкви у Сумах.

                           За словами Глави держави, найбільш достойні українські воїни, ветерани, мають відчути справжнє ставлення до них українського народу і держави.

                           Президент наголосив, що лише на Сумщині мешкають 9 тисяч учасників бойових дій. «Всі, хто пройшов через справжнє пекло, фронтові випробування, мають відчувати нашу з вами підтримку і піклування», - сказав він. За словами Петра Порошенка, в Україні вже створено мережу реабілітаційних центрів, і сьогодні подібний відкрито в Сумах. «За цим стоїть робота багатьох людей, які щиро бажають допомогти нашим захисникам повернутися до мирного повноцінного життя. Нікого не залишити сам на сам з його проблемою, допомогти кожному – це має стати девізом не лише цієї установи, а й усієї влади і всього суспільства, всіх нас, українців», - наголосив Глава держави.

                           Президент підкреслив: «Ворог приніс на нашу землю не тільки війну, але й усвідомлення, що українці – єдина нація. Багато десятиліть українці були розколоті, роз’єднані. І ці випробування сьогодні нас об’єднали. Українці – єдина нація, вона здатна дати відсіч будь-якому агресору і потурбуватися про своїх захисників».

                           Глава держави додав, що українці здатні провести реформи і повертаються в родину європейських народів.

                           Прес-служба Президента України

                           Назад










                           25 Квітня 2018 12:45
                           18 Квітня 2018 08:33
                           10 Квітня 2018 08:51
                           28 Лютого 2018 11:13
                           06 Лютого 2018 14:51























                           Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання