Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://rpadm.cg.gov.ua/old
back

05 лютого 2018

Анонс. Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав


12 лютого, у понеділок, о 10:00 год. за участю керівництва району відбудеться покладання квітів до могил загиблих воїнів-"афганців" Анатолія Жовтка та Віктора Гайдая на кладовищі у Ріпках та у селі Галків - на могилу воїна-"афганця" Анатолія Леоненка.


13 лютого, у вівторок:


- о 09:00 год. за участю керівництва району відбудеться відвідування матері загиблого воїна-"афганця" Віталія Савенка Віри Констянтинівни та покладання квітів до його могили у Задеріївці.


- о 13:30 год. за участю керівництва району відбудеться тематичний захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Новояриловицькій ЗОШ I-III ступенів та покладання квітів до могил воїнів-"афганців" Миколи Волохина та Володимира Коршака, що поховані в селі Нова Папірня.17 лютого, у суботу, у Ріпках відбудеться урочистий захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та покладання квітів до пам’ятного знаку воїнам-"афганцям" у парку Слави.


Початок заходу: 10:00 год.


Місце проведення: Ріпкинський районний центр дитячої та юнацької творчості (вул. Васильєва, 41, смт Ріпки).

Запрошуються учасники бойових дій на території інших держав, ветерани Другої світової війни, учасники АТО, громадськість, представники засобів масової інформації для висвітлення заходів