Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://rpadm.cg.gov.ua/old

21 березня 2017


Згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації від 17 липня 2015 року № 52-ОС, на посаду заступника голови районної державної адміністрації призначено Тризну Світлану Петрівну.

Світлана Петрівна Тризна народилася 16 лютого 1971 року в смт Ріпки Чернігівської області

Освіта вища. У 1994 році закінчила Ніжинський державний педагогічний інститут ім. М.В. Гоголя за спеціальністю "Географія і біологія".

Отримавши диплом спеціаліста, вчителювала в Грабівській неповній середній школі Ріпкинського району. Потім працювала в редакції Ріпкинської районної газети «Життя Полісся» на посадах кореспондента, завідуючої відділом, заступника редактора, а з грудня 2011 року до травня 2013 року – на посаді головного спеціаліста відділу надання соціальних послуг Ріпкинського районного центру зайнятості.

З 2013 по 2015 рік очолювала відділ редакції Ріпкинської районної газети «Життя Полісся».

У 2019 році закінчила Національну академію державного управління при Президентові України, здобула кваліфікацію магістра за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування".

* * *

Заступник голови Ріпкинської районної державної адміністрації

Здійснює керівництво роботою в гуманітарній, політико-ідеологічній та соціальній сферах, спрямовує і координує у цьому напрямі діяльність відповідних районних управлінь і відділів, організацій та установ, органів місцевого самоврядування.

Сприяє діяльності районних організацій політичних партій і громадських організацій, релігійних конфесій. Забезпечує здійснення аналізу і прогнозу громадсько-політичної ситуації в районі, вносить відповідні пропозиції, забезпечує підготовку інформацій з цих питань до органів вищого рівня.

Організовує розробку та здійснення в районі програм гуманітарної, політико-ідеологічної та соціальної сфери, реалізацію соціальної політики на селі, формування здорового способу життя, розвитку духовності та зміцнення моральних засад суспільства.

Забезпечує реалізацію державної політики в галузях освіти, охорони здоров’я, культури та туризму, соціального захисту, фізкультури і спорту, молоді, материнства, дитинства і сім’ї, преси та інформації, рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Організовує в межах своїх повноважень роботу відповідних територіальних органів центральних органів виконавчої влади. Координує, відповідно до законодавства, вирішення питань опіки і піклування, усиновлення, захисту та інтересів неповнолітніх.

Забезпечує виконання законодавства щодо всебічного розвитку та функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя, створення умов для розвитку та використання мов інших національностей.

Координує у межах наданих законодавством повноважень підготовку і проведення виборів, референдумів, інших форм волевиявлення населення.

Сприяє діяльності дитячих і молодіжних організацій, творчих спілок, національно-культурних товариств, громадських формувань, профспілкових, жіночих, ветеранських та інших громадських організацій. Відає питаннями гуманітарної допомоги та благодійництва.

Сприяє поглибленню соціального забезпечення населення, правильному і своєчасному нарахуванню і виплаті заробітної плати, державних пенсій та допомог, надання адресної соціальної допомоги та підтримки, працевлаштування громадян.

Забезпечує реалізацію державної політики щодо соціального захисту пенсіонерів, осіб з інвалідністю, одиноких, непрацездатних, дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, одиноких матерів, багатодітних сімей, інших громадян, які, внаслідок недостатньої матеріальної забезпеченості, потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави, а також населення, яке постраждало внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

У межах діючого законодавства відає питаннями районного військового комісаріату, підготовки молоді до військової служби, проведення призову на військову та невійськову (альтернативну) службу.

Сприяє міжнародному співробітництву у галузі освіти, культури, фізкультури і спорту, охорони здоров’я, молодіжної політики.

Безпосередньо спрямовує, координує і контролює діяльність:

управління соціального захисту населення;

відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту;

відділу культури і туризму;

служби у справах дітей;

районного Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді;

комунального закладу «Ріпкинська центральна районна лікарня» Ріпкинської районної ради Чернігівської області;

комунального некомерційного підприємства «Ріпкинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Ріпкинської районної ради Чернігівської області.

У межах діючого законодавства відає питаннями роботи:

Ріпкинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України;

Ріпкинської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості;

підрозділів санітарно – епідеміологічної служби;

головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці у Чернігівській області;

представника в районі Чернігівської міжрайонної дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності;

діяльності організацій політичних партій та громадських формувань;

зв’язків з громадськістю;

профспілкових, жіночих, ветеранських та інших громадських організацій;

засобів масової інформації;

гуманітарної допомоги та благодійництва;

дитячих і молодіжних організацій.

У межах наданих повноважень відповідає за підготовку та подає на підпис голові районної державної адміністрації проекти розпоряджень.