Ріпкинська РДА
   Анонси
                        Древній Любеч                        Куриленко Дмитро

                        Назад

                        Куриленко Дмитро Олександрович


                        "Ніхто, крім нас...Маю честь..." - останній статус в соцмережі солдата інженерно-саперної роти, військовослужбовця контрактної служби Дмитра Куриленка, який загинув від отриманих осколкових поранень під час виконання бойового завдання на Сході України в ході проведення антитерористичної операції (12 березня 1992р. - 28 квітня 2014 р.).

                        Народився 12 березня 1992 року у смт Ріпки Чернігівської області.

                        У 2008 році закінчив Ріпкинську ЗОШ I-III ступенів і у 2013 році - Ніжинський агротехнічний інститут за спеціальністю "технік-електрик".

                        Проходив службу у Збройних Силах України, в/ч А 0281 м. Житомир.

                        Патріот, борець за свободу, цілісність і незалежність України, Дмитро був життєрадісною молодою людиною, з гарним почуттям гумору, вмінням товаришувати. Він з дитинства займався спортом, брав участь в художній самодіяльності, захоплювався риболовлею. Мріяв служити в повітряно-десантних військах.

                        З 13 лютого 2014 року проходив військову службу за контрактом, на посаді "водій-електрик" у відділенні інженерної техніки інженерно-позиційного взводу інженерно-саперної роти в/ч В 1740 м. Житомир (95-а окрема аеромобільна бригада).

                        Неоголошена війна обірвала на злеті його молоде життя. Загинув від отриманих осколкових поранень при виконанні бойового завдання 28 квітня 2014 року у с. Кутузівка Добропільського району Донецької області.

                        Похований у смт Ріпки Чернігівськоі області, де проживає його мати Світлана Михайлівна Куриленко. На його честь відкрита меморіальна дошка в Ріпкинській ЗОШ І-ІІІ ст. №2, яку він закінчив у 2009 році.

                        Указом президента України №599/2014 від 19.07.2014 р., «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня» (посмертно).


                        Назад

                        15 Січня 2018 08:52

                        Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

                        Погода в Ріпках