Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://rpadm.cg.gov.ua/old

08 грудня 2016

28 Грудня 2016 року

ОГОЛОШЕННЯ
Порядок подання заяв для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради при Ріпкинській райдержадміністраціїЗразки документів

2 Грудня 2016 року

Визначено дату установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Ріпкинській РДА

2 грудня відбулось перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Головою ініціативної групи рейтинговим голосуванням обраний Микола Голік.

Завдання ініціативної групи:

1. Визначити орієнтовну дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів.

2. Визначити порядок подання заяв ІГС для участі в установчих зборах, підготувати оголошення про початок прийому заяв та зразків необхідних документів.

3. Обрати відповідальну особу, організувати збір заяв від ІГС на участь в установчих зборах, перевірку документів ІГС.

4. Скласти списки учасників установчих зборів та тих кому відмовлено, уточнити час, місце, порядок проведення установчих зборів, обрати представника ініціативної групи, який відкриє установчі збори та поінформує про діяльність ініціативної групи.

Визначено дату проведення установчих зборів – 24 лютого 2017 року.

Прийом документів від ІГС розпочнеться з 11 січня 2017 року.

На наступному засіданні 14 грудня 2016 року члени ініціативної групи планують затвердити порядок подання заяв для участі в установчих зборах та текст оголошення про початок прийому документів від ІГС, зразки документів.

Ініціативна група з підготовки установчих зборівРозпочато роботу по створенню Громадської ради при РДА нової каденції

Ріпкинською райдержадміністрацією затверджено склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу Громадської ради при РДА.

До складу ініціативної групи ввійшло 5 осіб, з яких 3 особи представники діючої Громадської ради та 2 — представники відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Зі складом ініціативної групи з підготовки установчих зборів нового складу Громадської ради при РДА можна ознайомитися тут.