<<<12 - 22 з 5902>>>


12 Жовтня 2018 15:58подія

Відзначення Дня захисника України на Ріпкинщині розпочали вшануванням пам’яті

День захисника України – свято вшанування всіх причетних до втілення благородних цілей – перемоги, миру, безпеки народу України. Це свято кожного громадянина України та всіх українців – цілого народу і його держави.

З нагоди державного свята – Дня захисника України – у Ріпках та районі заплановано цілу низку заходів, зорганізованих зокрема за сприяння районної державної адміністрації.

Перші з них відбулися сьогодні – у переддень свята громада Ріпок урочисто вшанувала пам’ять усіх полеглих

12 Жовтня 2018 07:41президент

Заява Президента України у зв’язку із рішенням Синоду Вселенського Патріархату

Дорогі співвітчизники!

Дорогі українці!

Господь побачив боротьбу українського народу за свою самостійність. Він почув наші молитви. Він належно оцінив наші труди. Йому стало так угодно, щоб Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій і Синод Константинопольської Церкви-Матері сказали омріяне, довгоочікуване та протягом тривалого часу виборюване  нами  «так!».

Помісній, автокефальній, православній Церкві України – бути!

Рішення Вселенського Патріарха та Синоду остаточно розвіяло імперські

11 Жовтня 2018 16:53актуально

Президент заявляє, що будуть прийняті кадрові рішення у зв’язку із ситуацією, що склалася через вибухи на складах боєприпасів в Ічні

Президент Петро Порошенко завляє, що будуть прийняті кадрові рішення у зв’язку із ситуацією, що склалася через вибухи на складах боєприпасів в Ічні на Чернігівщині.

«З одного боку точно винні мають бути притягнуті до відповідальності. Я доручив керівництву Міністерства оборони і Генерального штабу дати список звільнених генералів і офіцерів, які несуть відповідальність за ситуацію зі зберіганням боєприпасів. Я розраховую на швидку реакцію правоохоронних органів. Я не виключаю і певних кадрових висновків», - заявив

11 Жовтня 2018 09:07актуально

Підсумки роботи Ріпкинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану за ІІІ квартал

Органами державної реєстрації актів цивільного стану Ріпкинського району за ІІІ-й квартал 2018 року проведено реєстрацій: про народження – 14, з них 9 хлопчиків та 5 дівчат; про смерть- 131; про шлюб- 13; про розірвання шлюбу – 10. В тому числі проведено реєстрацій Ріпкинським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану: про народження – 5; про смерть – 23; про шлюб – 7; про розірвання шлюбу – 10, про зміну імені - 3. Проставлено 14 відміток про розірвання шлюбу в актових записах про шлюб.

Звертаємо увагу

11 Жовтня 2018 08:16актуально

До уваги усіх небайдужих громадян! Працює пункт збору гуманітарної допомоги

В смт Дружба Ічнянського району 9 жовтня 2018 року о 3 год. 30 хв. виникла надзвичайна ситуація. Евакуйовано населення з низки населених пунктів Ічнянського та Прилуцького районів. Евакуаційні заходи тривають.

Евакуйовані та постраждалі потребують нашої з вами допомоги.

Необхідні теплі речі для дорослих та дітей, засоби гігієни, продукти харчування тривалого зберігання, будівельні матеріали.

Пункт збору гуманітарної допомоги знаходиться за адресою: смт Ріпки, вул. Попудренка,

11 Жовтня 2018 08:04подія

Президент підписав Закон, який підвищує соціальний захист військовослужбовців

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців».

Реалізація Закону дозволить посилити соціальний захист членів сімей осіб, що загинули після звільнення зі служби внаслідок травм, контузій, каліцтва чи захворювань, отриманих у зв’язку із захистом Вітчизни та дозволить надати їм обсяг прав на отримання одноразової грошової допомоги, яким володіють члени сімей осіб, що померли в статусі військовослужбовця.

Законом

10 Жовтня 2018 14:52подія

Ічнянщина потроху оговтується

З метою оцінки обстановки в осередку пожежі на Ічнянщині авіація ДСНС здійснює розвідку технічної території арсеналу. Всього до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено більше тисячі осіб та 212 одиниць техніки. Фахівці активно обстежують територію. Про це повідомили під час чергового засідання профільного штабу.

В Ічні відновила роботу аптека, розгорнуто додаткову третю польову кухню. Від завтра до виконання обов’язків повернуться соціальні працівники, у тому числі і в 16-кілометровій зоні. Цілодобово працюють

10 Жовтня 2018 13:12подія

Уряд виділив 100 мільйонів гривень на подолання наслідків надзвичайної ситуації на Чернігівщині

Кабінет Міністрів України розпорядився виділити з резервного фонду державного бюджету на 2018 рік 100 мільйонів гривень на подолання наслідків надзвичайної ситуації, що трапилася на території військового складу Міноборони в Ічнянському районі Чернігівської області. Проект розпорядження підготувало Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. 

Коментуючи ухвалене рішення, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відзначив:

— Ми приймаємо рішення виділити 100 мільйонів гривень. Міністерству фінансів

10 Жовтня 2018 11:00подія

В Ічнянському районі ліквідовують наслідки пожежі

Ніч у зоні пожежі на арсеналі зберігання боєприпасів минула відносно спокійно. Частота вибухів – 6-8 разів на годину. Більшість евакуйованих людей перемістились на ночівлю до родичів. Бажаючі могли залишитися у розгорнутих пунктах тимчасового перебування. Про це було зазначено на сьогоднішньому засіданні штабу з ліквідації надзвичайної ситуації під головуванням заступника голови ОДА Наталії Романової.

Наразі розпочалася операція з обстеження та розмінування території та під’їзних шляхів у радіусі 16 км. Ще вчора відповідні

10 Жовтня 2018 10:57подія

Нарада з керівниками правоохоронних структур району

Надзвичайну ситуацію в Ічнянському районі сьогодні, 10 жовтня, обговорили на нараді з керівниками правоохоронних органів та силових структур району, яку провів голова райдержадміністрації Борис Мелашенко.

У роботі наради взяли участь перший заступник голови РДА Олександр Андрушко та керівник апарату РДА Тетяна Кухаренко.

Зокрема, начальник Ріпкинського РВ УДСНС України в Чернігівській області Анатолій Криса повідомив, що до участі в ліквідації займання на складі боєприпасів залучено і підрозділ

10 Жовтня 2018 10:40актуально

Оперативно про стан справ в Ічнянському районі

На чергове засідання члени обласного оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації в Ічнянському районі зібралися сьогодні о 5 ранку.

Провела засідання виконуюча обов’язки голови Чернігівської ОДА Юлія Свириденко, після чого відбула на Ічнянщину, щоб на місці особисто координувати роботу відповідних служб.

У нараді взяла участь заступник голови ОДА Наталія Романова.

Як доповіли представники ДСНС області, завдяки своєчасному оповіщенню населення та оперативному залученню 35 автобусів вдалося у найкоротший

<<<12 - 22 з 5902>>>