<<<12 - 22 з 6669>>>


07 Жовтня 2019 08:15актуально

На Ріпкинщині стартує опалювальний сезон

З 7 жовтня опалювальний сезон розпочався у закладах Ріпкинського району.

Заклади охорони здоров’я, будинки-інтернати системи соціального захисту населення, дошкільні та загальноосвітні заклади, об’єкти теплопостачання усіх форм власності, незалежно від типу споживання паливно-енергетичних ресурсів розпочали підключати з 8 годин 7 жовтня.

Відповідне розпорядження "Про початок опалювального сезону 2019-2020 років"

06 Жовтня 2019 08:00вітання

Шановні освітяни Ріпкинщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти.

Якість освіти, яку отримують учні, вихованці залежить від вашого професіоналізму та наполегливої праці.

Дякую вам за вашу роботу, яку виконуєте добросовісно і з любов’ю, за терпіння і небайдужість, за ваше прагнення зробити освіту якісною, доступною, цікавою та потрібною для молодого покоління.

Бажаю вам міцного здоров’я, радості, миру, щирості і поваги від учнів, батьків і колег.


Голова районної

04 Жовтня 2019 08:14президент

Звернення Президента України Володимира Зеленського

Дорогі українці!

Можливо, я зараз когось сильно засмучу, але «зрада» скасовується. Пояснюю чому, і дуже прошу вас мене почути.

Почнемо з найголовнішого. Чи хочемо ми завершення війни та повернення всіх українських територій? Так.

Сьогодні існує єдиний майданчик, де ці питання можуть обговорюватися на найвищому рівні. Це – зустріч у Нормандському форматі.

Чи могла вона відбутися найближчим часом? Ні.

Чому? Бо на шляху до цього була одна перепона – найбільша страшилка останніх тижнів – «формула Штайнмаєра».

03 Жовтня 2019 14:23подія

Професія педагога основна, бо ви формуєте громадян України – Геннадій Поляк

Напередодні професійного свята - Дня працівників освіти сьогодні, 3 жовтня, зібралися освітяни Ріпкинщини в районному Центрі дитячої та юнацької творчості.

Вітали освітян району голова райдержадміністрації Геннадій Поляк, заступник голови районної ради Світлана Ткаченко, ріпкинський селищний голова Сергій Гарус, начальник відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту РДА Леонід Багмут та голова Ріпкинської районної організації профспілки працівників освіти та науки України Павло Красківський.

- Дякую вам

02 Жовтня 2019 17:09актуально

До уваги громадян та представників бізнес спільноти!

Впроваджено інноваційний інструмент боротьби з рейдерством. Відтепер всі громадяни чиї права порушені незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю державних реєстраторів прав на нерухомість та бізнесу можуть подати скаргу до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Міністерства юстиції України он-лайн, що дозволить уникнути помилок під час підготовки документів та відмов з формальних підстав. Скаргу можливо подати через портал державних послуг iGov за посиланням:

02 Жовтня 2019 17:08подія

У Ріпках відбувся фестиваль «Відкритий урок футболу»

На Ріпкинському районному стадіоні сьогодні, 2 жовтня, відбулося справжнє футбольне свято - фестиваль «Відкриті уроки футболу». Цей соціальний проєкт в Україні реалізується Федерацією футболу України спільно з Асоціацією крос-культурних проєктів та Благодійним фондом «Розвиток футболу України». Захід відбувся за сприяння Ріпкинської райдержадміністрації, районної та селищної рад, а також громадської спілки "Чернігівська обласна федерація футболу".

Нагадаємо, що у вересні в Україні стартував новий сезон

02 Жовтня 2019 16:59актуально

Реєстрація через систему «Он-лайн будинок юстиції»

Через систему «Он-лайн будинок юстиції» можна подати документи на державну реєстрацію:

- створення товариства з обмеженою відповідальністю, яке здійснює діяльність на підставі модельного статуту;

- переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту;

- створення громадської організації зі статусом юридичної особи.

Електронна послуга, що дозволяє зареєструвати створення ТОВ, яке здійснює діяльність на підставі модельного статуту, або перехід ТОВ на діяльність

02 Жовтня 2019 15:56подія

З нагоди професійного свята освітян Ріпкинщини відзначили обласними нагородами

У першу неділю жовтня в Україні відзначається День працівників освіти. З цієї нагоди кращі представники галузі отримали почесні відзнаки облдержадміністрації, обласної ради та Чернігівської міської ради. Урочистості відбулися вчора, 1 жовтня, в обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка.

— Перед вами постають все нові і нові виклики, які ви гідно приймаєте і до того ж креативно вирішуєте. А вручення відзнак — певний підсумок минулого навчального року. Як казала Ліна Костенко,

02 Жовтня 2019 14:37актуально

60% голів ОТГ та сільських рад підтримують запровадження обігу земель – Міністерство економіки

Коли наступного року стартуватиме обіг земель сільськогосподарського призначення, влада та люди на місцях мають бути готовими до цього та впевненими у своєму майбутньому, переконані в Уряді.

Профільне Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України провело опитування серед голів ОТГ та сільських рад. Мета: визначити думки місцевої влади, виявити найбільш важливі питання, які необхідно передбачити в законодавстві для забезпечення інтересів громад, а також дізнатися, якої підтримки потребують

02 Жовтня 2019 10:07подія

Нарада з керівниками правоохоронних структур району

Голова райдержадміністрації Геннадій Поляк сьогодні, 2 жовтня, провів нараду з керівниками силових структур щодо ситуації в районі.

Ситуація в районі щодо правопорядку не відмічалась надзвичайними подіями, про що доповів начальник Ріпкинського ВП ЧВП ГУНП в Чернігівській області Юрій Іванішев. Керівник поінформував, що крадіжки по районному центру припинились, проте відмічається збільшення випадків викрадання мопедів. В смт Замглай упійманий малолітній злочинець, який здійснював крадіжки мопедів.

01 Жовтня 2019 16:53подія

Марії Луківні Дроган з Ріпок присвоєно звання "Почесний ветеран Чернігівщини"

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня, за ініціативою Організації Об’єднаних Націй, у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана.

Це свято – гарний привід висловити вдячність ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, багаторічну самовіддану працю, знання та мудрість.

З цієї нагоди сьогодні в обласному молодіжному центрі вітали заслужених ветеранів праці, учасників бойових дій та дітей війни.

<<<12 - 22 з 6669>>>