<<<12 - 22 з 5694>>>


19 Червня 2018 08:04президент

Президент: Децентралізація – одна з найефективніших реформ у державі

Президент Петро Порошенко наголошує, що децентралізація є однією з найрезультативніших реформ з тих, що були проведені в країні останнім часом. «Децентралізація – це є моє дітище, і я наполегливо працюватиму над цим проектом рівно стільки, скільки мені відміряє бути при владі український народ»,  - сказав Президент під час виступу на XIV Українському муніципальному форумі.

Глава держави висловив переконання, що ця реформа має бути предметом спільної роботи.  «Поки я Президент, ревізії цього курсу не допущу. Тому,

18 Червня 2018 12:27подія

На Ріпкинщині відбулися Чернігівські педагогічні зустрічі

15 червня Ріпкинська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 гостинно приймала педагогів, науковців, письменників – учасників Чернігівських педагогічних зустрічей "Національно-патріотичне виховання на уроках словесності".

Чернігівські педагогічні зустрічі започатковані у 2003 році як захід, що збирає для обміну досвідом учителів-переможців Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінаціях «Українська мова і література» та «Зарубіжна література».

Цьогоріч участь у заході взяли словесники – переможці та

18 Червня 2018 10:58подія

Завершено прийом документів на посаду директора Ріпкинського районного будинку культури

18 червня 2018 року відділ культури і туризму Ріпкинської районної державної адміністрації оголосив конкурс на заміщення вакантної посади директора Ріпкинського районного будинку культури.

16 червня 2018 року закінчився термін подачі документів на посаду вищезазначеного керівника комунального закладу культури.

На посаду директора районного будинку культури зареєстрована одна заява від Герасименко Лідії Петрівни:

- заява від Герасименко Лідії

18 Червня 2018 08:30навчання резервістів

На Чернігівщині розпочалось тактичне навчання з територіальної оборони «Північна фортеця»

Головна відмінність цього навчання в тому, що вперше в історії України навчання проводиться відразу повним складом бригади територіальної оборони.

Під час навчань будуть відпрацьовані питання застосування підрозділів територіальної оборони за основними завданнями: прикриття ділянки державного кордону, забезпечення руху військових колон, ізоляція району бойових дій, оборона важливих об’єктів, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника, ведення бойових дій у місті та лісі.

 

Навчання організовані

18 Червня 2018 08:10подія

Робитиму все можливе, щоб антикорупційний суд запрацював до кінця 2018 року-Глава держави

Президент Петро Порошенко в інтерв’ю українським телеканалам наголосив, що якнайшвидший початок роботи антикорупційного суду підтримує українське суспільство та міжнародні партнери України. Глава держави особливо підкреслив, що докладе всіх зусиль для запуску роботи нового суду вже до кінця 2018 року.

«Я буду робити все можливе для того, щоб антикорупційний суд створити до початку президентської кампанії. Мова йде не лише про створення умов для конкурсу, а й завершити конкурс, сформувати

16 Червня 2018 15:35

<iframe width="670" height="380" src="https://www.youtube.com/embed/KlM_oGm8SMg" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

15 Червня 2018 17:22актуально

Що молодь думає про політику, патріотизм та реформи: результати опитування

Упродовж квітня цього року тривало соціологічне дослідження щодо суспільно-політичного і соціального становища молоді в Чернігівській області. Ініціатива вивчення даної проблематики належить громадській організації «Асоціація регіональних засобів масової інформації» у співпраці з Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка і втілена за фінансової підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації.

Проект передбачав анкетування 300 жителів Чернігівської

15 Червня 2018 16:16подія

Ми вимагаємо від Кремля свободу українським політв'язням - Марина Порошенко під час прес-конференції з регіональними та всеукраїнськими медіа

14 червня дружина Президента України Марина Порошенко провела прес-конференцію з регіональними та всеукраїнськими мас-медіа. На зустріч із журналістами з усіх регіонів України перша леді одягла футболку із зображенням Олега Сенцова та надписом «Prisoner of conscience. Oleg Sentsov».

Розпочинаючи діалог з представниками ЗМІ, Марина Порошенко виступила на підтримку українських політичних в'язнів, яких утримують у російських в'язницях. «Увесь світ, люди доброї волі різних країн та континентів проводять акції на підтримку Сенцова, Кольченка,

15 Червня 2018 14:36подія

Голова райдержадміністрації Борис Мелашенко привітав медичних працівників району

Праця медика була та залишається найгуманнішою, найшляхетнішою, найпотрібнішою сферою людської діяльності. Складна, відповідальна, жертовна – вона завжди охоплена особливою суспільною увагою й пошаною.

Нині на варті здоров’я жителів Ріпкинщини стоять майже півсотні лікарів та біля двох сотень медичних сестер.

Сьогодні, 15 червня, зібралися представники медичної галузі Ріпкинського району - лікарі та медичні сестри центральної районної лікарні, амбулаторій загальної практики сімейної медицини,

15 Червня 2018 12:24подія

Заступник голови РДА Світлана Тризна взяла участь у виїзному засіданні Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при ОДА у Семенівському районі

Виїзне засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при облдержадміністрації відбулося 14 червня у Семенівському районі. До її роботи долучилися члени Координаційної ради при Семенівській райдержадміністрації та голови координаційних рад прикордонних районів Чернігівщини.

Ріпкинський район на засіданні представляла заступник голови райдержадміністрації Світлана Тризна.

Учасники засідання поклали квіти до розміщеної на будівлі Семенівської гімназії № 2 меморіальної дошки

15 Червня 2018 08:05подія

Нову військову медицину ми будуємо за стандартами НАТО – Президент під час урочистостей до Дня медика

Президент Петро Порошенко наголошує на розвитку військової медицини, яка за останні чотири роки в умовах російської агресії здійснила значний прогрес в наданні медичної допомоги українським військовослужбовцям.

«Згадайте, що було чотири роки тому. Звичайних аптечок не було. Життя українських воїнів залежало (від того – ред.) чи привезуть кровоспинні засоби волонтери, чи не привезуть. Самих простих засобів не було», - зазначив Президент під час урочистого заходу в Маріїнському палаці з нагоди Дня медичного працівника.

<<<12 - 22 з 5694>>>