<<<12 - 22 з 5544>>>


17 Квітня 2018 11:46конкурс

Запрошуємо до часті у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Гранд-талант - 2018»

29 червня 2018 року в м. Вільногірськ Дніпропетровської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Гранд-талант – 2018», засновником якого є Ліга діячів культури України спільно з Фондом Марії Максакової.

Участь у заході візьмуть учасники з усіх регіонів України. Цей захід – чудова нагода проявити підтримку популяризації національного культурного продукту та розвитку дитячої творчості.

Проведення заходу відбуватиметься за підтримки Міністерства культури

17 Квітня 2018 11:45подія

Ріпкинщина готується до відзначення Дня пам’яті та примирення, 73-ї річницї перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 95-річчя утворення Ріпкинського району

Незабаром наша країна відзначатиме День пам’яті та примирення і 73-ю річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Крім того в цьому році - 95-річчя утворення Ріпкинського району. Як проходитиме святкування на Ріпкинщині говорили сьогодні на засіданні профільного оргкомітету під головуванням заступника голови райдержадміністрації Святлани Тризни та заступника голови районної ради Світлани Ткаченко.

Райдержадміністрацією на основі пропозицій розроблені відповідні плани заходів, які зараз проходять

17 Квітня 2018 11:20мистецтво

Мистецтво слова

Театр - це така кафедра, з якої можна багато сказати світу.

М. В. Гоголь

Шкільний театр є одним із найефективніших засобів удосконалення колективних відносин. Він сприяє самовираженню особистості. Саме тут школярі та вчителі розкривають свої найкращі якості, такі як товариськість, взаєморозуміння і взаємодопомога. Шкільний театр відкриває великі можливості для здійснення цілеспрямованого виховного процесу, гармонійного розвитку особистості. Знання з театрального мистецтва – вміння правильно

17 Квітня 2018 08:05подія

Президент підписав Закон щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації».

Прийняття відповідних змін та доповнень сприятиме підвищенню стану захисту та дотримання прав дитини в Україні, наблизить українське законодавство до міжнародних стандартів забезпечення захисту дитини від сексуальної експлуатації, дозволить Україні виконати рекомендації Комітету ООН з прав дитини та Європейського комітету з соціальних прав

16 Квітня 2018 16:39актуально

7 міфів про вибір лікаря

У рамках медичної реформи з 2 квітня в Україні стартувала кампанія з обрання лікаря. Люди вибирають лікарів, яким довіряють, та підписують з ними декларації на обслуговування. З липня медичні заклади почнуть переходити на нову систему фінансування – держава платитиме саме тим лікарям та медзакладам, до яких звертаються люди за допомогою.

За два тижні кампанії з обрання лікаря з’явилось чимало міфів. Спростовуємо найпоширеніші з них.

 

Міф 1. Лікар підписує декларації лише з тими пацієнтами, які проживають

16 Квітня 2018 16:31актуально

Підсумки двох років роботи Уряду Володимира Гройсмана. Інфографіка

Кабінет Міністрів України оприлюднив підсумки двох років роботи під керівництвом Володимира Гройсмана, зокрема у сфері соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури, енергетики, інфраструктури, сільського господарства тощо.

 

 

 

 

 

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

16 Квітня 2018 14:59подія

Профорієнтаційний квест "Пізнай світ професій"

В рамках реалізації Програми професійної орієнтації молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей в профорієнтаційний роботі використовується профорієнтаційний квест для учнів загальноосвітніх шкіл району.

Так, 11 квітня на базі Ріпкинського районного центру зайнятості проведено тематичний профорієнтаційний інтерактивний захід «ПрофіКвест: «Пізнай світ професій» для учнів 8 класу Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. Під час проведення квесту перед учнями постали цікаві завдання,

16 Квітня 2018 14:35актуально

Реформування «Укрпошти» на Чернігівщині – у полі уваги уряду

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр-Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у відповідь на звернення голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча під час селекторної наради з областями про впровадження реформи децентралізації та реалізації пріоритетних проектів у 2018 році.

«Це питання дуже болюче для Чернігівщини – «Укрпошта» хоче скоротити майже 1600 людей і, фактично, не враховує у реформуванні своєї системи об’єднані територіальні громади – новий адміністративно-територіальний

16 Квітня 2018 08:01президент

Більше сорока країн погодилися взяти участь в складі миротворчої операції на Сході України – Президент

Більше сорока країн згодні взяти участь у миротворчій місії в окремих окупованих районах Донецької і Луганської областей задля встановлення в Україні миру, відновлення суверенітету та повернення її територіальної цілісності, повідомив Президент Петро Порошенко.

«На сьогоднішній день більше чотирьох десятків країн погодилися взяти участь в складі миротворчої операції – починаючи від Канади і моїх переговорів з (Прем’єр-міністром Канади – ред.) Джастіном Трюдо, починаючи від представників країн «Великої сімки» і завершуючи

13 Квітня 2018 16:46подія

Відбулося чергове засідання громадської ради при РДА

На чергове засідання сьогодні, 13 квітня, зібралися члени Громадської ради при Ріпкинській РДА у залі засідань райдержадміністрації.

Участь у роботі зібрання взяла заступник голови райдержадміністрації Світлана Тризна.

Вела засідання голова Громадської ради Римма Олексенко.

Згідно порядку денного, представники громадськості першим мали обговорили питання функціонування молодіжних центрів у Добрянській і Замглайській громадах. Проте, за відсутності запрошених на засідання громадської

13 Квітня 2018 13:29подія

Призов до армії триває: плани та їх виконання

Призовні комісії області мають прискорити свою роботу. Наступного тижня згідно перерозподілу завдань Чернігівщина має мобілізувати 121 особу.

Про це було наголошено сьогодні під час розширеного засідання профільної комісії, яку проводив заступник голови ОДА Сергій Сергієнко. У режимі відеоконференц-зв’язку в нараді взяли участь представники районів.

З Ріпкинського району участь у нараді взяли в.о. голови райдержадміністрації Світлана Тризна, керівник апарату РДА Тетяна Кухаренко та завідувач сектора з питань

<<<12 - 22 з 5544>>>