<<<1 - 11 з 5977>>>


20 Листопада 2018 11:43голодомор 1932-1933

Голодомор 1932-1933 років в Ріпкинському районі мовою архівних документів

Історія українського народу знала чимало трагічних подій, але те, що сталося в Україні в 1932-1933 роках не має аналогів в історії цивілізованого людства. Без війни, без епідемії, без стихійного лиха загинули мільйони ні в чому не винних селян.

У березні 1933 року голод почався в 103 з 400 районів України. Уважне вивчення географічних карт показує, що наприкінці 30-х років у кожній області України зникли численні сільські населенні пункти, що існували до 1933 року.

Одне з безпосередніх свідчень голоду - смертні

20 Листопада 2018 08:04президент

Президент привітав ініціативу щодо посилення допомоги з боку Євросоюзу на соціально-економічний розвиток українського Приазов’я

«Вітаю результати сьогоднішнього засідання Ради ЄС із закордонних справ, які підтвердили пріоритетну увагу ЄС до підтримки України у відсічі російської агресії та відновленні територіальної цілісності та суверенітету нашої держави», - зазначив Президент Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

Президент висловив вдячність країнам Європейського Союзу за підтримку України в протидії російській агресії. «Вперше Рада ЄС обговорила питання агресивних дій Росії в Азовському морі. Вдячний за схвалення ініціативи

19 Листопада 2018 08:01президент

Президент України прийняв делегацію Національного демократичного інституту США та Європейського Парламенту

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з делегацією Національного демократичного інституту США та Європейського Парламенту.

Глава держави обговорив з представниками НДІ та ЄП прогрес на шляху реформ в державі, передвиборчу ситуацію в країні та останній розвиток подій на окупованих Росією територіях України – на Донбасі та в Криму.

Президент назвав приклади втручання Росії у виборчий процес в Україні і закликав західних партнерів посилити санкційний тиск на країну-агресора.

Петро Порошенко високо відзначив

18 Листопада 2018 08:55вітання

Шановні аграрії Ріпкинського краю!

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників сільського господарства.

Багатство України не тільки в ресурсному, але й в кадровому потенціалі. Саме від ваших знань та фаховості залежить ефективність функціонування аграрного сектору економіки та продовольча безпека.

Від щирого серця дякую вам – хліборобам, механізаторам, тваринникам – за те, що ви зберегли і примножили традиції українського села, за самовіддану працю та любов до своєї землі.

Упевнений, що ваша повсякденна

16 Листопада 2018 16:59подія

Засідання Громадської ради при райдержадміністрації

У райдержадміністрації сьогодні, 16 листопада, відбулося чергове десяте засідання Громадської ради.

Участь у роботі зібрання взяла заступник голови райдержадміністрації Світлана Тризна.

Згідно порядку денного, представники громадськості першим заслухали питання про оздоровлення дітей та учнівської молоді району, про що доповіла головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту РДА Антоніна Мохнач.

Про стан виконання районної програми розвитку фізичної культури та спорту

16 Листопада 2018 16:30подія

План з призову громадян на строкову службу має бути виконаний стовідсотково

Таке завдання поставив заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Сергієнко перед керівниками районних призовних комісій під час розширеного засідання обласної призовної комісії 16 листопада, яке проходило у режимі відноконференцзв'язку.

Участь у заході від Ріпкинщини взяли заступник голови РДА Світлана Тризна, керівник апарату РДА Тетяна Кухаренко, головний спеціаліст спеціаліст по взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату РДА Анатолій Дебелий та т.в.о військового комісара

16 Листопада 2018 10:21подія

Нові державні будівельні норми: запровадження європейських стандартів безбар’єрності

За участі регіонів в онлайн-режимі вчора, 15 листопада, відбулося засідання Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

До роботи долучилися Дружина Президента України, голова Фонду Порошенка Марина Порошенко, Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, представник Президента України у Верховній Раді України Ірина Луценко, Уповноважений Президента України

16 Листопада 2018 08:10вітання

Шановні зв’язківці Ріпкинщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята, Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку!

У сучасних складних умовах російської агресії проти нашої країни ви щоденно забезпечуєте високий рівень комунікацій та інформування суспільства про події в Україні і світі.

Ріпкинщина як прикордонний район перебуває на передньому краї інформаційної війни. Тож надзвичайно важливо, щоб у кожній оселі лунало українське слово, звучала актуальна і правдива інформація про соціальні, економічні та культурні події

15 Листопада 2018 17:25подія

Наталія Романова: маємо сформувати у дитячому середовищі атмосферу нетерпимості до правопорушень і насильства

За участю районих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування ОТГ у режимі відеоконференцзв'язку сьогодні, 15 листопада, відбулося розширене засідання координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації.

Від Ріпкинщини участь у заході взяли заступник голови РДА Світлана Тризна, представники профільних служб, відділів РДА та поліції.

Кожен дитячий злочин є наслідком того, що відповідні служби та сім’я дитини не змогли з тих чи інших причин переконати її у неприпустимості

15 Листопада 2018 16:18актуально

Професійна адаптація учасників АТО

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 №432 «Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності», кожний учасник антитерористичної операції має право на отримання послуг з професійної адаптації.

Для отримання послуг з професійної адаптації учаснику антитерористичної операції необхідно звернутися до управління соціального захисту населення Ріпкинської районної державної адміністрації

15 Листопада 2018 16:01актуально

Користуватися в опалювальний період субсидією чи пільгою? Сім’ї мають право вибору

Таке право українським родинам надала держава.

Якщо родина має право на субсидію, однак її розмір невеликий і, на думку родини, доцільніше сплачувати за комунальні послуги з врахуванням пільги – необхідно подати заяву до органу соціального захисту населення про припинення надання субсидії.

І навпаки: якщо на опалювальний період сім’ї доцільніше користуватися субсидією, то необхідно подати заяву для призначення субсидії.

Підставою для надання пільги на оплату житлово-комунальних послуг є посвідчення, яке вказує,

<<<1 - 11 з 5977>>>