<<<1 - 11 з 6396>>>


19 Квітня 2019 12:38президент

Президент про забезпечення безперебійної роботи «Приватбанку»: Інтереси людей не мають постраждати. Ми маємо діяти швидко і ефективно

Президент України Петро Порошенко звернувся до Національного банку забезпечити безперебійну роботу усіх філіалів «Приватбанку», забезпечити їх необхідною кількість готівки і не допустити збоїв у функціонуванні банку. Про це Глава держави сказав за підсумками наради у Раді національної безпеки і оборони, присвяченої ситуації, що складався у зв’язку із прийняттям рішення у суді першої інстанції, що може скасувати націоналізацію «Приватбанку».

Глава держави також звернувся до Міністерства фінансів проаналізувати ризики

18 Квітня 2019 14:54подія

Від якісної превентивної роботи залежить життя та безпека дітей - на семінарі в РДА

Про стан соціального захисту дітей в районі та шляхи його покращення говорили в райдержадміністрації вчора, 17 квітня, під час семінару для сільських та селищних голів представники структурних підрозділів РДА, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, правоохоронних органів, КНП "Ріпкинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

До заходу долучились голова райдержадміністрації Геннадій Поляк, голова районної ради Роман Шупель та заступник голови РДА Світлана Тризна.

18 Квітня 2019 12:44актуально

Три роки роботи Уряду у цифрах і фактах. Інфографіка

 

Кабінет Міністрів України оприлюднив ключові досягнення результатів трирічної роботи Уряду за стратегічними пріоритетами, серед яких: економічне зростання, ефективне врядування, відновлення соціальної справедливості, безпека та оборона, верховенство права і боротьба з корупцією тощо.

 

 

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів

18 Квітня 2019 11:57подія

У районі відкриється інклюзивно-ресурсний центр

Голова районної державної адміністрації Геннадій Поляк разом із своїм заступником Світланою Тризною та головним спеціалістом відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту РДА Людмилою Маругою днями побували у Ріпкинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Посадовці обговорили питання відкриття інклюзивно-ресурсного центру у закладі з директором Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Сергієм Лебедком, його заступником Тетяною Кондратенко та оглянули кімнати, відведені для розміщення центру.

28 березня на сесії Ріпкинської

18 Квітня 2019 11:23актуально

Державна підтримка сільського господарства у 2019 році

За повідомленням відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації, у 2019 році державна підтримка сільського господарства здійснюється за такими програмами:

Державна фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів;

Державна фінансова підтримка розвитку фермерського господарста та сільськогосподарської коопераціїї;

18 Квітня 2019 09:58актуально

Дотримуємося правил поводження у прикордонному районі

Ріпкинська районна державна адміністрація нагадує громадянам, що в межах контрольованих прикордонних районів діють визначені законодавством режимні правила. Так, відповідно до Положення про прикордонний режим, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року № 1147 зі змінами та доповненнями, громадяни України, іноземці та особи без громадянства в’їжджають у прикордонну смугу та контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в його межах на підставі документів,

18 Квітня 2019 09:47актуально

Безпека біля залізниці

Пересування залізничним транспортом більш безпечне і комфортніше, ніж іншим, але не всі розуміють, що залізниця – об’єкт підвищеної небезпеки.

Причиною цьому є особиста безпечність людей, незнання правил безпечної поведінки на залізниці.

Не буде зайвим нагадати, що залізниця є зоною підвищеної небезпеки і неможливо огородити 900 км (в Чернігівській області) магістралі. Необхідно знати, що зупинити поїзд, як авто неможливо, бо, навіть при екстренному гальмуванні, до повної зупинки він проїде не менше

17 Квітня 2019 17:08актуально

Чому я обираю військову службу за контрактом

Протягом 3-х років я матиму:

за підписання 1-го контракту одноразова винагорода від - 14 800 грн

грошове забезпечення в ППД до (18 міс. х 10 200 грн) - 183 000 грн

грошове забезпечення в зоні ООС від (18 міс. х 20 200 грн) - 363 000 грн

матеріальна допомога на оздоровлення (3 х 10 200 грн) - 30 000 грн

допомога на вирішення соціальних проблем (3 х 10 200 грн) - 30 000 грн

пільга по оплаті комунальних послуг 75% (30 міс. х від 1 000 грн) - 30 000 грн

компенсація за піднайом житла (від 1 700 грн на

17 Квітня 2019 16:50подія

На Чернігівщині виявлено та припинено ретрансляцію російських телеканалів

Спільними зусиллями представника Національної ради у Чернігівській області Ірини Сенченко та обласного Управління Служби безпеки України припинено трансляцію трьох російських телеканалів, що заборонені для розповсюдження на території України.

До представника Національної ради надійшла скарга від мешканця області про те, що в одному із закладів відпочинку селища Седнева, що поблизу Чернігова, транслюються «заборонені» телеканали.

Ірина Сенченко разом зі спеціалістами СБУ області одразу виїхали

17 Квітня 2019 08:05вітання

Шановні працівники та ветерани пожежної охорони Ріпкинщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем пожежної охорони!

Професія вогнеборця складна, відповідальна, але в той же час благородна та гуманна. Важко переоцінити внесок пожежної охорони у справу державної ваги – захист життя та здоров’я громадян, збереження національного багатства і довкілля від нещадної вогняної стихії.

Саме пожежним притаманні такі якості, як самовідданість, здатність за лічені секунди приймати відповідальні рішення та готовність у будь–яку мить прийти на допомогу. Відважні

16 Квітня 2019 13:32актуально

Які переваги співпраці ОСББ з Фондом енергоефективності?

На Чернігівщині діють 396 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, які обслуговують 456 житлових будинків.

У І кварталі цього року створені нові ОСББ: у Чернігові – 13, Ніжині – 5, Прилуках, Прилуцькому та Ніжинському районах – по одному.

Усі вони можуть скористатися перевагами, які пропонує Фонд енергоефективності. Відповідно до Закону України «Про Фонд енергоефективності» й Фінансових угод, укладених між Україною та ЄС у 2018 році, передбачається, що Програма Фонду надасть можливість отримати грантову підтримку

<<<1 - 11 з 6396>>>