<<<1 - 11 з 6245>>>


21 Лютого 2019 16:29актуально

5 популярних запитань про урядовий проект «Муніципальна няня»

З 2019 року в Україні запрацював ще один вид соціальної допомоги новоспеченим батькам – «муніципальна няня». Це додаткова грошова допомога від Уряду молодим сім’ям.

Крім щомісячних 860 гривень виплат на дитину, сім’я зможе безповоротно щомісяця отримувати ще 1626 гривень на відшкодування послуги няні – незалежно від того, виходить мама на роботу чи залишається в декретній відпустці.

На це Уряд у Державному бюджеті заклав 500 мільйонів гривень. Цією безповоротною допомогою зможуть скористатися 25 тисяч сімей.

Отже, 5 найбільш

21 Лютого 2019 15:08подія

Про підведення підсумків архівних установ області говорили на колегії

У Державному архіві Чернігівської області днями відбулося розширене засідання колегії, на якому підвели підсумки роботи архівних установ області у 2018 році та визначили завдання на 2019 рік. У засіданні взяли участь начальники архівних відділів, секторів райдержадміністрацій, міських рад, керівники трудових архівів.

Ріпкинський район на колегії представляла начальник архівного відділу Ріпкинської райдержадміністрації Алла Кушнеренко, яка доповіла учасникам про

Основні завдання та функції уповноважених органів з питань пробації визначені Конституцією України, Законом України «Про пробацію» від 05.02.2015 року, Кримінальним кодексом України, Кримінально-виконавчим кодексом України та інші закони України, міжнародні договори, згода на обов’язковість яких надана Верховною радою України.

ЩО ТАКЕ ПРОБАЦІЯ?

ПРОБАЦІЯ – ЦЕ СИСТЕМА НАГЛЯДОВИХ ТА СОЦІАЛЬНО-ВИХОВНИХ ЗААХОДІВ, ЩО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ЗА РІШЕННЯМ СУДУ ТА ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ ДО ЗАСУДЖЕНИХ,

21 Лютого 2019 12:36актуально

Паспортний документ – основна підстава реалізації права голосу на виборах та як перевірити себе у списках виборців

Відповідно до роз’яснень Центральної виборчої комісії (Постанова ЦВК №268) виборець, включений до списку виборців, має можливість реалізувати право голосу на виборах Президента України шляхом отримання виборчого бюлетеня за умови пред'явлення, зокрема, паспорта громадянина України у формі книжечки або у формі ID-картки. Громадянам включеним до списку виборців на виборчій дільниці не мають права відмовити в реалізації права голосу з причин відсутності у паспорті громадянина України у вигляді книжечки фотокартки, яка

21 Лютого 2019 08:22подія

ОДА задіє всі повноваження, щоб запобігти втручанням у виборчий процес, — Олександр Мисник

Сьогодні голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник зустрівся з представниками наглядової комісії «Місія ОБСЄ». Місія зі спостереження за президентськими виборами в Україні розпочала свою роботу 6 лютого на запрошення української влади.

— Вибори Президента України — ключова подія для демократичного розвитку нашої держави, — наголосив Олександр Мисник. — Обласна державна адміністрація вживатиме всіх можливих заходів у межах своїх повноважень, щоб не допустити будь-яке втручання у виборчий процес.

21 Лютого 2019 08:06подія

Це визнання прогресу, який зробили українці – Президент у Філадельфії отримав відзнаку «Міжнародний державний діяч»

Президент Петро Порошенко під час робочого візиту до США отримав відзнаку «Міжнародний державний діяч» Ради з питань світових справ Філадельфії.

«Глибоко зворушений і для мене велика честь отримати відзнаку «Міжнародний державний діяч» Ради з питань світових справ Філадельфії. Я вважаю це визнанням наших спільних зусиль. Я вважаю це визнанням прогресу, який ми зробили як українська нація. Я вважаю це символом єдності та солідарності з Україною з боку американського народу, Конгресу та Адміністрації», - зазначив Глава

20 Лютого 2019 13:08подія

На Ріпкинщині вшанували п’яті роковини загибелі Героя Революції Гідності Андрія Мовчана та всіх Героїв Небесної Сотні

П’ять років тому відбулися події, які назавжди увійшли в історію України та докорінно змінили її долю.

Подвиг Герої Небесної Сотні, безстрашних лицарів, озброєних лише бруківкою та любов’ю до України, які постали в ім’я ідеалів свободи, демократії та європейського вибору нашої держави, згуртував увесь цивілізований світ на підтримку нашого вибору і нині продовжує надихати мільйони українських патріотів на рішучу боротьбу проти російської агресії.

Внаслідок тих трагічних подій загинуло та померло

20 Лютого 2019 08:41подія

Ви першими стали за гідність, за волю - патріотична година

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. Їх вшановує Україна. Їхній приклад має зупинити й тих, хто нині розпалює вже нове, інше протистояння.

Вчора, 19 лютого, напередодні Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, серед яких і наш земляк з с. Великі Осняки Андрій Мовчан, в районній бібліотеці для дорослих та районному

20 Лютого 2019 08:08президент

Україна буде членом ЄС і НАТО – Президент

Президент Петро Порошенко під час участі у спеціальному засіданні Верховної Ради України у зв’язку з п’ятою річницею з початку збройної агресії Російської Федерації проти України наголосив, що Україна буде членом Європейського Союзу на НАТО.

Глава держави підкреслив, що перемога у війні залежить від єдності і рішучості українців та міжнародної коаліції, яка була створена на підтримку України. Він відзначив роль Президента Європейської Ради Дональда Туска. «Запам’ятайте його слова, які прозвучали щойно з цієї трибуни

19 Лютого 2019 17:32подія

Чернігівщина задала хороший темп освітньої реформи, — Олександр Мисник

Нова українська школа успішно стартувала на Чернігівщині. Понад 10 тисяч першокласників області оцінили освітні новинки. Вперше реформа підтримана значним фінансовим ресурсом. Лише для організації роботи перших класів області виділено близько 30 мільйонів гривень. Втім, вже зараз потрібно чітко визначитися з подальшими кроками, аби реформа галузі була ефективною. З цією метою сьогодні у Чернігові зібралися керівники профільних структурних підрозділів з усієї області. Конкретні завдання обговорили з головою Чернігівської облдержадміністрації

19 Лютого 2019 16:20монетизація субсидій

Як працюватиме монетизація субсидій

Уже через два тижні субсидія громадянам виплачуватиметься готівкою. Всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку.

Пенсіонери отримають допомогу від держави у березні разом із пенсією. Ті громадяни, які отримають пенсійні виплати через інші банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку. Тим, у кого немає

<<<1 - 11 з 6245>>>