<<<1 - 11 з 6922>>>


27 Лютого 2020 14:35актуально

Всеукраїнській онлайн-марафон «Перший тиждень енергоефективності та енергозбереження 2020»

Громадська рада при Міністерстві розвитку громад та територій України та громадська спілка «Український форум енергоефективності і відновлюваної енергетики» запрошують представників підприємств, організацій, фахової спільноти з питань енергоефективності та всіх зацікавлених сторін взяти участь у роботі першого Всеукраїнського онлайн-марафону енергоефективності та енергозбереження. Він проходитиме у форматі інтернет-відеоконференцій з 23 по 27 березня.

Основна мета марафону

26 Лютого 2020 14:41подія

Геннадій Поляк: Медики - це еліта. Професійно-етична культура медперсоналу - якісні послуги

Ріпкинщина готується до старту другого етапу медреформи. Цей процес розпочинається по всій Україні з 1 квітня. Тепер реформа охопить і ті медичні заклади, які надають спеціалізовану медичну допомогу. Про зміни, які зараз відбуваються у системі надання медичної допомоги населенню Ріпкинщини, говорили вчора, 26 лютого, на зустрічі медпрацівників КНП "Ріпкинська центральна районна лікарня" з головою райдержадміністрації Геннадієм Поляком та головою районної ради Романом Шупелем.

26 Лютого 2020 12:51актуально

Коронавірус: про що варто знати кожному

Коронавіруси — це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому. У світі реєструють COVID-19.

В Україні не зафіксовано жодного випадку цього захворювання.

На сьогодні відомо, що новий коронавірус передається краплинним та контактним шляхами.

Пам’ятаймо: кожна людина має відповідально ставитися до власного здоров'я та здоров'я оточуючих. А відтак — дотримуватися

26 Лютого 2020 11:19подія

На Чернігівщині СБУ затримала головного інспектора митниці на систематичному вимаганні хабарів

Співробітники Служби безпеки України викрили на систематичному отриманні хабарів посадовця посту «Нові Яриловичі» Північної митниці ДМС України.

Оперативники спецслужби встановили, що головний державний інспектор налагодив систематичне вимагання неправомірної вигоди з громадян за безперешкодне митне оформлення транспортних засобів у режимі так званого «тимчасового ввезення».

Правоохоронці затримали інспектора на робочому

26 Лютого 2020 10:20актуально

До уваги суб’єктів декларування!

Пропонуємо скористатися посібником-інтенсив з е-декларування, в якому наведено поради та пояснення щодо заповнення «щорічної» декларації у 2020 році.

26 Лютого 2020 10:17подія

У місті Носівка на Чернігівщині виявлено і припинено ретрансляцію російських телеканалів

Спільними зусиллями представника Національної ради у Чернігівській області та обласного Управління Служби безпеки України у двох громадських закладах м. Носівки припинено трансляцію шести російських телеканалів, що обмежені для розповсюдження на території України.

До представника Національної ради у Чернігівській області Ірини Сенченко на початку лютого надійшло звернення обласного Управління СБУ про виявлення у двох громадських закладах масового відвідування людей (кафе «Волошка»

26 Лютого 2020 09:43подія

Рідна мова моя, поетична й пісенна: літературна година

21 лютого, Україна і світ відзначають День рідної мови. Це свято для кожної країни має особливе значення та покликане сприяти підтримці мови як виразника культурної приналежності кожної людини. 

Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу.

Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Мова – найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління.

26 Лютого 2020 09:12актуально

Форум ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020»

У Мінську (Білорусь) 1–2 квітня цього року відбудеться українсько-білоруський Форум ділових можливостей «Україна – Білорусь 2020».

Співорганізатори Форуму — Посольство України в Республіці Білорусь, Торгово-промислова палата України та Білоруська торгово-промислова палата.

Основна мета заходу — сприяння виходу малого та середнього бізнесу України на ринки Білорусі. У рамках Форуму українські учасники ознайомляться з особливостями

26 Лютого 2020 08:39подія

Вернісаж творчих особистостей-2020 у Ріпкинській гімназії

У Ріпкинській гімназії імені Софії Русової днями відбулось свято вшанування найкращих у науці, спорті та мистецтві - переможців районних та обласних олімпіад, всеукраїнських та міжнародних змагань, турнірів та конкурсів.

З 315 учнів закладу - 74 учні стали переможцями номінацій «Відмінник навчання», «Перспектива ХХІ століття», «Потенціал майбутнього», «Нова генерація», «Художники слова», «Таланти без меж», «Спортивна юність», «Надія України».

25 Лютого 2020 09:19актуально

Уряд і усі відповідальні служби скоординовано працюють для забезпечення недопущення розповсюдження коронавірусу в Україні

Уряд і усі відповідальні служби максимально мобілізовані та скоординовано працюють, щоби забезпечити недопущення розповсюдження коронавірусу в Україні. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

«В Україні працює національний оперативний штаб, який двічі на день збирає дані про захворювання людей. Також щодня ми контактуємо з ВООЗ для отримання інформації з досвіду інших країн стосовно розвитку вірусу, інкубаційного періоду тощо. Наші фахівці разом із

25 Лютого 2020 08:22актуально

Перелік суб'єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності

Відповідно до пункту 8 Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (зі змінами), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1057, Порядку використання коштів, передбачених у державному

<<<1 - 11 з 6922>>>