<<<1 - 11 з 5775>>>


17 Серпня 2018 15:59актуально

Про перехід на цифрове ТБ у питаннях і відповідях

Увага! З 1 вересня 2018 року в Україні припиняється аналогове ефірне телемовлення. Йому на заміну приходить цифрове ТБ.

Відключення аналогового мовлення здійснюється на виконання міжнародних зобов’язань України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2006 № 815 «Про План використання радіочастотного ресурсу України».

Які переваги від переходу на цифровий стандарт мовлення?

Для глядача — це можливість безкоштовного перегляду 32 загальнонаціональних та місцевих телепрограм з високою

16 Серпня 2018 16:44подія

Протидія насильству в родині — спільна відповідальність влади та громади

Притягнення до кримінальної відповідальності, побудова притулків для постраждалих від насильства в родині, спеціальні програми для кривдників — і це ще далеко не всі новели Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», що набув чинності в грудні минулого року.

Детальніше з документом можна ознайомитися за посиланням.

Про особливості його реалізації та зміни формату роботи з цього напрямку в регіонах сьогодні під час робочого візиту на Чернігівщину

16 Серпня 2018 16:39подія

В районі готуються до відзначення Дня Державного Прапора та річниці незалежності України

Основні моменти підготовки та відзначення найголовніших державних свят - Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності обговорили сьогодні, 16 серпня, в райдержадміністрації на засіданні організаційного комітету за участю керівника апарату РДА Тетяни Кухаренко.

Учасники засідання узгодили формат проведення районних урочистостей та деякі організаційні питання.

План заходів з підготовки та відзначення в районі цих державних свят

16 Серпня 2018 16:28актуально

Батьки новонароджених безкоштовно отримають від держави «Пакунок малюка»

З 1 вересня цього року батьки новонароджених матимуть додаткову допомогу від держави – «Пакунок малюка». Кожна сім’я отримає в пологовому будинку для своєї дитини пакунок з найнеобхіднішими речами, а також інформаційні матеріали, що допоможуть у питаннях найкращого догляду за дитиною.

В Уряді переконані: дитина з перших днів життя має отримати усе необхідне, не зважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків.

Перелік дитячих товарів загальною вартістю до п’яти тисяч гривень для комплектування одноразової натуральної

15 Серпня 2018 17:21подія

Голова РДА Борис Мелашенко взяв участь у виїзній нараді щодо оздоровчої кампанії–2018 у Бахмачі

Невдовзі закінчиться літня оздоровча кампанія–2018. Уже відпочили та оздоровилися понад 45 тисяч дітей області. Фактично освоєно 47,4 мільйона гривень з різних джерел фінансування.

Чи вдалося реалізувати заплановане, говорили сьогодні під час виїзної наради у Бахмачі, яку провела заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова. Участь у заході взяли керівники райдержадміністрацій.

Ріпкинську райдержадміністрацію на нараді представляв її очільник Борис Мелашенко.

Спершу проаналізували хід цьогорічної

15 Серпня 2018 16:31актуально

Впровадження медреформи без розбудови інфраструктури первинної ланки неможливе, — Геннадій Зубко

Реформа сільської медицини, яку ініціював Президент України Петро Порошенко, сьогодні є дуже вчасною й актуальною. Вона входить до загального пакету реформування всієї медичної галузі України. Впровадження цієї ініціативи, у першу чергу, має підвищити якість охорони здоров’я на первинному рівні в сільській місцевості, де проживає 33% українців. Уся медицина починається з первинки. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

За його словами, цей показник

15 Серпня 2018 16:27анонс

18 серпня стартує X Відкритий фестиваль традиційної слов'янської культури та бойових єдиноборств «Київська Русь»

Початком відзначення державних свят - Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності на Ріпкинщині традиційно стане Х Відкритий фестиваль традиційної слов’янської культури та бойових єдиноборств «Київська Русь».

За планами він відкриється 18 серпня в Любечі, початок о 13:30 год.

План - схема Х Відкритого фестивалю традиційної слов’янської

14 Серпня 2018 09:52

<iframe width="560" height="380" src="https://www.youtube.com/embed/o9ubVeKMKH4" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

13 Серпня 2018 15:50актуально

Малий та середній бізнес матиме ще одну інформаційно-консультаційну платформу в області

Центр підтримки підприємництва в області планують створити на базі Агенції регіонального розвитку. Досвід Чернігівщини поширюватимуть й на інші регіони. Напрацювання стануть основою Стратегії довгострокового планування розвитку малого та середнього підприємництва, розробленої експертами  FORBIZ. Про це повідомляють в Департаменті економічного розвитку облдержадміністрації.

Читати також: Для розвитку малого й середнього підприємництва