<<<1 - 11 з 5544>>>


20 Квітня 2018 16:29актуально

Рівень води на водоймах Чернігівщини продовжує підвищуватися

На великих річках області поширюється весняна повінь.

За даними УкрГідрометцентру, найближчими днями добова інтенсивність підвищення рівня води складатиме 4-10 сантиметрів на Верхньому Дніпрі, Десні, Сеймі з подальшим затопленням заплав та обтопленням територій і об'єктів. Це може призвести до порушення транспортного сполучення у Городнянському, Ріпкинському та Новгород-Сіверському районах.

На Дніпрі біля сіл Неданчичі та Дніпровське, Десні біля міста Новгород-Сіверський та села Морівськ, Снові біля міста Сновськ вода

20 Квітня 2018 12:04актуально

Захищене і здорове покоління

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.

Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

У 2017 році Уряд України у Національній доповіді «Ціпі сталого розвитху: Україна» визначив показники для досягнення Цілей сталого розвитку до 2030 року з урахуванням глобальних

20 Квітня 2018 08:03президент

Президент закликав прискорити перехід України на цифрове мовлення

Президент Петро Порошенко під час наради закликав прискорити перехід України на цифрове мовлення.

«Хотів би (звернутися – ред.), користуючись присутністю голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення, щоб у нас загроза проведення інформаційних диверсій з використанням аналогового сигналу телебачення не була виправданням подальшого продовження аналогового мовлення українських мовників», - наголосив Глава держави. За його словами, навпаки – для протидії Росії необхідно використовувати свої технології, а для

19 Квітня 2018 16:38подія

Борис Мелашенко взяв участь у акції "Дерево миру"

"Дерево миру" - так назвали сьогоднішню акцію з насадження дерев на честь загиблих наших земляків: Героя Небесної Сотні Андрія Мовчана, учасників АТО - Дмитра Куриленка, Дмитра Шелупця та Романа Лося, загиблих в Афганістані і в Другій світовій війні організатори заходу - лісівники державного підприємства "Добрянське лісове господарство" та Ріпкинського лісництва.

Такий захід відбувається щорічно в рамках проведення всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» за ініціативи Державного агентства лісових

19 Квітня 2018 16:08подія

Виступ Президента України у Верховній Раді щодо звернення до Вселенського Патріарха

Христос воскрес!
Шановний пане Голово,
шановна президія,
дорогі колеги, народні депутати України!
Шановний Український народе, дорогі співвітчизники!

 

Неначе грім серед ясного неба. Саме так питання, яке ми сьогодні розглядаємо і обговорюємо, пролунало для багатьох з тих, хто не дуже уважно слідкує за проблематикою Української Єдиної Помісної Православної Церкви.

Я хочу наголосити, що в моїй роботі вона, Церква, була

19 Квітня 2018 08:10подія

Наталія Романова: про духовність, моральність та згуртованість нашого суспільства маємо дбати разом

Ксенофобські написи на стінах чи деінде повинні розглядатися не як дрібне хуліганство, а як розпалювання міжнаціональної чи міжконфесійної ворожнечі. Тож і відповідальність за це має бути якомога суворішою, — наголосила заступник голови облдержадміністрації Наталія Романова під час зустрічі з представниками релігійних організацій та національних товариств області.

Потреба у проведенні такої наради виникла через почастішання протягом останніх кількох місяців випадків вандалізму на території області.

Учасники

18 Квітня 2018 15:03актуально

Правила пожежної безпеки спрямовані на недопущення виникнення пожеж на території лісових масивів

З настанням весняно-літнього періоду, у зв’язку з підвищенням температури повітря значно зростає ймовірність виникнення пожеж на об’єктах народного господарства та в житловому секторі. Як свідчить статистика, окремі керівники підприємств, установ, організацій, а також громадяни та власники присадибних ділянок самовільно з порушення правил пожежної безпеки проводять спалювання сухої трави і побутового сміття, не звертаючи на їх безпосередню близькість до будівель та споруд, лісових масивів, сільськогосподарських

18 Квітня 2018 14:17подія

Нарада з керівниками правоохоронних структур району

Сьогодні, 18 квітня, голова райдержадміністрації Борис Мелашенко провів чергову нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур щодо ситуації в районі.

Керівники поінформували про заходи, здійснені підрозділами протягом тижня щодо забезпечення правопорядку в районі.

Перший заступник начальника відділу прикордонної служби «Добрянка» Чернігівського прикордонного загону Олег Омельчишин поінформував про обстановку на пункті пропуску через державний кордон «Нові Яриловичі».

18 Квітня 2018 08:50актуально

Запроваджено програму придбання спецавтомобілів для перевезення осіб з інвалідністю

З метою розвитку соціальних послуг в територіальних громадах для людей з інвалідністю Урядом з 2018 року запроваджено програму придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, та створення служб перевезень для таких категорій осіб. На ці цілі у Державному бюджеті України на 2018 рік передбачено кошти у сумі 30 мільйонів гривень.

14 березня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 189 „Деякі питання

18 Квітня 2018 08:01президент

Президент: Україна як ніколи близько до появи Помісної Православної Церкви

Президент Петро Порошенко провів зустріч з головами фракцій у Верховній Раді України і закликав їх підтримати Звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія І про надання українській церкві Томосу про автокефалію (декрет, послання у деяких важливих питаннях церковного устрою, в тому числі офіційного проголошення автономії в управлінні або автокефалії– ред.).

«Я хочу звернутися до вас, колеги народні депутати, з проханням підтримати це Звернення. І хочу звернутися до українського народу, бо вибір і рішення також за вами

17 Квітня 2018 14:30подія

Олександр Андрушко привітав вогнеборців з професійним святом

Сьогодні, 17 квітня, вогнеборці Державної служби України з надзвичайних ситуацій відзначають своє професійне свято - День пожежної охорони.

З цієї нагоди у Ріпкинському районному відділі Управління ДСНС України в Чернігівській області відбулись урочисті збори особового складу.

Аби привітати співробітників пожежної охорони, у зібранні взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Андрушко, заступник голови районної ради Світлана Ткаченко та ріпкинський селищний

<<<1 - 11 з 5544>>>