<<<1 - 11 з 4695>>>


23 Червня 2017 16:40вітання

25 червня – День молоді

Дорогі друзі!

Молодість – час мрій і надій, пошуку, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Вам випало жити в непростий час, коли свобода та незалежність нашої держави опинились під загрозою. Саме молоде покоління стало тією рушійною силою, яка піднімає нашу країну та веде за собою на шляху розквіту й процвітання.

Відстоюючи вірність українським ідеалам «Небесна сотня»

23 Червня 2017 10:46Подія

В районі розпочато заготівлю кормів

На сьогодні сільськогосподарськими підприємствами району заготовлено сіна 496 тонн та 1069 тонн сінажу.

Відповідно прогнозованих обсягів заготівлі кормів для потреб тваринництва необхідно заготовити 1,8 тисяч тонн сіна, 18,7 тисяч тонн силосу, 2,2 тисяч тонн сінажу.За повідомленням управління
агропромислового розвитку райдержадміністрації

23 Червня 2017 09:07вітання

23 червня – День державної служби

Шановні державні службовці!

Саме на вас покладається основна відповідальність у виконанні функцій держави, розбудові України.

Професія державного службовця - це досить особлива професія, представники якої володіють широкими повноваженнями, але разом з тим, несуть відповідальність за стан справ у суспільстві.

Тому, нехай ваша праця на благо нашої держави зміцнює її та створює усі умови для побудови європейського майбутнього для наших громадян.

Від ваших

23 Червня 2017 08:00подія

Санкції дають можливість Росії почати виконувати Мінські домовленості - Президент про продовження європейських санкцій

Під час робочої поїздки до Брюсселя Президент Петро Порошенко провів низку зустрічей з лідерами Євросоюзу та обговорив з ними серед іншого питання щодо продовження санкцій проти Росії до повного виконання нею Мінських домовленостей.

«Була насичена програма сьогодні у Брюсселі. Саме сьогодні відбудеться засідання Ради Європейського Союзу, де будуть прийняті рішення щодо продовження санкцій проти Російської Федерації аж до повної імплементації Мінських угод, в тому числі і їх безпекового компоненту», - повідомив Петро

22 Червня 2017 13:01подія

Вшанували пам'ять жертв війни

22 червня - трагічна дата в історії нашого народу. Україна схиляє голову у скорботі і вшановує пам'ять жертв війни. Цього дня 76 років тому розпочалася жорстока і бездушна війна, яка забрала життя мільйонів людей, принесла лихо і горе на нашу землю.

Виявляючи глибоку повагу до захисників Вітчизни – героїв Другої світової війни, які поклали своє життя на вівтар Перемоги, голова райдержадміністрації Борис Мелашенко, заступник голови райдержадміністрації Світлана Тризна, заступник голови районної ради Світлана

22 Червня 2017 08:00подія

Ми обговорювали більш активне залучення американських партнерів до Нормандського формату - Президент

Президент Петро Порошенко вітає більш активне залучення США до врегулювання ситуаці на Донбасі, але не вважає необхідним змінювати формати переговорних процесів. Про це Глава держави сказав на брифінгу, відповідаючи на запитання чи обговорювалась під час зустрічей у Вашингтоні можливість зміни Мінського та Нормандського форматів.

«Ми не бачимо необхідності змінювати Нормандський формат і мати якийсь паралельний трек до мінського процесу», - сказав Петро Порошенко.

Президент наголосив: «Ми дійсно обговорювали

21 Червня 2017 14:38децентралізація

Чернігівщина — третя в рейтингу областей за формуванням ОТГ

Хмельницька, Житомирська, Чернігівська, Запорізька та Дніпропетровська області — п’ятірка лідерів у рейтингу областей за формуванням спроможних територіальних громад. Про це стало відомо сьогодні, 20 червня, в ході координаційної зустрічі «Реформа місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні: успіхи та перспективи» за участі Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

Від Чернігівської області участь у заході взяли

21 Червня 2017 08:10подія

Ми отримали тверду підтримку з боку США - Президент України про результати зустрічі з Президентом США

Президент України Петро Порошенко провів у Білому Домі зустріч із Президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом. «Ми отримали тверду підтримку з боку Сполучених штатів, підтримку і щодо суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави, і тверду підтримку в продовженні реформ в Україні»,- сказав Петро Порошенко під час зустрічі з представниками засобів масової інформації у Вашингтоні.

Президент зазначив, що порядок денний зустрічі був дуже широкий і особливо наголосив на підтримці Сполученими

20 Червня 2017 16:30пенсійна реформа

П’ять запитань про пенсійну реформу

Днями Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи. Реформа передбачає проведення осучаснення пенсій і скасування податку на пенсії для працюючих пенсіонерів вже з 1 жовтня цього року, збереження пенсійного віку і встановлення однакових для всіх правил призначення пенсій.

Раніше свою підтримку урядового законопроекту про реформування пенсійної системи висловили Міжнародний валютний фонд і Світовий банк. Цього тижня законопроект буде поданий до парламенту, аби за сприяння

20 Червня 2017 11:00подія

Центр дитячої та юнацької творчості у літніх відпочинкових таборах

Були розваги і пісні звучали,

У гості казка до дітей прийшла,

А діти розважались, малювали,

Було багато світла і тепла.

Літній оздоровчий табір – це центр дозвілля дитини, у якому вона набуває певних навичок і знань, із захопленням проводить свій вільний час. Життя в таборі повинно пройти так , щоб діти могли назавжди запам’ятати цей чарівно-казковий час – час літніх канікул. Основою дозвілля є гра як можливість творчого вираження, емоційної активності, яка є чарівним ключем,

20 Червня 2017 08:21подія

Все, що відбувається зараз в Україні, є в серці діаспори - Президент на зустрічі з українською громадою

Президент Петро Порошенко розпочав свій робочий візит до США з вшанування жертв Голодомору 1932-33 років в Україні та спілкування з українською громадою.

«Більшість у світі не знали, де є Україна, не кажучи вже про Голодомор. А сьогодні не знайти в світі людини, яка б нас не любила, не поважала і не віддавала данину нашому народу», - зазначив Президент.

Глава Української держави зазначив: Україна пройшла велику відстань, незважаючи на шалені випробування і подякував українській громаді США за значні зусилля і

<<<1 - 11 з 4695>>>