<<<1 - 11 з 6225>>>


15 Лютого 2019 08:15актуально

Сьогодні – 30-а річниця виведення військ з Республіки Афганістан

Шановні учасники бойових дій, воїни «гарячих» точок!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

Щорічно український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким випало на долю пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

Висловлюю слова

14 Лютого 2019 10:01актуально

Вищі військові заклади Служби безпеки України запрошують на навчання

Вищі військові навчальні заклади СБУ - Національна академія Служби безпеки України (м. Київ) та Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків) - запрошують на навчання випускників загальноосвітніх закладів Чернігівщини.

Прийом документів від вступників до ВВНЗ СБ України триватиме до 1 березня 2019 року.

Детальніше про правила вступу та особливості відбору кандидатів можна дізнатися на сайтах academy.ssu.gov.ua та

13 Лютого 2019 08:55актуально

Будуй свою кар'єру у Збройних Силах України!

Чернігівський  обласний  територіальний центр комлектуванння та соціальної підтримки проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом у Збройних Силах України.

За інформацією Центру, робота по відбору кандидатів та прийняття на військову службу за контрактом до Збройних Сил України у 2019 році проводиться відповідно до вимог Директиви Генерального штабу Збройних Сил України «Про  організацію комплектування Збройних Сил України особовим складом у 2019 році».

Головним завдання

12 Лютого 2019 16:57актуально

Щодо запобігання отруєння бджіл від засобів захисту рослин

З метою запобігання отруєння бджіл від засобів захисту рослин при проведенні робіт з догляду за сільськогосподарськими культурами, забезпечення безпечного для здоров’я і навколишнього природного середовища застосування пестицидів та агрохімікатів нагадуємо про дотримання законодавства у сфері захисту рослин (Законів України «Про захист рослин», «Про пестициди і агрохімікати»), Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та Закону України «Про бджільництво», Державних

12 Лютого 2019 10:26подія

Пам’ять про військовий подвиг вічно жива

Афганська війна стала однією з найтрагічніших сторінок новітньої історії українського народу.

Дев’ятилітня війна в Республіці Афганістан, в яку наприкінці грудня 1979 року була втягнута Україна, забрала життя 3380 українців.

210 уродженців нашого району проходили службу в Афганістані, 17 з них – отримали поранення і контузії.

53 осіб нагороджені бойовими орденами і медалями. Четверо героїв загинули:

- Савенко Віталій Петрович з с. Задеріївка,

- Волохін Микола Віталійович

11 Лютого 2019 16:55подія

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-а річниця виведення військ з Республіки Афганістан.

З цієї нагоди сьогодні, 11 лютого, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Кухаренко, голова районної ради Роман Шупель разом з головою Ріпкинського районного відділення Чернігівського обласного відділення Української Спілки ветеранів Афганістану Олександром Зогим, ріпкинським селищним головою Сергієм Гарусом, представниками райвійськкомату та громадськості побували

11 Лютого 2019 16:01подія

Визначено переможців конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

З нагоди відзначення у 2019 році Дня охорони праці в Україні проводиться VІІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

8 лютого цього року відділом освіти, сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації проведено районний етап конкурсу.

На розгляд журі було надано 57 робіт із 7 закладів освіти району, а саме з Вербицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Добрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Замглайської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Радульської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ріпкинської гімназії імені Софії Русової,

11 Лютого 2019 14:32подія

На Чернігівщині СБУ викрила організатора мережі антиукраїнських інтернет-агітаторів

Співробітники Служби безпеки України викрили жителя Чернігівщини, який проводив антиукраїнську агітацію у соціальних мережах за завданням спецслужб РФ.

Оперативники спецслужби встановили, що пропагандист за завданням російських кураторів підшукав спільників для поширення матеріалів в яких, зокрема, дискредитувалась українська держава та Збройні Сили України, популяризувалась діяльність терористичних організацій «Л/ДНР» та містилися заклики до порушення територіальної цілісності нашої країни.

11 Лютого 2019 12:11пам’ятаємо

Сьогодні Ріпкинщина вшановує четверті роковини загибелі учасника АТО Дмитра Шелупця. Пам’ятаємо…

Чотири роки минуло з дня трагічної загибелі нашого земляка в зоні проведення АТО, старшого солдата, водія-електрика 2-го зведеного польового гвардійського вузла зв’язку Генерального штабу Збройних Сил України Дмитра Шелупця.

На вшанування пам'яті на кладовищі в Ріпках мати Дмитра Наталія Володимирівна, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Кухаренко, голова районної ради Роман Шупель, ріпкинський селищний голова Сергій Гарус, представники

11 Лютого 2019 08:24подія

Відбулося звітне засідання Громадської ради при райдержадміністрації каденції 2017-2018 років

Каденція Громадської ради 2017-2018 років при Ріпкинській райдержадміністрації підходить до завершення. У п'ятницю, 8 лютого, громадські активісти провели своє останнє, звітне засідання.

Участь у роботі зібрання взяла керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Кухаренко.

Вела засідання голова Громадської ради Римма Олексенко.

Згідно порядку денного, голова Громадської ради Римма Олексенко прозвітувала про діяльність громадської ради при Ріпкинській районній державній адміністрації

08 Лютого 2019 16:14подія

Аграрні розписки - новий інструмент фінансування агросектору

Проект «Аграрні розписки в Україні», який впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) в партнерстві з Швейцарською Конфедерацією, наразі поширюється на всю територію України.

Про основні аспекти впровадження цього механізму фінансування агровиробництва говорили сьогодні, 8 лютого, в райдержадміністрації під час майстер-класу на тему „Аграрні розписки - новий фінансовий інструмент для розвитку малого та середнього бізнесу”.

У заході взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Олександр

<<<1 - 11 з 6225>>>