<<<1 - 11 з 6322>>>


20 Березня 2019 16:19спорт

Визначено чемпіона району з волейболу серед чоловічих команд

Завершився чемпіонат району з волейболу серед чоловічих команд.

Цими вихідними в спортивному залі Ріпкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулися матчі фінального етапу.

Першими відбулися півфінальні матчі з результатами: ВК «Ріпки» - «Юність» (Ріпки) - 2:0; СК «Вербичі» - ВК «Любеч» – 0:2.

У матчі за ІІІ місце зустрілися «Юність» та СК «Вербичі», де з рахунком 2:0 перемогла команда с. Вербичі і виборола бронзові нагороди.

У фінальному матчі зустрілися принципові суперники останніх

20 Березня 2019 09:15спорт

У Ріпках відбулися змагання з міні-футболу серед аматорських команд

В смт Ріпки на майданчику з синтетичним покриттям стадіону «Колос» відбулися матчі ІІІ туру чемпіонату району з міні-футболу серед аматорських команд 2019 року.

Цей останній тур чемпіонату з результатами: ФСК «Замглай» - ФК «Олешня» - 3:0; «Буревісник» (Любеч) - ФК «Олешня» - 3:0; «Буревісник» (Любеч) - ФСК «Замглай» - 1:4; «Торф’яник» (Замглай) - «Піль» (Ріпки) - 3:0; «Штурм» (Ріпки) - «Темп» (Ріпки) – 3:0; «Торф’яник» – «Темп» - 3:0; «Штурм» - «Піль» - 3:0.

Команди завершили чемпіонат з такими показниками: «Штурм» - 18 очок,

20 Березня 2019 08:00президент

Щоб вижити, маючи сусідом Росію, Україна повинна мати сильне військо - Президент

Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку Прикарпаття наголосив на важливості підтримки української армії.

 «І давня, і нова історія вчать нас – щоб вижити, маючи сусідом Росію, Україна повинна мати сильне військо. Армія, а не меморандуми є гарантом суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави, запорука безпеки кожного громадянина. Тому армія і сектор безпеки були і залишаються  першим моїм пріоритетом», - наголосив Петро Порошенко.

«Сказати, що ми у небачено стислий

19 Березня 2019 16:20громадська рада

Обрано Громадську раду при райдержадміністрації нової каденції

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Ріпкинській районній державній адміністрації відбулися сьогодні, 19 березня, за участю заступника голови райдержадміністрації Світлани Тризни.

На початку зборів Світлана Тризна звернулася до представників громадськості та зазначила, що керівництво райдержадміністрації відкрите для пропозицій щодо налагодження діалогу влади та громадськості, висловила сподівання на спільну роботу задля пошуку рішень проблем, які турбують громаду та побажала конструктивної

19 Березня 2019 15:29подія

Багатодітна родина Богдан з Ріпок отримала допомогу

З метою покращення соціально-побутових умов багатодітних сімей, де виховується 5 і більше неповнолітніх дітей, в рамках виконання Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2020 року таким родинам надається допомога.

Вчора, 18 березня 2019 року, виконуючий обов'язки голови Ріпкинської районної державної адміністрації Олександр Андрушко разом із заступником голови районної державної адміністрації Світланою Тризною та головним спеціалістом

19 Березня 2019 10:21звіт уряду

Звіт Уряду – 2018 у цифрах і фактах. Інфографіка

Кабінет Міністрів України оприлюднив ключові досягнення результатів роботи Уряду у 2018 році за стратегічними пріоритетами, серед яких: економічне зростання, ефективне врядування, розвиток людського капіталу, верховенство права і боротьба з корупцією, безпека та оборона.

 

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

19 Березня 2019 08:09президент

Глава держави: Україна здатна забезпечити порядок і захистити волевиявлення громадян

Президент Петро Порошенко під час участі в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV наголосив, що в Україні будуть спроби зірвати вибори Президента, однак українські правоохоронні органи здатні забезпечити порядок і захистити волевиявлення громадян.

«Принцип Римського права – кому це вигідно? Наголошую, що в зриві українських виборів як в 2014 році, так і в 2019 році зацікавлена одна людина – його прізвище Путін… На сьогоднішній день мені байдуже, кого він використовує всередині України, щоб добитися своєї цілі. Чи

18 Березня 2019 15:10подія

Працівники амбулаторії та ФАПів Ріпкинщини отримали медичні сумки з обладнанням

Добрянська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, Новояриловицький, Радульський та Сиберізький пункти здоров’я отримали нові комплекти медичного обладнання для покращення якості обслуговування громадян.

Вручив медикам комплекти медичного обладнання сьогодні, 18 березня, виконуючий обов'язки голови Ріпкинської районної державної адміністрації Олександр Андрушко разом із заступником голови районної державної адміністрації Світланою Тризною та головним лікарем комунального некомерційного

18 Березня 2019 14:16актуально

Шановні жителі багатоквартирних будинків!

Нове у змінах в законодавстві є надзвичайно важливим для кожного із жителів багатоквартирних будинків у Ріпкинському районі.

Нагадаємо, 10 грудня 2017 року набрав чинності Закон України «Про житлово-комунальні послуги». Положення, що регулюють надання послуги з управління багатоквартирним будинком, введені в дію 10 червня минулого року.

Отже, з 10 червня 2018 року до житлових послуг належить єдина — послуга з управління багатоповерховим будинком.

Послуги з утримання будинків і споруд, прибудинкових

17 Березня 2019 08:04вітання

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування району!

Щиро вітаю вас з професійним святом.

Ваша робота – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району.

Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та якісні побутові послуги.

На ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення життєдіяльності населення, підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків.

Прийміть слова вдячності за вашу самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей

15 Березня 2019 15:33подія

У Ріпках запрацював оновлений ресторан "Полісся"

Символічно, що у день захисту прав споживачів у Ріпках сьогодні, 15 березня, відбулося урочисте відкриття реконструйованого та оновленого ресторану "Полісся" ТОВ "Кооп-Поліське".

До заходу долучилися виконуючий обов'язки голови РДА Олександр Андрушко, голова районної ради Роман Шупель, ріпкинський селищний голова Сергій Гарус, заступник голови правління Чернігівської облспоживспілки Наталія Савченко, голова правління Ріпкинської райспоживспілки Іван Кочубей та директор ресторану "Полісся" Лілія Каращук.

<<<1 - 11 з 6322>>>