<<<1 - 11 з 6550>>>


22 Липня 2019 15:59актуально

Запрацювала всеукраїнська база небезпечної нехарчової продукції

Переваги для споживачів:

можливість перевірити безпечність продукції. Зараз на ресурсі є декілька дитячих товарів. Вказано, який тип ризику несуть іграшки, як саме вони можуть зашкодити;

можливість отримати корисну інформацію: як купувати онлайн безпечно, що робити у разі придбання небезпечної техніки чи іграшок, як і куди звертатись у випадку порушення прав;

доступ до контактних даних усіх органів ринкового нагляду, а також інформації про сферу їх повноважень.

Переваги для бізнесу:

отримання рекомендацій

22 Липня 2019 09:53подія

В області удосконалять пасажирські перевезення на автобусних маршрутах Чернігів – Любеч, Чернігів – Неданчичі

П’ять питань порядку денного 18 липня розглянули на черговому засіданні координаційної ради з питань організації пасажирських автоперевезень в області під головуванням заступника директора Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА Сергія Меженного.

Мова йшла як про оптимізацію автобусних рейсів, так і відкриття нових.

Дійшли згоди щодо можливого виключення із розкладів руху зупинку в місті Славутич на автобусних маршрутах Чернігів – Любеч, Чернігів – Неданчичі. Вирішили комісійно провести обстеження

22 Липня 2019 08:49президент

Президент України зустрівся з представниками ділових кіл Китаю

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з представниками ділових кіл Китайської Народної Республіки.

Глава держави наголосив, що одним з головних пріоритетів його команди є гарантування безпеки інвестицій.

«Ми витрачаємо багато зусиль, щоб в Україну прийшли інвестори. Ми готові захищати інвестиції. Для цього, крім нашого бажання, необхідні нові парламент та уряд», – наголосив Володимир Зеленський.

За словами Президента, потрібно зробити все можливе, щоб захистити бізнес від тиску правоохоронних органів.

19 Липня 2019 12:16актуально

СБУ закликає мешканців та гостей Чернігівщини бути пильними

Перед проведенням майбутніх виборів до Верховної Ради України СБУ закликає мешканців Чернігівщини бути уважними та обережними.

Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності інформації:

- про підготовку до скоєння терористичних актів, посягання на життя державного та громадського діяча, а також суб'єктів виборчого процесу;

- про факти

16 Липня 2019 14:12актуально

Отримання нетелі

До уваги багатодітних сімей, які проживають у сільській місцевості району та виховують 5 і більше дітей віком до 18 років! Рішенням четвертої сесії сьомого скликання Ріпкинської районної ради від 22 квітня 2016 року № 4-4/VII затверджено "Програму передачі нетелей багатодітним сім'ям, які проживають у сільській місцевості Ріпкинського району на 2016-2020 роки".

Учасниками цієї Програми можуть бути сім’ї, де виховується 5 і більше дітей віком до 18 років, які проживають у сільській місцевості (крім міст) і мають бажання утримувати

16 Липня 2019 08:03державний суверенітет україни

29 років тому була прийнята Декларація про державний суверенітет України

16 липня 1990 року Верховна Рада Української РСР голосами 355 депутатів, «виконуючи волю українського народу до побудови вільної незалежної держави», схвалила Декларацію про державний суверенітет України. Це був перший крок до утворення незалежної суверенної держави.

У преамбулі Декларації підкреслювалося, що Верховна Рада УРСР проголошує суверенітет України як «верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади республіки в межах її території, незалежність і рівноправність у зовнішніх відносинах».

15 Липня 2019 16:40актуально

До уваги власників ID-карток

Ріпкинський РС УДМС України в Чернігівській області надає роз’яснення щодо призначення та використання персональних ідентифікаційних номерів (ПІН-1 та ПІН-2) та персональних авторизаційних кодів (ПАK-1 та ПАК-2).

Два ПІН- та два ПАК-коди – це своєрідні особисті «ключі» власника ID-картки, які забезпечують користування паспортом у повному обязі. Визначитися з цифровими комбінаціями для цих кодів необхідно перед зверненням до підрозділу ДМС для отримання вже виготовленої ID-картки.

Важливо знати і пам’ятати,

15 Липня 2019 16:30актуально

Обслуговування клієнтів служби зайнятості з використанням електронних сервісів

З метою вдосконалення електронних сервісів та посилення комунікацій з клієнтами служби зайнятості, починаючи з лютого 2018 року на веб-сайті Єдине соціальне середовище зайнятості www.dcz.gov.ua впроваджено в роботу електронні кабінети для шукачів роботи та роботодавців.

За допомогою Електронного кабінету шукача роботи особі надано можливість створювати резюме, пройти шляхом переходу на Платформу профорієнтації та розвитку кар’єри профорієнтаційне тестування

12 Липня 2019 10:50конкурс

Підприємці запрошуються до участі в обласному конкурсі «Кращий товар Чернігівщини» – 2019

Сьогодні, 12 липня, розпочато проведення щорічного обласного конкурсу «Кращий товар Чернігівщини» – 2019. Організатор – Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

Конкурс оголошено на виконання заходів з підтримки товаровиробників у рамках обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки.

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти малого і середнього підприємництва, які зареєстровані та займаються виробництвом продовольчих товарів та промислових товарів для населення

12 Липня 2019 08:16президент

У липні ціна на газ для населення зменшиться на 10,4% – Президент обговорив ситуацію на енергетичному ринку України з профільними відомствами

Президент України Володимир Зеленський 11 липня зустрівся з представниками НАК «Нафтогаз» і Міністерства енергетики та вугільної промисловості, щоб обговорити ситуацію на енергетичному ринку країни та можливості для зниження ціни на газ для населення.

Представник Президента у Кабінеті Міністрів Андрій Герус наголосив, що на енергетичних ринках України існує проблема монополізації, що не дозволяє споживачам та українській економіці користуватися конкурентною ціною на відповідні ресурси. Але є випадки, коли споживачі

11 Липня 2019 16:55подія

Робочий візит Геннадія Поляка у Задеріївську сільську та Радульську селищну ради

Голова Ріпкинської райдержадміністрації Геннадій Поляк разом із керівником апарату РДА Тетяною Кухаренко сьогодні, 11 липня, відвідали Задеріївську сільську раду та Радульську селищну раду. Спільно з головами рад голова РДА обговорив роботу громад та проблемні питання.

Також Геннадій Поляк оглянув ФАП у Задеріївській сільській раді та дитячий садочок і школу у Радульській селищній раді, ознайомився з матеріально-технічною базою, поспілкувався з працівниками щодо роботи закладів, потреб для належного функціонування.

<<<1 - 11 з 6550>>>