<<<1 - 11 з 6712>>>


15 Листопада 2019 16:33актуально

Звіт голови райдержадміністрації Геннадія Поляка: вдалося зробити чимало

З березня 2019 року Ріпкинський район очолює Геннадій Поляк. Наразі пропонуємо стислий узагальнений перелік зробленого в районі.

15 Листопада 2019 16:10анонс

У Чернігові вперше відбудеться Регіональний інноваційний форум

Наступної п’ятниці, 22 листопада, про формування ефективної інноваційної екосистеми як складової інвестиційного розвитку регіону говоритимуть учасники Чернігівського регіонального інноваційного форуму.

Форум – майданчик для обговорення технологічних трендів, обміну досвідом, презентації інноваційних рішень задля розвитку власного потенціалу та налагодження співпраці.

До участі у заході запрошуються науковці, автори startup проєктів, підприємці, експерти у сфері інновацій, представники органів влади.

Захід

15 Листопада 2019 08:53вітання

Шановні працівники сільського господарства Ріпкинщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом.

Завдяки господарському ставленню до землі, професіоналізму, впровадженню сучасних технологій колективи сільгосппідприємств та агрофірм, фермерських та особистих селянських господарств забезпечують наш продовольчий кошик якісними та доступними продуктами.

Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів, миру і добробуту кожній родині, впевненості у завтрашньому дні! Нехай вас обходять стороною природні стихії, щедрими будуть ниви, а всі плани та сподівання з легкістю

14 Листопада 2019 15:21подія

Керівник області привітав аграріїв з професійним святом. Серед нагороджених і представник з Ріпкинщини

Сьогодні в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

Із професійним святом аграріїв привітав голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко.

З побажаннями гарних врожаїв Андрій Прокопенко вручив почесні відзнаки кращим працівникам галузі.

Серед нагороджених і представник з Ріпкинщини.

За багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу області

14 Листопада 2019 10:26актуально

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг можна отримати у грошовій формі

Починаючи з 1 жовтня цього року, в Україні діють дві форми надання пільги на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі: готівкова та безготівкова. При цьому порядок їх призначення залишається незмінним.

Про це повідомив директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Олег Русін на брифінгу. Принагідно він звернувся до всіх пільговиків даної категорії (а їх в області більше ста тисяч) не хвилюватися, якщо їм не нарахували суми пільги за жовтень 2019 року. Це сталося через технічні причини, адже система

13 Листопада 2019 16:22подія

Як створити безпечне інформаційне середовище? Говорили з Андрієм Куликовим

Питання інформаційної безпеки та активізації місцевих медіа як однієї з її складових представники ЗМІ Чернігівщини обговорили вчора під час спілкування з відомим журналістом, медіаекспертом, співзасновником «Громадського радіо» Андрієм Куликовим.

Ініціатором зустрічі став Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації. Його директор Ігор Слезко поінформував, що зустріч організовано на виконання обласної Програми підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини,

13 Листопада 2019 14:14подія

Геннадій Поляк провів нараду з керівниками правоохоронних структур району

Сьогодні нараду з керівниками силових структур району голова райдержадміністрації Геннадій Поляк розпочав з питання особливого значення правоохоронних органів та силових структур у турботі про безпеку та захист прав громадян. А для того, щоб відповідні органи мали можливість ефективно вирішувати питання, що стосуються їх службової діяльності, необхідно допомогти їм вирішувати питання повсякденної діяльності, зокрема доставки персоналу на місце несення служби. Особливо це стосується прикордонників, оскільки службовці

13 Листопада 2019 08:20актуально

Канікули за кордоном

Незабаром для всіх школярів почнуться довгоочікувані зимові канікули. Чимало батьків планують відпочинок та оздоровлення дітей за кордоном, тому варто завчасно подбати про наявність паспортних документів для виїзду за кордон у дітей, адже виготовлення даного документу займає до 20 робочих днів, а у терміновому порядку до 7 робочих днів.

УДМС України в Чернігівській області нагадує, що для того щоб оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон для дитини одному із батьків необхідно:

1.

12 Листопада 2019 15:01актуально

До уваги керівників підприємств агропромислового комплексу!

На Чернігівщині триває прийом заявок на отримання державної допомоги за програмою «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів».

Компенсація відсоткової ставки надається за залученими у національній валюті банківськими кредитами на конкурсній основі суб’єктам господарювання агропромислового комплексу: юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми і форми власності та фізичним особам-підприємцям.

Документи приймаються у Департаменті агропромислового

09 Листопада 2019 08:00вітання

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Ріпкинщини!

Прийміть вітання з вашим професійним святом!

Ви присвятили своє життя збереженню, популяризації і розвитку української культури. Ваша творча діяльність сприяє об'єднанню нації, формуванню національної пам'яті й ідентичності.

Щиро зичу, щоб ваша робота приносила вам задоволення, вдячність глядачів і читачів, натхнення на нові творчі ідеї і знахідки.

Миру, щастя, добробуту і краси вам у вашому житті та творчості!

 


Голова районної
державної адміністрації

08 Листопада 2019 17:17подія

У Ріпках привітали працівників культури

Щорічно 9 листопада в Україні відзначається День працівників культури та майстрів народного мистецтва. Сьогодні, напередодні свята, у районному будинку культури представників галузі вітали заступник голови Ріпкинської РДА Світлана Тризна, заступник голови районної ради Світлана Ткаченко, начальник відділу культури і туризму РДА Іван Атрощенко та ріпкинський селищний голова Сергій Гарус.

— У районі 67 установ культури та мистецтв, де працюють люди за покликом душі. Наша ріпкинська земля багата талантами,

<<<1 - 11 з 6712>>>