<<<1 - 11 з 5902>>>


18 Жовтня 2018 17:45бюджет 2018

Верховна Рада підтримала урядовий бюджет розвитку країни на 2019 рік

Вчасне ухвалення бюджету дозволить наступного року підвищити зарплати і пенсії, продовжити важливі реформи та інфраструктурні проекти.

18 жовтня Парламент підтримав ініціативи Кабінету Міністрів щодо запровадження середньострокового бюджетного планування та ухвалив у першому читанні законопроект «Про Державний бюджет України на 2019 рік». Уряд Володимира Гройсмана виконав свій обов’язок і вчасно подав до Парламенту збалансований проект бюджету на наступний рік, а також запропонував механізм підготовки прогнозованих

18 Жовтня 2018 08:13актуально

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Європейський день боротьби з торгівлею людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі. За оцінками Міжнародного центру із запобігання злочинності ООН, щорічний

18 Жовтня 2018 08:09подія

Президент підписав Закон щодо розширення категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення зміни до статті 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» щодо розширення категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки», прийнятий Верховною Радою України 2 жовтня 2018 року.

Закон спрямований на посилення соціального захисту дітей журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків; дітей, одному з батьків яких встановлено інвалідність І або II групи.

Законом пропонується включити до переліку дітей, які

17 Жовтня 2018 16:57децентралізація

Уряд вніс зміни до перспективного плану формування громад Чернігівської області: уточнено склад Ріпкинської громади. З перспективного плану вилучили Добрянську громаду

Відповідні зміни до перспективного плану формування територій громад Чернігівщини сьогодні затверджені Урядом.

Ці зміни дозволять усім об’єднаним громадам області, створеним за перспективним планом, перейти на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом та отримати субвенцію на формування інфраструктури ОТГ.

Також це дасть змогу громадам добровільно приєднуватися до об’єднаних громад та міст обласного значення.

Зміни уточнюють склад Батуринської, Комарівської, Плисківської, Городнянської, Ічнянської,

17 Жовтня 2018 12:09подія

Нарада з керівниками правоохоронних органів району

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Андрушко сьогодні, 17 жовтня, нараду з керівниками правоохоронних органів та силових структур району розпочав із вручення Ріпкинському РВ УДСНС України в Чернігівській області документації на компресор, який придбано для забезпечення якісного функціонування районного відділу УДСНС.

У продовження наради начальник Ріпкинського ВП Чернігівського ВП ГУНП в Чернігівській області Юрій Іванішев повідомив, що на вихідних святкування Дня захисника України

17 Жовтня 2018 08:09президент

Президент: Потрібно зробити кроки для підтримки незахищених верств населення

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Львівської області наголосив, що в державному бюджеті мають бути обов’язково передбачені кошти на виплату компенсацій пенсіонерам, які отримують пенсії менше прожиткового мінімуму.

«Ми домовились про те, що ми зробимо кроки для того, щоб підтримати тих, хто отримує пенсії нижче прожиткового мінімуму», - сказав Президент під час відвідування Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

До Петра Порошенка звернувся Голова Бартатівської сільської ради Львівської

16 Жовтня 2018 14:09подія

Свято сильних, мужніх і безстрашних - патріотична година

14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. У народі кажуть: «Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду – льодом, а дівчат шлюбним вінцем».

Свято Покрови було дуже шанованим для українських козаків, саме тому в цей день відзначають День українського козацтва. В наш непростий час українські воїни, як колись давно козаки, мужньо боронять нашу державу, її цілісність і незалежність на Донбасі і саме тому указом Президента України Петра Порошенка від 14 жовтня 2014 року в цей

16 Жовтня 2018 11:34актуально

Допомога ічнянцям: розрахунковий рахунок для перерахування коштів

Шановні громадяни!

 

Для відновлення територій, постраждалих внаслідок вибухів на військових складах на Ічнянщині, та допомоги місцевим жителям можна перерахувати кошти на розрахунковий рахунок.

 

 

 

Отримувач УК в Iчнянському районі/отг м.Ічня/50110000

 

Код отримувача (ЄДРПОУ) 38030010

 

БАНК ОТРИМУВАЧА Казначейство України (ЕАП)    

 

Код банку (МФО) 899998

 

Номер рахунку 31515931025669

Цільові фонди,

16 Жовтня 2018 11:24подія

На Чернігівщині відбудуться вибори в семи ОТГ, в тому числі і в Любецькій

Центральна виборча комісія своєю постановоюпризначила перші вибори в 125 об’єднаних територіальних громадах на 23 грудня цього року. З 6 листопада стартує виборчий процес.

Так, на Чернігівщині перші вибори відбудуться у 5 об’єднаних територіальних громадах: Борзнянській міській ОТГ, Озерянській сільській ОТГ Варвинського району, Киїнській, Новобілоуській, Хмільницькій сільських ОТГ Чернігівського району.

Також додаткові вибори пройдуть у двох

14 Жовтня 2018 08:00вітання

Шановні захисники України!

У День українського козацтва і Покрови пресвятої Богородиці сердечно вітаємо наших мужніх воїнів і всіх патріотів рідної землі з головним військовим святом країни – Днем захисника України!

Цей знаменний день поєднує в собі силу віри і звитяги, героїзм і хоробрість різних поколінь українців, які протягом століть відстоювали своє право на волю і свободу, вели самовіддану боротьбу за незалежність і відродження нашої державності.

Нинішні захисники Батьківщини – українські військові, бійці добровольчих

12 Жовтня 2018 17:48подія

До Дня захисника України вручили відзнаки

У Ріпках в районному будинку культури сьогодні, 12 жовтня, відбулися урочистості та святковий концерт із нагоди відзначення Дня захисника України.

Захід зібрав в одній залі учасників АТО, прикордонників, правоохоронців, ветеранів, представників районної влади, громадськості та багатьох інших.

Вшанувати своїх земляків-захисників України цього дня прийшли до святкової зали голова райдержадміністрації Борис Мелашенко, заступник голови районної ради Світлана Ткаченко та ріпкинський селищний голова

<<<1 - 11 з 5902>>>