<<<1 - 11 з 7180>>>


10 Липня 2020 15:53подія

ГОЛОВА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОДА ЗУСТРІВСЯ З КОЛЕКТИВОМ САНАТОРІЮ "ПРОЛІСОК"

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко разом з депутатами Чернігівської обласної ради Валерієм Гавриленком та Андрієм Віротченком провели зустріч з колективом КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

За словами представників санаторію, наразі заклад не в змозі повноцінно функціонувати. По суті, на його роботу вплинули два чинники. Перший – це обмежене фінансування у зв’язку з реформуванням

10 Липня 2020 11:22подія

Андрій Прокопенко взяв участь у селекторній нараді Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Учора, 9 липня, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко взяв участь у селекторній нараді Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Обговорювалися питання щодо:
1. Заходів з запобігання лісовим пожежам та стану ліквідації пожеж у Луганській області.
2. Ліквідації наслідків повені на території Західних областей.
3. Запобігання поширенню на території України COVID-19.
4.

10 Липня 2020 09:37актуально

Випалювання сухої рослинності - шкідливе і небезпечне

Недотримання правил пожежної безпеки (випалювання сухостою, необережне поводження з вогнем, непогашений сірник, недопалок) може стати причиною масштабних пожеж.

Основними причинами виникнення пожеж в агропромисловому комплексі € сукупність погодних факторів, недотримання вимог правил пожежної безпеки та дій щодо пожежного захисту сільгоспугідь, лісів та торфовищ у літньо-осінній пожежонебезпечний період.

Звертаємо особливу увагу на те, що спалювання пожнивних решток - ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.

09 Липня 2020 19:00подія

Завдяки Президенту Зеленському врятували українського виробника шпалер, – голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко

Один із найбільших платників податків в Чернігівській області, компанія «Слов’янські шпалери – КФТП» (м.Корюківка) була за крок від втрати значної частини ринку через здорожчання собівартості продукції. Втім, завдяки втручанню Президента України Володимира Зеленського підприємство вдалося захистити. Рішення про введення 18% спецмита на імпорт полівінілхлориду, який є складовою технологічного процесу виготовлення шпалер, скасували.

Нагадаємо,

09 Липня 2020 09:41подія

У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОДА ОБГОВОРИЛИ СТАН РЕАЛІЗАЦІЇ ІНФРАСТРУКТУРНИХ ПРОЄКТІВ

У вівторок, 7 липня, перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів нараду щодо реалізації проєктів Програми Президента України «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР.

Учасники наради – представники структурних підрозділів обласної адміністрації, об'єднаних територіальних громад та підрядних організацій.

Олександра Хомик, директор Департаменту економічного розвитку та сільського господарства, поінформувала

08 Липня 2020 14:29подія

Людмила Позняк побувала в ТОВ "Планета-інкс"

Голова Ріпкинської РДА Людмила Позняк відвідала перше в Україні підприємство з виробництва високоякісних поліграфічних фарб ТОВ "Планета-інкс", яке працює в Ріпках.

Разом із своїм заступником Світланою Тризною вона провела зустріч з представниками підприємства, де обговорили основні питання роботи заводу, виклики, з якими стикається «Планета-інкс», та подальші перспективи.

Продукція «Планети-інкс» реалізується за межами Чернігівщини. Через пандемію завод

08 Липня 2020 14:25подія

Голова РДА Людмила Позняк відвідала багатодітну родину з Губичів

Сьогодні, 8 липня, в Україні відзначається День родини.

Це відносно молоде свято, яке почали відзначати з 2012 року відповідно Указа Президента України № 1209/2011 «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят»

З цієї нагоди голова районної державної адміністрації Людмила Позняк та головний спеціаліст відділу культури, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Антоніна Мохнач відвідали багатодітну

08 Липня 2020 13:42актуально

Чернігівщина: де нині ремонтують дороги

«Велике будівництво» на Чернігівщині триває. З-поміж іншого, цією національною програмою передбачено відновити більше 111 кілометрів доріг місцевого значення та понад 195 кілометрів — державного. Тож робота на автошляхах області, без перебільшення, кипить.

Так, за повідомленням Управління капітального будівництва облдержадміністрації, вже завершено поточний середній ремонт автомобільної дороги по вул. Молодіжній у Хвилівці Ніжинського району та по вул. Генеральській

08 Липня 2020 10:29подія

Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся з аграріями Чернігівського району

Учора, 7 липня, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із народними депутатами України Олегом Семінським та Сергієм Гривком, головою Чернігівської РДА Сергієм Журманом та головою райради Олександром Ларченком зустрівся з представниками аграрного сектору Чернігівського району.

- Чернігівський район - з найбільших в області. Аграрний комплекс посідає одне з провідних місць в економічному житті району. Працюють 52 сільськогосподарські підприємства та 44 фермерські господарства,

07 Липня 2020 14:57подія

Людмила Позняк побувала у Красківській громаді

Голова Ріпкинської районної державної адміністрації Людмила Позняк  відвідала Красківську громаду. Разом із красківським сільським головою Ігорем Літошком вона провела зустріч з депутатами сільської ради та ознайомилася з об'єктами торгівельного обслуговування жителів сіл та фельдшерським пунктом. 

Голова РДА розповіла депутатам про наявний стан справ у районі, основні напрямки, над чим працюватиме влада, для забезпечення змін на краще, зазначивши, що основне

07 Липня 2020 14:56подія

Робочий візит Людмили Позняк у новоукраїнську школу

Голова райдержадміністрації Людмила Позняк з робочою поїздкою побувала у  Новоукраїнській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів аби, як і домовлялись раніше, на місці обговорити з батьками учнів та працівниками закладу подальшу долю новоукраїнської школи.  
— Ви, як сумлінні батьки, які дійсно хочуть дати дітям кращу освіту, аби вони в подальшому житті могли конкурувати, педагоги, громадськість, районна і місцева
<<<1 - 11 з 7180>>>