<<<1 - 11 з 5694>>>


21 Червня 2018 16:49актуально

Держава розпочинає платити поліклінікам та амбулаторіям за кожного пацієнта

З липня змінюється система фінансування медичних закладів первинної допомоги: поліклінік, амбулаторій, в яких працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти. Держава розпочинає фінансувати ці медзаклади за принципом «гроші йдуть за пацієнтом» — платитиме саме тому лікарю, тому медзакладу, до якого людина звернулася за допомогою. Особа підписує декларацію з лікарем, якому довіряє, держава — сплачує за її обслуговування у цього лікаря. На сьогодні понад 9 мільйонів українців уже обрали свого лікаря і підписали з ним декларацію.

21 Червня 2018 16:46

<iframe width="670" height="380" src="https://www.youtube.com/embed/js0OTVSuMi8" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

21 Червня 2018 15:52актуально

Уряд запропонував програму «Україна без контрабанди»

Консолідовані зусилля правоохоронних і фіскальних органів зупинять нелегальні товарні потоки до країни. Це захистить інтереси національних виробників і наповнить бюджет.

20 червня на засіданні Кабміну Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував програму «Україна без контрабанди», що триватиме до 1 січня 2019 року. Заходи, які мають зупинити нелегальний імпорт, погоджені з усіма силовими відомствами. Спільні дії правоохоронців і контролюючих органів дозволять ефективніше і швидше покінчити із тіньовими схемами

21 Червня 2018 09:15подія

Голови РДА вперше долучились до практики навчань з територіальної оборони

У тактичних навчаннях «Північна фортеця-2018», які триватимуть в області до 27 червня, пройшли вишкіл і голови районних державних адміністрацій. Навчання проводять повним складом бригади територіальної оборони. У їх ході активно використовується досвід подібних військових підрозділів країн Балтії та скандинавських держав.

За дорученням голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча протягом двох днів — 19-20 червня — тривали збори керівного складу бригади ТО. До навчань долучились голови райдержадміністрацій. Вони відпрацьовували

20 Червня 2018 16:09подія

Зустріч з молоддю Ріпкинщини «за круглим столом» з нагоди Дня молоді

Напередодні Дня молоді, сьогодні, 20 червня, у райдержадміністрації відбулася офіційна зустріч заступника голови районної державної адміністрації Світлани Тризни з представниками кращої молоді Ріпкинського району.

За "круглим столом" йшлося про стан розвитку молодіжної політики в районі.

Світлана Тризна зазначила, що на сьогодні в Ріпкинському районі проживає понад 7 тисяч молодих людей віком від 14 до 35 років, а це - 25% від загальної кількості всього населення району (загальний показник молоді по

20 Червня 2018 15:51

<iframe width="670" height="380" src="https://www.youtube.com/embed/XnF7D0ZfOK4" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

20 Червня 2018 09:20президент

Президент підписав Закон, що заохочує громадян до військової служби

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби».

Реалізація нового Закону надасть можливість підвищити мотивацію громадян до проходження військової служби.

Згідно зі змінами підвищується з 23 до 30 років вік прийому громадян в курсанти вищих військових навчальних закладів, що дозволить учасникам АТО та операції Об’єднаних сил вступати на навчання та продовжувати військову службу офіцерами або

19 Червня 2018 19:48навчання резервістів

Голова РДА Борис Мелашенко взяв участь зборах керівного складу територіальної оборони

У рамках проведення тактичних навчань «Північна фортеця-2018», що нині тривають на теренах області, сьогодні, 19 червня, відбулися збори керівного складу територіальної оборони — голів районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад, координовані головою обласної держаної адміністрації Валерієм Кулічем.

Участь у зборах взяв особисто голова Ріпкинської районної державної адміністрації Борис Мелашенко, а також військовий комісар Ріпкинського районного військового комісаріату Володимир Маковка.

19 Червня 2018 12:19актуально

Нові міфи про субсидії: перебування за кордоном більш ніж 60 днів, дарування чи успадкування майна, сплата ЄСВ

З 1 травня 2018 року в Україні діє нова програма житлових субсидій. Вона є більш адресною і соціально справедливою. Зміни направлені на те, щоб всі ті, хто справді потребує субсидії – її отримали.

Однак, за два місяці в суспільстві з’явилося чимало міфів навколо програми субсидій. Сьогодні розвінчуємо найбільш поширені.

Кажуть, що субсидію тепер не дають безробітним?

Насправді, безробітні й надалі можуть отримати від держави допомогу у сплаті комунальних послуг.

Для тих, хто не стоїть на обліку в центрі зайнятості,

19 Червня 2018 11:59навчання резервістів

На Чернігівщині тривають військові збори резервістів

На одному з військових полігонів області продовжується тактичне навчання з територіальної оборони «Північна фортеця – 2018».

Вчора, 18 червня, резервісти 119-ї БТРО відпрацьовували збирання автомата, стрільби, метання гранати, розмінування території, правила надання медичної допомоги, дії при нападі на автоколону.

 

 

 

 

Також учасники зборів вчились користуватися спецодягом для захисту від зброї масового ураження, відпрацьовували

19 Червня 2018 11:19актуально

Доходи місцевих бюджетів в результаті децентралізації зросли майже на чверть — дані моніторингу Мінрегіону

За даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, перспективні плани формування територій громад, затверджені урядом, покривають 76% території країни. Черговий щомісячний моніторинг процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування демонструє, у чому лідирують, а у чому відстають регіони, як розподіляються і використовуються кошти державної підтримки, що відбувається у секторах медицини, освіти, молодіжної та соціальної політики, адміністративних

<<<1 - 11 з 5694>>>